Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (211)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si mie mi-a priit tare intalnirea de aseara !! Casandra, mi-a parut bine sa te cunosc[flo] desi am stat la capete diferite de mese. Fetele celelalte, prietene dragi, o placere sa le ascult povestile si sa ma asculte. Curata terapie. Vroiam sa va zic sa nu uitati ca la noapte se schimba ora, pierdem 1 ora de somn. Si sa va zic de jocurile astea de intrebari daca nu le stiti deja: http://www.lesincollables.com/index.php?p_m=incos&p_a=home Weekend frumos in continuare, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant despre cota R necesara elevilor care vor sa fie admisi la universitati ca medicina si farmacia. Nu stiu daca este doar in Quebec...dar eu habar nu aveam ca este asa de complicat. Le mystère de la cote R Pour être admis dans un programme universitaire contingenté, les étudiants du collégial doivent avoir une bonne cote R. Et pour avoir une bonne cote R, il faut avoir de bonnes notes. Mais le père d'une étudiante en doute : malgré d'excellents résultats en classe, sa fille a obtenu une cote R décevante. Cela a eu d'importantes conséquences pour elle. Aujourd'hui, son père remet en question ce calcul complexe. http://www.radio-canada.ca/emissions/la_facture/2010-2011/Reportage.asp?idDoc=139304&autoPlay=http://www.radio-canada.ca/Medianet/2011/CBFT/LaFacture201103081930_1.asx Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonica, nu, nu am stat in Laval, aici am aterizat in cote st luc, am stat 5 ani si acuma stam un pic mai incolo. Alex a mers la scoala primara din cartier de care eu am fost super multumita si a dat examen la secundara la internationala. Da' nu-i bai ca nu ne cunoastem poate pe la vreo intalnire sa ne vedem. Voiam sa-i raspund lui Dolores. Inainte de a pleca in vacanta am facut un pic de ordine prin medicamente si am dat peste un unguent natural cu castan, m-am uitat sa vad pentru ce e, ca eu n-am folosit, n-am cumparat. Printre altele zice ca e bun si pentru varice. Eu il am din Ro, probabil adus de soacra-mea, ti l-as fi dat dar era expirat si l-am aruncat. Poate gasesti si aici ceva sau iti trimite cineva din tara. Sanatate, ce mai fac micutii? Carmencita Cristian 3 ani si Alex 14ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a facut placere sa va vad ... chiar daca eu eram un pic prea obosita ca sa gust la 100% intalnirea .... Nu fiti geloase[:D] dar mie mi-a facut placere sa o vad in special pe Sonia!!!!! Inca putin si plecam acasa cu ea.... Sper sa ne mai vedem curand.... Mihaela PS. Carmencita si Anka mi-a facut placere sa va vad in persoana.
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIKI - cumva zici de Casandra? Ca eu am revizuit de cateva ori persoanele, si Carmencita nu era la apel, sper ca nu sunt asa de ametita incat sa o ratez! Reciproca placerea de a te cunoaste in persoana! La fel si pe MIMITETE, care e o doamna tare fina, si frumoasa si eleganta! [asia] DANA P e o super simpatica, la fel ca mereu - stiti, ea e de fapt foarte serioasa cand vorbeste, dar e tare amuzanta, ar putea fi un povestitor pe cinste! Si bineinteles ca (aproape) toata lumea purta frumoase coliere facute de ROXANA. Niste frumuseti! Cea mai cuminte papusica a fost SONIA, m-a impresionat total cu cata rabdare se uita pe o carticica, dadea paginile cu atata atentie, una cata una, cu cate un degetel, asa tare mi-a placut! [olala] DELPHINULE - am crezut ca am zis deja. Se vede treaba ca am uitat, m-am luat cu mucenicii. Acuma imi pregatesc raportul pentru maine, predarea finala. Cah!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va fie de bine intalnirea, sper sa nu mai ratez pe urmatoarea! Poze, ceva? CARMENCITA - si varice am la greu, dar mai problematice sunt vergeturile de pe burta. Ca ma dispera, ma dor de-acum. Ma mananca foarte tare, ma scarpin de mi-am facut rani. Nu stiu ce sa ma fac cu ele. Oricum trebuie sa ajung la dermatolog ca am ceva probleme cu pielea si vad ca s-au accentuat dupa nastere. Sper sa nu-mi dea iar unguent cu cortizon ca m-am tot dat cu el si nu mai are nici un efect.
Mami de Patrick(29.04.2008) si Kevin (10.02.2011) Victoria, fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi nu te ascunde.....la multi ani fericiti. Sa ramii mereu asa tinara si plina de energie. Exclusive,citind cura ta si stilul de viata realizez cit seamana cu al nostru. Ai mare dreptate cu apa, eu am inceput de vreo 7 luni sa beau multa apa zilnic, efectiv stau cu sticla dupa mine oriunde m-as duce, maninc sanatos fara grasimi (numai pui, eggwhites, avocado , as vrea si fruit of passion dar nu prea gasesti aici)si merg saptaminal la yoga. Am dat jos aproape 7 kg, si ma simt excelent. Mi-e si frica sa am laud ca poate incep sa ma doare cite una alta.Am eliminat zaharul complet, cafeaua o beau complet neagra (si ce buna e la gust). dar recunosc ca mi-ar fi frica totusi sa traiesc numai din apa 7 zile. Delphin, iti jur ca prietena mea nu are strop de celulita, avem aceeasi virsta. Ana, simpatic sotul tau, cura aia l-ar ajuta eventual la eliminarea pietrelor de la rinichi.[:D] Merci Anka, de compliment, mi-era teama ca va zice cineva ca vorbesc prea mult.[:D] Si eu m-am simtit super vineri, nu s-au facut poze, am trecut de faza asta. Nu mentionez pe nimeni ca mi-a facut deosebita placere sa vad pe toata lumea care a venit. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...