Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

clauid="red"> copilu meu face dans sportiv ..... [asia][asia]

 

somn usor fetelor [pup]

 

 

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sara buna!

 

Moaaaamaaa ce de ciucuri o sa visez la noapce [:D][:D][:D] mai io habar n-am cum e cu cucii ca la noi e cu portocala [;)] cum le-o puneti cred ca e ok...oricum se va ridica la nivelul dorit cand o-r vrea ei [:D]

Fetelor azi nu a fost sefu in pasa buna ca sa il intreb de medicamente dar am vorbit cu fetele,acum sa vedem ce o sa iasa...majoritatea au dus deja hainele de vara mai vechi sau mai noi la sat la parinti ori socrii...deci ce mai au acu' prin casa o sa aduca ce nu.....n-am ce sa fac.

 

Cat despre costumashe de serbare si la noi doamna a spus sa le facem la gagicutze rochite ca si cele de baletid="size3">id="purple"> dar mi-a aratat prea tarziu....noi eram acasa,Maya mea era bolnavioara cand a aratat modelul si io deja dadusem comanda la croitoreasa cum sa faca rochita bubulinei.

O sa fie ceva de genul astaid="red"> numa fara floricele,a noastra o sa aibe stelutze argintii si unpic de guleras iar jos puf alb si fara organza peste saten....deci o sa fie super faina si a iei fara tiulul ala.

 

Mai pana la urma sa stabiliti programul sa stiu si io de o treaba...ne vigem nu ne vigem....numa sa bagatz' cu licere mari asa mai pt astia ca mine care intra tarzau pe DC si nu mai vad bine [:D][:D][:D] da la obosala [|)][|)][|)]

 

Io amu va tzuc [pup] ca merg la [nani] maine la 6.30 desteptarea,dat lapce la bubu apoi trezire,imbracare,fuga la gradi si mua la trabaho.

 

 

 

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Laurelule what's up te-am rezolvat si pe tine fata [pup]

align="right" id="quote2">

 

Meeeyyyy cuscraaaaaaa senchiu mult da tat [pup][pup][pup][pup] Je t'aime.

 

 

Haidi pa si noapce buna la tat boboru' [pup][nani]

 

 

 

[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">

[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">

[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">

 

 

[ruga]Povestea unui licuriciid="size2">id="black">[ruga]

 

[tv]Filmulete cu noiid="size2">id="black">[tv]

 

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gimineata,haidati la aerobic si la frustuc :

 

[cafea][cafea][cafea][aerob][aerob][aerob][papica][papica][papica]

 

 

Andanii wow ce super asta mi-am dorit intotdeauna sa fac si eu si ptr copiii mei la fel, super! participa deja la competitii? unde face,cat costa?[:I][:I][:I] am bombardat aici cu questions [:I][:I][:)]

Laurelule frumoasa rochita ptr Maya, fata deci vrei litere LUNI 14 DECEMBRIE ora 18 la MALL ne intalnim cu IOana si aducem ce avem de donat, MARTI 16 decembrie ora 18,00 la NONI cu copiii la topaite si sa le facem cunostinte, ptr posibile aliante cand or mai creste ofcourse,MIERCURI iara la MALL CINE O MAI VREA O TURA,mai departe keep speekingid="size6">[:D][:D]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa si [flo][flo][flo][pup][pup][pup] ca te implici (ptr Laurelu)

si pentru Mihi [flo][pup]ca e tare necajita, sa se faca bine Arpi sa ne vedem sapt viitoare.

 

[tube]

[/tube]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OOO da , face la un club de dans din Timisoara ... ALegria

Participa deja la competitii .... uite aici daca vrei sa-mi vezi cioara ... e numarul 130 http://www.youtube.com/watch?v=8zYyCyuYqcc si pozici cu ei http://picasaweb.google.com/andaniii/TURDA28112009#

nah hai ca m-am laudat destul [olala][olala]

 

o zi buna sa aveti [pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, m-am intors mai repede decat mi-am propus, din pacate

am foarte multe sa va spun, dar trebuie sa ma adun un pic, sunt cam daramata si fizic si psihic.

deocamdata va multumesc celor care v-ati gandit la noi, si o sa incerc sa citesc tot din urma.

Diana, Giova, multumesc pt nr, am vrut sa va sun, insa nici nu am avut cand, luni toata ziua, pana la 6 seara, am umblat de la un cabinet la altul pt consultatii, si pe de alta parte mi-a fost jena sa va deranjez.[asia]

cred ca voi avea nevoie insa de ajutorul vostru de acum incolo

Diana, as vrea sa aflu si eu mai multe despre voi, despre Timo, ce probleme aveti, am vazut ca ai mai scris si la TIMISOARA, IMPREUNA, dar nu stiu exact unde sa caut, daca nu te superi.

noi am fost internati la Tepeneu luni, insa nu il opereaza, caci i-au depistat mai multe probleme.pe scurt, momentan are o pneumonie interstitiala, iar in plus am aflat socati ca ar avea ceva probleme si la inimioara, are o insuficienta mitrala pe partea stanga (si ceva lichid la inima), ceea ce face imposibila orice interventie chirurgicala, doar in caz de urgenta, daca se agraveaza, il opereaza sub antibiotic si supraveghere maxima.trebuie sa il protejam foarte mult de infectii, de efort prelungit....

offf, nu stiu cum il putem proteja 100%, in ziua de astazi

poate o prind pe Oana(Kay) undeva, la un subiect, ea poate stie mai multe info in domeniu.

am atatea sa va spun, insa trebuie sa-mi revin un pic, si in plus, nu vreau sa fiu egoista, sa va incarc cu problemele mele.

am vazut ca ati facut progrese mari in ce priveste campania, am vb si cu sotul meu, sa vedem cum am putea ajuta si noi un picut.dpdv financiar, suntem cam la pamant, caci noi deocamdata traim doar din ajutorul de somaj al sotului.dar poate ne vom putea intalni sa donam si noi macar ceva jucarii si hainute.eu am sustinut cu ce am putut, pana acum, doua fetite din constanta, a caror mama e bolnava de leucemie, insa momentan nu prea mai imi permit asa multe.ne vom gandi cum putem face, si poate chiar ne intalnim sapt viitoare in Tm, daca ma primiti.o sa va mai citesc si va scriu pe rand.

inca o data, multumesc de sustinere si felicitari pt initiativa voastra.

 

Cristina, mamica lui Denis Mare

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, Cristina! Ce rau imi pare sa aud asta! Concentreaza-te la voi acum, nu te gandi la altceva. Noi va suntem alaturi oricand. Am sa-ti trimit si eu pe PM nr de tel. sa il ai.

 

Poate totusi nu este chiar asa de rau cum pare la prima vedere. Nu ar fi oare util sa mai ceri si o a doua parere?

 

Fetelor, haideti sa facem rugaciuni si pentru Denis, cu siguranta il vor ajuta. [pup]

 

 

Andanii, eu am urmarit progresele mandrului tau, te felicit inca o data [pup] si pe el, sa o tina tot asa ca e tare ambitios.

 

Mihule, draga mea, sunteti in gandurile mele. Doamne ajuta sa treaca repede. Arpi are tot pneumonie interstitiala. Ce o fi cu pneumoniile astea multe dintr-o data? Ce virus scarbos bantuie? [q]

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Io-s cu ochii in punga, fac si desfac planul pentru la anu', desi buget nu avem ... cu alte cuvinte muncesc degeaba! Marele meu castig este ca voi deveni o rasa nobila, daca ne luam dupa sintagma care spune ca "munca te innobileaza"! [:D]

Las vrajelile si trec la lucruri concrete.

 

Cristinaid="red">, [flo] multa sanatate ii doresc lui Denisid="red">. Poate ca lucrurile n-or sa mai fie asa de complicate dupa ce scapa de pneumonie! Copiii au o putere miraculoasa de regenerare! Trebuie sa crezi in asta! Noi te sustinem si suntem alaturi de tine si de puiul mic![pup][flo]

 

Mihiid="red">, [pup] si sanatate multa lui Arpi![flo] ... Ce frumoasa ar fi perioada asta a anului daca n-ar exista pacatosii asta de virusi cu tulpinile lor cu tot! [bang]

 

Lauraid="red">, sunt convinsa ca va arata minunat fulguletul tau de nea in acea rochita diafana! Astept poze cu nerabdare! [flo]

 

Claudiaid="red">, cum stai cu bagajelul??? Tot mai pui cate ceva in el, nu??? [pup]

 

Giovaid="red">, la centrul de inchirieri costume de carnaval de la Intim ai incercat??? ... Desi putin probabil sa gasesti ceva, data fiind "tema' absolut ciudata! [batcap]

 

 

Nu mai am vreme sa mai scriu multe, asa ca va las sufletul sa se hraneasca un pic cu bucuria ce razbate din cantecele de Craciun. Azi am ales-o pe Inna sa va incante cu noului ei hit:

 

[tube]

[/tube]

 

[pup] toate fetele si-o zi minunata va doresc! ... Fug la oile mele! [fuga]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna drajelor !

 

andaniiid="purple"> felicitari pentru micul dansator si cat mai multe realizari [flo].

Cristinaid="purple"> sanatate multa si bafta sa se rezolve toate problemele cat mai rapid.[flo]

Tizoid="purple"> faina rochia pentru printesa, ma bucur ca ati scapat da raceala.[flo]

claudiaid="purple"> faina cantarea [olala], mi-aduc amince cu drag ca anul trecut am fost la concert la ei. Momentan, nu mai fac nimic in directia [bebic], doar iau bumbii ca sa-mi vina CM luna de luna si atat. Parca nu mai am snaga....am obosit si las momentan sa fie cum vrea DD....poate-poate se intampla vreo minune [ruga].[flo]

Mihiid="purple"> sanatate multa la piticul bolnavior [flo].

gabiid="purple"> [flo]

 

 

Va [grup] si va [pup] pra tace !

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

mihi draga, multa santatae puiului bolnav!

cristina imi pare nespus de rau ca nu s-a rezolvat problema si ca pe laga astea ati mai descoperit si altele.Dumnezeu sa-i poarte de grija micutului tau si sa-i de-a sanatate!fetele daca vor ar fi frumos sa faca rugaciune cum au facut si pt timo al meu.

sa nu-ti fie jena sa ma contactezi cand ai nevoie, pe bune, n-ai de ce.ti-am zis stau aproape de spital, am o mama care ma ajuta cu piticii, nu ma incurci cu nimic.ma rog pt voi si sper sa-ti gaseti puterea sa te aduni.tare mi-ar placea sa ne intalnim sapt viitoare.

in leg cu campania...nici eu nu dispub de bani momentan insa din ce au copii mei, pot sa fac o particica si pt altii mai nevoieasi.

iar despre noi ce sa-ti spun, e mult prea complicat ca sa le mai inpui capul si la fetele astea.in mare timo are o hipoplazie medulara plus boala celiaca.

giova mult succes cu costumul, banuiesc ca poezia e despre tzurtzure deci sigur isi va da seama lumea ce e piticul.

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/user/digutix

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...