Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Calutii MAGIKI - calutii florilor


Burtocika

Recommended Posts

Buna ziua! Ma iertati ca va deranjez. Ma intereseaza si pe mine daca aveti Hibiscus. Dau oricat pentru el. Pe restul ii am. Problema este ca sunt din Botosani. Daca ma puteti ajuta va trimit prin rambusr banii atat pentru calut cat si pentru transport. Multumes foarte , foarte mult si scuzati deranjul. Pentru contact tel 0745590680 sau mail. damarc2000@hotmail.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Buna, suntem din Timis si suntem si noi colectionari Magiki. Fetita mea a reusit sa adune 11 caluti dupa multe dubluri pe care le-am facut cadou copiilor prietenilor nostri. Daca are cineva dublura de HIBISCUS, ne-ar interesa foarte mult, va rugam. Platim ramburs si valoarea calutului si taxele de expeditie. Eventual putem da la schimb Floarea Soarelui pe care o mai avem dublura. Va multumum![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 10 months later...
Dragi mamici, intrucat noi ne-am trezit la spartul targului, cum se zice, as dori sa cumpar orice dubluri cu Magiki aveti. Sunt din Bucuresti, dar imi puteti trimite si prin posta in regim ramburs. Sunt o persoana serioasa. Multumesc. ______________________________________________________________________________ [mamica] Alina si [zana] Mara (27 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Buna ziua,

Sunt mama unei fetite de 5 ani, din Botosani, care are toata colectia, mai putin pe ROZA. Fetita mea are multe dubluri (hibiscus, laleaua neagra, dalia, iris....). Pot face rost si de ceilalti caiuti. Numai nu am gasit-o pe ROZA. Platesc transport si pret.

Multumesc frumos !

Adresa de mail este: laurafediuc@yahoo.com

Telefon: 0744 540601

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Buna ziua,

Stiu ca a trecut mult timp de la aparitia colectiei de caluti Magiki, dar  inca mai sper ca exista cineva " acolo undeva" care mai are dubluri disponibile. Fetita mea isi doreste foarte mult inca cativa ( noi avem doar 4- Nufar, Crin,  Orhideea,  Roza), intrucat a vizionat filmul Spirit, in care este vorba despre un cal neimblanzit care a trecut prin multe primejdii si aventuri pentru a se intoarce la herghelia sa. Tocmai de aceea fetita mea isi mai doreste cativa caluti, pentru a avea propria herghelie de care sa aiba grija. Va rog din toata inima, daca aveti dubluri sau caluti de care nu mai aveti nevoie, sa ma anuntati. Locuiec in Bacau.

[:)]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...