Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi dragalasi de ian-febr 2004


Recommended Posts

Oau,Adriana nu imi vine sa cred ca ai ajuns la termen...Doamne ce repede trece timpul asta.Sa dea Dumnezeu sa ai o nastere usoara si lipsita de probleme,si un bebe sanatos.Abia astept sa ne revedem in formula completa in parc.

Cat despre emisiune, o puteti vedea inregistrata aici: [http://inregistrari.antena3.ro/view-29_May-2011-In_Premiera_cu_Carmen_Avram-41.html. Cat despre lupta...o consider necesara.Nu mi se pare nimic fenomenal.Pana si Andrei stie ca nu ai nimic daca nu lupti pentru asta.[flo]

Va pupam si sa ne auzim cu bine

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

 

Adlemiid="red"> si [pk]Andrei

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Waw - Adriana - din punctul meu de vedere - timpul a trecut foarte repede si nu-mi vine sa cred ca mai ai putin si nasti. NASTERE USOARA!

 

 

Roxana-abordarea in scolile private este alta daca as fi putut si eu as fi continuat cu o scoala privata.

 

 

 

Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Offf, mie nu imi merge inregistrarea, o sa mai incerc de acasa. Dar am stiut totdeauna ca Andrei si Imelda sunt niste luptatori si merita toata admiratia din lume. [flo][pup] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">Sunteti niste prieteni minunati! Abia astept sa bem cafeaua aia mult promisa.[pup]
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Crisnemes
Adlemi - am vazut si eu inregistrarea. Multa putere in continuare! [flo] Andrei este un mare lupator.Cristina mamica de Dragos (31.01.2004) si Victor(19.09.2006)
align="right" id="quote2">Cris,putere mi-a dat Dumnezeu inca din clipa in care l-am nascut! Asa cum si pe el l- ajutat Dumnezeu sa fie puternic.Nimeni si nimic nu o sa ne darame pe noi 3.Suntem cea mai buna echipa din lume.Dar oricum,multumim de aprecieri.Sunt insa vorbe mari si nu sunt asa sigura ca le meritam.Dar va multumim.[asia]
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

Mai vine careva dintre voi la intalnirea de maine de la ora 17.00 la Cocor,pentru a serba ziua copilului?

Ma gandesc ca e o ocazie potrivita pentru a ne mai vedea si noi.Fetele din Bucuresti,care spune prezent?

[pup]

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

 

Adlemiid="red"> si [pk]Andrei

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...