Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

io fetili - sunt dusa cu capu.

 

am o aniversare in 16 - deci nu pot veni. chiar acum am fost trasa de urechi ca am uitat - e o fetita de varsta Karinei de la fulgi care in 16 face 3 ani si are party la Casa bunicii in balcescu.

offff - sorry ca nu va pot intalni.

ori veniti cu toatele pe 15 la Noni - ori schimbam pe luni sau pe vineri organizarea cu donatiile.

 

ma injura careva? aveti nevoie si de rosii? [bibe][bibe][bibe]

 

no - cum o fi - e bine oricum. daca nu se schimba nika - vad eu cum ajung la donatii - mai ziceti odata: deci se predau in fata la premaman? sta cineva acolo si le preia?

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare - reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mIRO nu te mai plange atat, iaca Edi are 8700 gr si nu are decat 5 luni.

 

Ciucurel sus/jos...habar n-am. la ai mei sunt in jos.

 

aha..am inteles pe unde e centrul asta...noroc ca stiu str. Loga ca de nu...

 

Miercuri la ora 16:30 am programare cu Marco la dentist. are ceva carii si numai atunci ne-a putut primi. sper sa nu ne tina mult, sa nu se lungeasca si sa ajung pe ora 18 la mall.

al meu sot tocmai m-a anuntat ca are o predare marti/miercuri, asa ca nu stiu cum fac cu copiii pt. miercuri...in cel mai rau caz...de la dentist, venim direct in mall cu plase plasute, copii iritati dupa mine[bang].

 

Laura tinem pumnii sa fie ok Maya sa poata partici la prima ei serbare. Cred ca medicamntele sunt bine venite, mai ales aspirinele, paracetamoale, vit. C si alte calmante.

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alta cu kile multe la copil - nu vazusi ca am scris deja mucles? nu ma mai plang. noroc ca doarme - ca figeam sa-l mai car nitel in barte - sa-mi treaga de plans. [8D]

 

vedeti? vedeti? La Gabi i-ar fi mai bine ziua de luni - Gio are miercuri dentist, Andanii are antrenamente - io am aniversare - ce ziceti ce ziceti?

 

o schimbam pe luni? [bibe][bibe][bibe]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare - reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
gabi e perfect asa [flo]giova stii cum e , ca vine lumea in vizita si pe langa cadou vine si cu baxul de Pampers. Mie Laci mi-a adus ceva din Germany de la Mamia stretch si Erik se tot uda in el ... dar in ultimul timp vad ca se uda si in Pampers si tind sa cred ca din cauza putulicii ca o pun in sus [:I]Aida ... povestea nasteriiid="limegreen">Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">[flo]Aidaid="red">, sa sti ca de la pozitia in sus a putzulicii ai surprize cu pishulicul pe afara. Asa patzeam si eu cu Vladutulid="red"> meu pe care-l gaseam ud ba la burtica, ba la shale, in functie de pozitia in care dormea. Si-atunci am schimbat pampersul cu scutecele Libero, pe care ti le recomand cu caldura [flo], deoarece au la spate un finutz elastic care tine scutecelul bine lipit de corpul puiutului si nu mai permite iesirea pipilicului cu prea mare usurinta. [pk] Pe cand in pampers stau bebeii ca-n palnie. La fete-i altceva, ca-i "rampa de lansare" strategic pozitionata si nu lasa loc la surprize. [;)]No, fug sa mai citesc din urma, ca ati scris romane si-am ramas in urma rau. [batcap] ... Revin ...id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Ziua Balantelor_2009Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor_2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt mine ar fi ok oricand , dar abia luni soseste claudia , credeti ca o sa poata veni dupa atata drum?

 

____________________________________________

 

Aida ...

povestea nasteriiid="limegreen">

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] [hopsieu][hopsieu] si buna dzaua la fiece dan Banat ! [hia][flo][flo2][floare3]

 

 

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi am folosit Libero, din cauza ca ieseau alte treburi pe la spate...dar tot au iesit. asa ca nu stiu ce sa mai zic.

 

acum am vazut ca sunteti mai multe care nu puteti miercuri.

Imi cer scuze, ca eu azi am sunat la dentista, dar are Marco deja 2 carii[bang] si daca mai aman mult ramane fara masele copilul. si numai atunci ne-a putut primi.

 

L5845, Pisi [hia].

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurico mama ta da bucuresceanca,pra unge frasament ai tat umblat, nu t-am zis sa ce ogoi ca ce'ncarniesc, ia tresi la socoata, se fras ai facut vrio luna da nu ai mai dat pr'asilea si ia gingesce-ce nu poti vini la Cimisoara saptamana viitoare sa nie vigem [pup]

Si acuma ce sa inteleg aici cu pozitii si minijupuri, am rezolvat tot, ma pot apuca de bagaje, astia mi.au tot schimbat turele la munca :((

mai deci luni eu voi fi varza creata dupa o noapte de nesomn pe buss...........dar.............pentru voi [:D] dupa vreo cateva bocali da cafa poate merge, haideti atunci luni cu Ioana, daca va putea si ea,sa o cunoastem si pe Miro, atunci marti musai ca numai atunci poate Laurelu, io cum ii ziceam si lui Gabi ori va suporta sotii ori va trimit pachet la Germania retur cu mine [:D][alcool]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova, poti sa te calmezi cu dentistul. Am fost si eu la a mea dentista, o femeie de nota 10, de moda veche care stie MESERIE cu adevarat. Eu o respect si o ascult. Si am fost la ea cu Lucas si m-a trimis acasa cu masele cariate cu tot. Mi-a zis ca standard la copii este sa se trateze si plombeze masele abia dupa ce face cangrena si incepe sa doara.

 

Stiam eu ca o sa fie greu sa gasim o zi in care sa poata toata lumea sa vina ... Eu una vin oricand si mi-ar place sa poata veni toata lumea.

 

Deci miercuri nu poate veni Miro, Giova poate dar cu greu, Andanii.

 

Luni e mai greu la Clau, dar incearca. Cine nu poate veni LUNI la donatii la Mall?

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...