Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi dragalasi de ian-febr 2004


Recommended Posts

Ramona, apai te descurci cat te descurci. In plus mai merge si "ce nu poti face azi lasa pe maine sau pe poimaine ca poate nu mai trebe"
[url="http://lbff.lilypie.com/lxhFm4.png"]Ioana & [/url][url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]
__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/"]In limba ta ti-e dor de mama[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc fetelor[pup] si eu sunt fan shakira[olala] din pacate nu am ajuns niciodata la un concert de-al ei[bang] O astept sa vina in Cipru[:D] Ioana , Sabina e criminala [olala] Si Rachellei ai place inotul foarte mult si inoata f bine , insa mi-e frica so dau la cursuri , nu vreau sa se lateasca in spate.Prietena ei face cursuri de inot de vro 2 ani si deja a inceput sa se lateasca in spate.Eu am preferat so dau la dansuri sportive. Anita si Rachella -17.o1.2004[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
zi de zi trebuie?
align="right" id="quote2">Da, 10 zile consecutive, zi de zi. Si apoi o pauza de o luna si iar asa.Stiu ca e important si ca nu e o tragedie lipsa de la scoala, dar nu prea as fi vrut sa incepem asa. Am gasit varianta de exercitii acasa pe CD, o sa merg la consult si la medicul respectiv recomandat de mamica unei colege de a Alexandrei. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anita, cursurile noastre de inot nu sunt asa frecvente si nici intense incat sa ajunga la spate latit. Va merge de 2 ori pe saptamana, o perioada scurta, si oricum nu e inot de performanta. De fapt Alex nu inoata decat cu o aripioara si scopul era sa renunte la ea, pentru ca poate si fara, dar nu vrea. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca dovada, ca azi nu s-a omorat cu inotul. [:D] A luat o instructorul ca de incepatoare, si cum ceilalti erau mai mici si fricosi, a tinut o la nivel de incepator. Am zis ca merge asa ca prima sedinta, dar de data viitoare o sa ii explicam mai clar ca obiectivul lui e sa o faca sa inoate singura ca nu mai e nici de aripioare si nici de pluta. Intre timp s-a amanat si sedinta de la scoala pentru 28 mai, ceea ce nu imi place deloc. Mi-as fi dorit sa mergem weekendul acela la munte sau la mare, sa simtim putin din vara. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ii duc in Voluntari la Omnix Club. Au si dupa amiaza cursuri, nu stiu exact pana la ce ora, noi mergem la pranz insa. Stiu ca grupele de seara erau aglomerate, dar poti macar sa suni si sa intrebi. In PIpera la Atlantis au orar convenabil insa preturile sunt absolut exagerate. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ioana- ce repede trece timpul, ce mare si frumoasa este Sabrina. Anne felicitari pentru bb2. Roxana si Iulia formatia Bosquito mai exista? Roxana - o sa va descurcati voi cumva cu exercitiile pentru strabism. O sa va fie greu in timpul scolii dar va descurcati voi cumva. Cate ore pe zi dureaza aceste exercitii? Spor la inot! Trebuie sa te fi simtit tare mandra cand ai auzit replica lui Alex! Noi am fost plecat saptama trecuta 4 zile si baietii au stat cu bunicii iar lui Dragos ia fost tare dor de noi si le-a spus bunicilor -ce baietel mai asteapta sa fie certat de partinti? pentru ca el abia asteapta!:) (Concluzie- nu trebuie sa tot cert baiatu' [pk]) Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, toti mai certam copiii. Sa vezi ce am facut eu marti pentru tema la engleza. Apoi am realizat ca era 9 seara, era plecata de dimi, fusese la gradi, inot, exercitii si engleza, era normal sa fie franta. Noroc ca nu se supara pe noi. Exercitiile dureaza doar 20 de min insa pierdem inca o ora pe putin cu drumul pana in oras si inapoi. Pentru perioada scolii am gasit insa varianta pe CD.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy acum am inteles[:D] de un neuron mai am[:D] Rachellei nu iau placut niciodata aripioarele si a invatat singura sa inoate , apa e viata ei.La noi e cald dar apa marii inca e rece si in fiecare zi ma intreba de ce nu mergem pe plaja? ca e cald afara si ea vrea sa faca baie[:D] Abia asteapta sa ia vacanta ca i-am zis ca atunci o so duc pe plaja. De cand sunt graviduta imi sare tandara din orice si de cateva zile am tot certato pe Rachella dar am avut motive doar ca pana acum eram mai indulgenta. Ieri a avut tema ptr acasa de citit o povestioara cam de-o pagina.Ea retine extrem de repede si de fiecare data incearca sa ma prostesca , imi spune sa citesc eu prima ptr ca ea retine totu fulger si dupa aia cand o pun sa citeasca ea defapt se uita pe pereti dar imi spune motamo incluzand greseliele de gramatica care eu le fac[:D]Eu trebuie sa ctesc de 2-3 ori ca sa citesc corect fara greseli gramaticale si cu intonatie ,iar ea retine din prima exacat cum spun eu cu tot cu greseli[:D] E foarte desteapta dar nu are rabdare , mai mult de juma de ora nu poate sa stea sa invete. Sistemul lor de invatamant e foarte ciudat cel putin ptr mine, da asa odata cu ea invat si eu mult mai bine[:D] Anita mami de printesa, Rachella Alexia -17.o1.2004[copil] si [gravi] 7 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...