Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Il votez pe Basescu pentru ca...


Recommended Posts

Pentru ca e consecvent ! Si pentru ce a spus xenocid...e fundamental sa ai libertate de exprimare! Pentru ca Geoana a fost prea mic la Revolutie ca sa isi mai aduca aminte ce s-a inatamplat atunci cum sa ii ceri sa mai si inteleaga evenimentele...Domnule Geoana atunci au murit oameni, tineri mai tineri decat dumneavoastra atunci, ca sa poti sa ajugi tu cu clica ta la o dezbatere televizata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gioto
Cat a comunicat Geoana comparativ cu Basescu ?
Pai Geoana ce3 sa comunice daca nu avea ce????[nani] ____________________________________________________________ mami de [bonjovi] Rares Andrei (10.03.2005) si [bebic] Stefania Maria (10.10.07) http://community.webshots.com/user/andrruzzaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lordul
Pentru ca e consecvent ! Si pentru ce a spus xenocid...e fundamental sa ai libertate de exprimare! Pentru ca Geoana a fost prea mic la Revolutie ca sa isi mai aduca aminte ce s-a inatamplat atunci cum sa ii ceri sa mai si inteleaga evenimentele...Domnule Geoana atunci au murit oameni, tineri mai tineri decat dumneavoastra atunci, ca sa poti sa ajugi tu cu clica ta la o dezbatere televizata!
Lordule ca bine ai zis-o. Astia ne iau chiar asa de fraieri, de spalati pe creier...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
E cu mult mai simplu decat pare. Il votez pe Basescu pentru ca il pot injura neintrerupt 5 ani de zile fara teama. Pentru ca totul se termina odata cu el. N'are nici masti lipite nici fire atasate. Pentru ca singurul care'i poate controla si pune la respect e unul dintre ei.
Invingem impreuna Romania bunului simt
Ca bine zici. In plus eu il votez pe Basescu pentru ca Romania nu are nevoie de un prostovan. Ar fi o premiera nedorita. A avut parte de toate categoriile si caracterele, inclusiv de dictatori, dar nici unul dintre conducatorii de pana acum nu a fost un tampit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa intelegeti de ce am cerut seriozitate,am sa divulg intentia mea.Toate aceste raspunsuri,si de aici si de dincolo vor parveni PERSONAL celor doi,indiferent de rezultatul de duminica.Am aceasta posibilitate. Vreau sa va ofer satisfactia unor explicatii sau multumiri "direct de la votat" la un moment dat. De aceea va si rugam pe voi toti sa postati foarte corect si la obiect opinia. Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cortexia
...Si pentru ca nu vreau ca Iliescu sa obtina al patrulea mandat....
...si stabilind astfel un nou record la 80 de ani + si suflandu-i sansa ucenicului sau "anticomunist" ( care dupa Revolutie a continuat politica pcr ( http://ro.wikipedia.org/wiki/Basescu ) cu politica fsn-ului , chiar de pe vremea cand era doar Ministrul Transporturilor , prin iunie '91 parca ... ) *********************** ~~ Manele din folclorul lui Basescu ~~ http://www.youtube.com/watch?v=qqxXn5hd-0o http://www.youtube.com/watch?v=uyp-0qWqiCQ ********************** Alexandra , mamica lui Mihaita[floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Il votez pe Basescu pt. ca nu mai vreau sa-mi fie cenzurata informatia pe televiziunile nationale! Nu mai vreau ca TVR1 si 2 sa dea ceeace dispune o anumita "coalitie de interese personale"! Nu mai vreau o campanie pt. Prezidentiale care sa fie furnizata de altcineva decat televiziunile pe care sunt OBLIGATA sa le platesc lunar!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...