Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi dragalasi de ian-febr 2004


Recommended Posts

Roxi, habar n-ai ce pierzi cu petrecerile in pijamale. Sunt asa de dragute. Noi de exemplu scoatem toate costumele si de deghizeaza in toate felurile, isi pun masti fel de fel...incredibil de dragute sunt. Nu am mai reusit sa mai organizam in ultimul timp (e randul nostru, sa doarma la noi), pentru ca au fost celelalte fetite aglomerate. Si de acum, cred ca ramane pentru la toamna...:(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O ce interesant mi se pare! petrecere in pijama [olala]Aici nu am auzit ca s-ar face asa ceva, dar cine stie poate sunt eu in urma cu noutatile. Roxana succes cu aparatul dentar. In vacanta aceasta ii vom pune si lui Robert, dar la dintii de jos. Si Robert a inceput in forta cu bicicleta [pk]ca a aparut caldura si pe la noi. Dupa aceea fuge la antrenament la aikido, si seara e lat. [:D] Nu-mi vine sa cred ca se apropie de sfarsit clasa intai. [:)]A trecut asa repede... O zi frumoasa tuturor! [pup] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa200"]Poze [/url] [mamica] Ramona si [copil] Iris+[ispita] Larisa + [roker] Robert
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Waw,Ramona ce frumos se apropie de sfarsit calasa intai, noi abia ne pregatim. Vroiam sa va intreb - cei care sunt inca la gradinita va pregatiti de pe acum pentru scoala- adaca faceti ceva suplimentar acasa gen liniute, punctulete, covrigei? Sau parerea celor care sunt deja la scoala- Credeti ar trebui sa lucram suplimentar de pe acum? Eu am primit ieri un caiet de la gradinita cu liniute, punctulete... si m-am luat cu mainile de cap cand am vazut cat este de dezordonat si liniutele facute aiurea. Bunica unui coleg de gradinita a fost invatatoare iar baietelul face frecvent acasa ce ar trebui sa faca in clasa intai- i-au cumparat chiar si abecedar- eu personal cred ca e o prostie. Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, copiii nu tb sa faca inainte. la scoala o iau oricum de la zero, nu le foloseste la nimic sa faca dublu, in plus invatatoarele tin la metoda lor si e mai greu sa schimbi o deprindere existenta decat sa formezi una noua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, la cata materie e...nu stiu cum va fi in clasa a 2a, daca intr-a-ntaia e asa complicat! Mi se incruciseaza ochii ce complicatenii au ajuns sa stie astia mici intr-un interval atat de scurt! Roxi, nu am fost atenta. Cum se numeste scoala la care ai inscris-o pe Alex?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, Robert nu a facut nici grupa pregatitoare, vara trecuta am incercat sa fac ceva cu el pe un caiet special de la gradi [:-@] si mi-am pus si eu mainile in cap. Am lasat-o balta, mi-am spus ca se va descurca el, si asa a fost. [pk] Scrie foarte bine, ma rog ca un baiat. [:D] Nu cred ca trebuie sa te stresezi. [pup] [url="http://community.webshots.com/user/ramonaa200"]Poze [/url] [mamica] Ramona si [copil] Iris+[ispita] Larisa + [roker] Robert
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia
Roxi, habar n-ai ce pierzi cu petrecerile in pijamale. Sunt asa de dragute. Noi de exemplu scoatem toate costumele si de deghizeaza in toate felurile, isi pun masti fel de fel...incredibil de dragute sunt.
Stiu ca pierd si ca sunt minunate, dar pe de alta parte nu mai am rabdare cu galagia si dezordinea. Poate dupa ce reusesc sa trec de perioada asta obositoare sa am alta perspectiva. In plus eu il am si pe Andrei si ar fi tare dificil sa il tin departe de fete, ele nu l-ar vrea si ar fi un permanent scandal. Iar eu in loc sa ma distrez de ele ar trebui sa il consolez pe pitic si sa fac ceva sa il tin departe. Crede ma ca stiu cum e, si prefer linistea. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Crisnemes
Vroiam sa va intreb - cei care sunt inca la gradinita va pregatiti de pe acum pentru scoala- adaca faceti ceva suplimentar acasa gen liniute, punctulete, covrigei?
align="right" id="quote2">


Nu fac nimic, nu am timp si nici dispozitie si nici Alexandrei nu ii place. Am mai avut cateva tentative dar au esuat si nu am mai perseverat. Cred totusi ca face suficient la gradi, am vazut ca scrie din proprie initiativa pe acasa, inclusiv unele litere de mana, cred ca e suficient.

Poate ceva socoteli sa facem ca acolo merge mai greu.


Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...