Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Il votez pe Geoana pentru ca......


Recommended Posts

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Crin este terminat politic si asta,sa fie clar,numai din vina lui:a ascultat de adevaratii sefi, crezand ca mergand pe indicatiile lor va invinge.
Nu a tinut cont de ideologia partidului,nu a tinut cont de sacrificiile facute de acei membrii marcanti care l-au sustinut,nu a tinut cont decat de SPONSORI!
align="right" id="quote2">
Parerea ta!In opinia mea,Crin nu e terminat politic deloc.Ba,dincontra,a aratat ca este un om de cuvint,nu si-a luat vorba inapoi si cred ca va prefera scindarea decit alierea pe guvernare acum asa cum ar vrea Tariceanu.

Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
... cit de documentat sint.
align="right" id="quote2">Invidios? Vrei sa-ti dau lista mea de la favorites, cu ce rasfoiesc zilnic?Apropo de asta si, totodata, back on topic:am ris cu lacrimi la De ce nu l-ati legat de pat?. Triunghiul portocaliu *id="size1"> see detailsid="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Citat:
citat din mesajul lui Guestus
... cit de documentat sint.
align="right" id="quote2">Apropo de asta si, totodata, back on topic:am ris cu lacrimi la De ce nu l-ati legat de pat?. Triunghiul portocaliu *id="size1"> see detailsid="teal">
align="right" id="quote2">Super .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maminuta
...Crin nu e terminat politic deloc.Ba,dincontra,a aratat ca este un om de cuvint,nu si-a luat vorba inapoi

align="right" id="quote2">

Depinde de care vorba...vorbesti.
Daca te referi la aia in care-i striga ca nu e bun de presedinte, dupa care s-a razgandit, mi-e ca ai cazut in greseala...
Cat e de terminat politic, om vedea. In mod normal, ar trebui sa stea (macar o perioada) mai retras, asa...dar unde ai vazut tu politicieni in Romania cu ceva jena?
Cred ca "bunul simt" al lui antonescu va va mai oferi ceva surprize...destul de repede. Deja accepta si guvernare cu PDL. Desigur, in anumite conditii...[:D]

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Maminuta, cum poti sa spui asta cand in primul tur l-a atacat pe Geoana cum l-a atacat si in turul 2 Geoana il pupa ca un indragostit,[alcool],pe umar?Este asa o batjocura care nu se poate suporta!
align="right" id="quote2">B.nica,mea culpa.Acum am vazut noile declaratii ale lui Antonescu conform carora sunt dispusi sa negocieze cu PDL de la premier incolo..so....SIMT O GREATA MAXIMAAAAAA!A reusit si Antonescu sa isi demaste adevarata identitate.Sincer,chiar era prea frumos sa existe o exceptie in peisajul asta politic mizerabil.[xx(]Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
Si eu cred ca trebuia legat pana la alegeri[pk]
align="right" id="quote2">Loryi, [:)], esti sincera-sincera?Daca-l legau de pat si nu-l lasau sa-si dea cu dreptu'n stingu in vazul lumii in ultima saptamina, omu' ar fi cistigat alegerile...Mai, dar chiar au dat incontinuu emisiuni de balet islandez la TVR? [:-)))]Triunghiul portocaliu *id="size1"> see detailsid="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...