Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (51)


Recommended Posts

Dany, mami [pup]... iote ca te auzii [;)] si aparui... sa ma invoiesc pt. maine [:D]... n-o sa apar la cofee dimineata ca, voi fi la frate-miu la facultate sa-l ajut cu bufetul pt. protocol... maine sustine examenul final la lucrarea de doctorat... se pare ca, data trecuta fu doar un soi de preambul [:-@]... eh, n-am inteles io prea bine ce mi-a explicat el atunci [:-/] dar, se pare ca maine termina cu "totul/toatele" [:D]... "finish de finish" [8D]... asa ca, nu prea voi fi maine pe aici [:D]... ma invoiti, da?!? [pup] Si, sper si io sa nu ne apuce Craciunul fara sa fi inceput capitolas nou [olala]... mno, poate apar si fetele [:-@]... Hmmmhhh... iar prin casa, tot nu prea facui nik [q]... ca, dupa-amiaza fui iar la cumparaturi (pt. maine) si apoi furam iar prin Carrefour... de data asta facuram cumparaturile tot pt. maine, pt. bufetul de maine [:)]... eh, 'oi reusi io sa-mi termin ce mi-am propus sa fac si prin casa [:)]... sper [:I]... Va [pup] pe toate si va doresc o seara linistita, maine s-aveti o zi placuta si cu mult spor la treburi [majoreta] si... va zic deja: noapte buna [nani]! Sa visati frumos [pup]!
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

No ca am venit sa mai pun si eu un rand,poate trecem pagina.[:D] De maine lucram de la 8 la 20[alcool]cine vrea,cine nu poa' sa-si ia geanta si sa plece,dar fara salariu si prima.Stau eu si ma intreb prima la stanga sau dreapta?[:-@]Hmmm...om vedea. Acum merg sa ne pregatim de urcat in pat,ac sunt franta. Cryna [pup] ca sa ai spor!Reusesti tu,te ajuta si Robert. Ely ati iesit la zapada? Dany [pup] Baby tu ce faci doamna?Alergi dupa acte?[pup] Dana voi ce faceti?Ati terminat cu concursurile anul asta?[pup] Gata,am fugit,noapte buna! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, an reaparut si eu. s-a stricat de tot calculatorul meu. Noroc ca si=a facut cineva mila de mine si mi-a dat un laptop vechi dar functional. Asa ca acum sunt din nou pe baricade. Sper ca la un momendat sa reusesc si eu sa imi iau un laptop nou.... ca In baza lui Mosh Craciun...... Mai rau imi pare ca aveam niste lucruri salvate prin calculatorul meu. Inclusiv reteta de tort diplomat... dar dupa o ora doua de butonat pe aici adun eu informatiile la loc... De curatenie inca nu m=am apucat dar daca tot nu m=am apucat s[er sa o termin repede[:)] [pup][flo] pe toata lumea....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!Fetele repede va dau o [cafea] ca tre sa ma apuc de niste comenzi. Baby bine ai revenit!Offf...poate totusi apare de undeva din sacul Mosului si un calculator.[pup]A venit pachetul? Dany ai dreptate,tre sa ne faca cineva capitolul nou![pup] Cryna ce zici,te bagi?[pup] Pe mai tarziu ca nu am timp acum,[pup] sirenele! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi cu spor in toate![:D] Neatza![olala] Nicoll, spor la treaba! [pup] Cryna , deja este la facultate cred , poate cand are Ely timp sa faca ea capitol nou![pk] Acum beau cafeaua si incerc sa ma dezmeticesc ...diseara ar trebui sa merg la party cu fostii colegi ..dar acum nu prea am chef .. dar pana diseara e cale lunga ...[pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...