Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Il votez pe Geoana pentru ca......


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Hilde Eu l-am intalnit doar pe Geoana intr-o situatie nepolitica, la o masa la cineva, si mi-a facut o impresie foarte buna.
Eu l-am intalnit la un dineu AmCham, unde, vazand ca nu il baga nimeni in seama, dupa 10 minute a plecat. Crispat tot [:D]. Mi-a facut o impresie excelenta [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma ingrozeste lipsa cvasitotala a argumentelor pentru care unii dintre noi acceptam sa sustinem un candidat sau altul. Sicer ma asteptam sa gasesc idei/ referiri la proiecte reale pentru tineri (nu abureli cu 25.000 eur) pentru viitorul copiilor nostri (nu alocatii mai mari, ci un sistem de invatamant si sanitar mai performant) pentru incurajarea initiativei private (nu scutirea de la plata ratelor la banca si alte ineptii). Dar e cam tarziu pentru toate acestea acum; poate la urmatorul scrutin [duel](Parlament-light) va fi altfel IrDa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui clau2toma
Mai fratilor ati observat ca toti cei care voteaza sau tin cu Geoana sau Antonescu sunt mai civilizati si mai diplomati decat cei care voteaza cu Basescu?Oare ce sa insemne asta? Oare cine se aseamana se aduna? In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2
Nu, mai soro, pe bune ca zau nu observasem. Dar acum ca-mi daschisesi tu ochii... macar nu mor proasta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui clau2toma
Mai fratilor ati observat ca toti cei care voteaza sau tin cu Geoana sau Antonescu sunt mai civilizati si mai diplomati decat cei care voteaza cu Basescu?Oare ce sa insemne asta? Oare cine se aseamana se aduna? In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2
No comment.....esti ultima care poate face acest fel de observatie foarte jignitoare pentru multi dintre membrii acestei comunitati[dc] LORY mamica gemenilor ERIC[copil] SI FILIP[copil] -20 August 2004 "On ne voit bien qu'avec le coeur...l'essentiel est invisible pour les yeux" Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gweno No comment.....esti ultima care poate face acest fel de observatie foarte jignitoare pentru multi dintre membrii acestei comunitati[dc]
chill out, impresiile dansei au cam tot atata legatura cu realitatea cat are neimplicarea lui iliescu in chemarea minerilor [:D] fericiti cei saraci... in fine [flo] Asculta, priveste si taci!... Din brate fa-ti aripi de fier Si zboara cu ele spre cer!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui Hilde Eu l-am intalnit doar pe Geoana intr-o situatie nepolitica, la o masa la cineva, si mi-a facut o impresie foarte buna.
Eu l-am intalnit la un dineu AmCham, unde, vazand ca nu il baga nimeni in seama, dupa 10 minute a plecat. Crispat tot [:D]. Mi-a facut o impresie excelenta [:D].
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui Hilde Eu l-am intalnit doar pe Geoana intr-o situatie nepolitica, la o masa la cineva, si mi-a facut o impresie foarte buna.
Eu l-am intalnit la un dineu AmCham, unde, vazand ca nu il baga nimeni in seama, dupa 10 minute a plecat. Crispat tot [:D]. Mi-a facut o impresie excelenta [:D].
[:-)))] allinta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe, se pare ca Geoana a castigat[bere] vorba lui Badea, sunt bucuroasa ca a pierdut Basescu, sunt trista ca a iesit Geoana [:D] ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 ) [url="http://dulcecasa.blogspot.com/"]am blog [/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irina, pai...daca e asa, le doresc algatorilor lui Pinochio sa aiba parte de linistea pe care au votat-o!...pot sa se bucure, sa scoata berea de la rece, noi ceilalti ne gandim cum am fost nenorociti de 51 si ceva la suta din "fratii" nostri. daca e asa, eu ma lipsesc de asa infratire, caci bunul meu simt refuza sa ma alature cu unii care ne considera necivilizati, golani, derbedei. prefer sa traiesc undeva unde sa fiu apreciata, sa fiu tratata ca un om, nu ca o euglena verde! Dumnezeu m-a dotat cu creier ca sa-l folosesc, nu sa-l las sa dormiteze si sa aiba Geona&co grija de el... Daca iese intr-adevar Geoana, sunt dezamagita de poporul meu si ii transmit ca-si merita soarta! si oricare dintre cei care l-au ales, va avea tupeul sa se planga de ceva in urmatorii 5 ani, atunci RUSINE! v-ati semnat condamnarea la .... liniste, la somn, la SOMNUL RATIUNII CARE NASTE MONSTRI. mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008) " SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000
irina, pai...daca e asa, le doresc algatorilor lui Pinochio sa aiba parte de linistea pe care au votat-o!...pot sa se bucuri, sa scotiaberea de la rece, noi ceilalti ne gandim cum am fost nenorociti de 51 si ceva la suta din "fratii" nostri. daca e asa, eu ma lipsesc de asa infratire, caci bunul meu simt refuza sa ma alature cu unii care ne considera necivilizati, golani, derbedei. prefer sa traiesc undeva unde sa fiu apreciata, sa fiu tratata ca un om, nu ca o euglena verde! Dumnezeu m-a dotat cu creier ca sa-l folosesc, nu sa-l las sa dormiteze si sa aiba Geona&co grija de el... Daca iese intr-adevar Geoana, sunt dezamagita de poporul meu si ii transmit ca-si merita soarta! si oricare dintre cei care l-au ales, va avea tupeul sa se planga de ceva in urmatorii 5 ani, atunci RUSINE! v-ati semnat condamnarea la .... liniste, la somn, la SOMNUL RATIUNII CARE NASTE MONSTRI. mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008) " SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"
[:-@] vorbe, draga mea, vorbe PSD-ul oricum a fost la guvernare pana nu de mult, Baselu a jucat hora unirii cu ei- sau ai uitat? hai sa nu mai fim asa melodramatici- Geoana, Basescu- tot pe-acolo.Eu l-am preferat de data asta pe Geoana, m-am lamurit ce a facut Basescu cu votul meu de acum 5 ani, asa ca altul la rand [:D] ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 ) [url="http://dulcecasa.blogspot.com/"]am blog [/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...