Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Am cazut de sus si nu mai am puterea sa ma ridic


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
Citat:
citat din mesajul lui andacos Probabil ca tot de asta a facut si 3 copii cu ea ca ...dadea bine![:-@] [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
imi pare rau, dar la pozitia lui, si la evolutia carierei in timp, asta chiar esta posibil. mai ales in contextul descrierii comportamentului tatalui fata de copii. mami de andi [bat] si ilinca [alap] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Sa nu uitam ca andrelin nu e chiar una dintr-un catun uitat de lume ,da?Eu zic sa pastarm proportzia realitatzii! emanuela,ce-ai vrut s aspui aici ca ...nici picata cu ceara nu intzeleg?[:D] "cetind, m-a trimis cu gandul la romanele ieftine.....ori nu-si constientizeaza problemele ori e o mare cacealma" Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cetind postarile ei, ca sa specific.....din pctul meu de vedere....daca pov e adev, pt ca eu nu cred decat ce vad[:D], reala problema e "casnicia" si "sotul", implicit familia, de aceea a si postat aici, si de aceea nu vad rostul pt care se pierde in atatea amanunte accentuandu-si 75% din postare si dand atatea amanunte asupra stari materiale. legat de "roman ieftin"...ea fata saraca, luata de nenea bogat, facut copii dupa care fata saraca descopera ca e inselata, e parasita, etc... asta e imaginea ce o am eu ....o fi deformata, ireala....tot ce e posibil....dar nici nu am alt lian de care sa ma agat si sa mi-o schimb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrelin, Scuza sotului tau: "mai lasa-ma putin, ca rezolv eu situatia, e mai complicat..." o stiu foarte bine din propria-mi experienta. Sotul tau MINTE !!!! Sa-ti intre bine in cap, MINTE ! Masculul dominant din multinationala/familia/orasul/tara asta (plus Belgia, Olanda, Dubai si pe unde o mai fi lucrat el) leader-ul exceptional, ce face pedagogie infantila cu copilul vostru, detinatorul adevarului absolut, omul calm, rece, calculat... in fine, sotul tau (ca tu ar trebui sa-l cunosti cel mai bine - fapt de care ma indoiesc - vezi propunerea lui in casatorie in lb. romana!!!), ei bine, acest barbat este o carpa in fata amantei lui. Sunt 99% sigur ca, dupa episodul vacantei voastre la Paris, s-a intors la ea in patru labe si a implorat-o sa il primeasca inapoi. Sa nu ma intelegeti gresit; el chiar crede sincer ca va manipuleaza si va foloseste pe amandoua, el chiar crede ca e stapan pe situatie, ca intotdeauna, dar de fapt este un las !!! Ah, sa nu omit un alt aspect, sa stii ca si pe amanta tot asa o 'tine calda': "Stai sa rezolv intai cu divortul, e mai complicat decat iti inchipui, n-as vrea sa murim apoi de foame..." Omul aceasta distruge o familie, face sa sufere cumplit doua femei, dar in primul rand va traumatiza copiii vostri. Nu lua cuvintele mele ca pe niste sfaturi sau presupuneri, este ceea ce am facut eu !!! UC PS. Astep scatoalcele de rigoare de la colegele de forum ! [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrelin, Nu te ingrijora,poti trece peste multe in viata ,daca esti dispusa sa faci un compromis sau mai multe.Daca spui ca el nu e slab de inger ,atunci inseamna ca e topit dupa mamzel,dar vestea buna e ca nu functioneaza bine relatia lor sau obisnuinta a fost mai puternica ,daca a revenit acasa. O sa le treaca ,asta daca nu gaseste acasa un cosmar.Poate ai precipita putin lucrurile daca te-ai separa.Daca a rezistat doar o saptamina cu cealalta, stat 24 din 24 ,cu putina presiune si de la tine ,cine stie? Nu mai e romantic si idilic atunci cind totul intra in cotidian. Poate n-ar strica sa vada ca nu e chiar roz cu cealalta si trece magia.[:D] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai cabotine frate, citesti cumva in stele? ca de la mine asa se vede[:D] vad ca esti asa de sigur de cum gandeste omul ala, de zici ca asta faci noaptea[:D] Scuzati-ma ca am fost off-topic[flo] lili@domnisorica daria (29 martie 2003) [url="http://family.webshots.com/album/576419017RRZlpd"]hobby[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...