Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (14) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

L5845, gabiid="red"> ... multumesc pentru aprecieri si laude fetelor [pup]

cristinaid="red"> doamne cate s-au adunat la piticul tau , ... sa dea dumnezeu sa se rezolve toate toate [pup][pup]

pisicutaid="red"> las ca le rezolvi tu pana la urma [pk]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dorinaid="purple"> [iartama] am uitat sa-ti spun ca-i tare faina dedicatia si sa-ti urez spor la planuri. Pana la urma o iesi ceva-ceva din atata munca [pk] [;)].[flo]

digutixid="purple"> ce mai fac micutii? [pup]

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[grup]Cristina,Doamne ce necaz,nu-ti fa tu griji dde campanie,hai sa vedem cum te putem ajuta acuma pe tine si pe Denis [grup] ce investigatii aveti de facut? sper din suflet sa nu fie nimic la inimioara baietelului tau drag, ne tii la curent si de martia viitoare incepem rugaciunile Sf.Marta ptr Denis, da fetele! cine nu o mai are sa strige tareeeeeeeeee [ruga]

Ioi Andanii m-ai dat pe spate cu flacaul tau,ai de ce sa fii mandra de el, sper din suflet sa il vedem la 'dansez ptr tine' curand,bravo si la cat mai multe reusite, e extraordinar, mi-l dai de ginere [:D][pup]

Dorina spor la treburi.

Diana ma bucur ca sunteti mai bine.

Laurico lasa ca va fi bine si la tine,stiu io!

Va [pup] pe toate, ma duc la bucatarie si apoi sa mai vad cu hainele si cu tot ce am de luat.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, ms de pm, o sa incerc sa te contactez un pic mai tarziu.acum trebuie sa fug la o inmormantare.[pup]

Gabi, si tie iti multumesc si te felicit pt locul in tabara, sper sa fie pe bune.Stiam cand am plecat dimineata, ca va castiga Eva, dar n-am mai apucat sa te felicit.Bineinteles ca vom cere o a doua parere, cel putin, acum am fost la dr.Doros, in clinica la Luis Turcanu.Am mai aflat azi despre dr.Branea, sa vedem unde este si cum putem face programare.daca stiti ceva, poate mai imi dati voi detalii.

Claudia, iti multumesc si tie ca te interesezi de noi si te rogi, si iti uram drum cat se poate de bun spre tara.

Restul fetelor, va [pup][flo] si va multumesc la toate pt suport.o sa va tin la curent cu evolutia noastra.imi pare tare rau de Mihi, saraca prin ce trece acum, si cu cel mic, si cu Arpi bolnavior, si cu stresul nasterii...Dar stiu ca ea este o puternica si va trece peste toate.te [pup] Mihi.[asia]

Noi mai trebuie sa facem o programare la electroencefalograma la dr.Bacos (daca stiti cumva orarul si cam pe unde este sa-mi explicati va rog), si un consult pneumologic la dr.Iacob.In functie de acestea doua voi stii cand o sa fiu exact in TM , si cand ne mai intalnim cu Tepeneu.Va mai spun eu pe parcurs.Deocamdata stam linistiti in casa, si ne tinem de tratament.Eu trebuie sa merg la o inmormantare, dar il las pe denis cu sotul.Ne mai auzim mai pe seara

[flo][asia]

 

 

Cristina, mamica lui Denis Mare

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

digutixid="red"> multumesc [pup] of saracutul timo al tau si el cu probleme, nu am stiut ... doamne ajuta sa le rezolvati [pup]

 

claudiaid="red"> ma bucur ca ti-a placut cioara mea .... de ginere ??? ma gandesc ... avem oferte multe pana acuma ... vedem vedem [:D][:D]

 

cristinaid="red"> doamne ajuta sa fie bun tratamentul

 

gabiid="red"> te-au anuntat cei cu premiul ??? au dat vreun semn ????

 

lauraid="red"> cred ca o sa fie minunata maia in rochita alba ca zapada

 

giovaid="red"> m-ai omorat cu costumas de sloi de gheata .... imaginatia mea lasa de dorit la astfel de subiecte [asia][asia]

 

 

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-au anuntat inca nimic. Singura chestie ce am reusit sa aflu este ca firma organizatoare a taberei e ok, exista, e din Cluj. Firma care organizeaza concurusl este insa alta, iar de la aia nu am nici o veste inca. [q] Sper sa nu fie naspetzi!

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabirus
Nu m-au anuntat inca nimic. Singura chestie ce am reusit sa aflu este ca firma organizatoare a taberei e ok, exista, e din Cluj. Firma care organizeaza concurusl este insa alta, iar de la aia nu am nici o veste inca. [q] Sper sa nu fie naspetzi!Despre viata - calatorie prin miezul furtuniiRetete disociate, de post si alte gateli
align="right" id="quote2">si eu sper gabitza ca altfel ii tundem chei [alcool]Ioi Dana deci stam la coada [:-@][:D]Cristina [pup]INGERASUL EMMA AIDAid="red">ALATURI DE SEBI id="blue">Album ClaudiaEu pe culinario id="purple">[yami]Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]Fete de nota 10id="red">[biz]'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...