Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi dragalasi de ian-febr 2004


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui TatianaG
Ca sa nu ne uitati [:D]...raportez si eu terminarea clasei I cu multe felicitari din partea invatatoarelor -
A fost singurul copil care a plans in ultima zi de scoala pentru ca vine vacanta si-o sa-i fie dor de scoala si doamnele invatatoare. Cred ca pana in clasa a 12 o sa scape de acest dor [bang]...

align="right" id="quote2">

Felicitari Clarei, sper sa ii treaca dorul si sa se bucure de vacanta, si voi la fel! [flo]


Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anda141
Albert inca merge la gradinita , probabil din iulie il bag si pe el in vacanta ! Astazi am semnat contractul cu scoala , abia asteapta sa mearga !
align="right" id="quote2">Bravo! Vacanta frumoasa! [pup] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa lungesc si mai si capitolul, mai scriu eu cate ceva. [:D] M-am saturat de munca de fac alergie si alta nu, acum pe ultima suta de metri inainte de concediu. Asa ca o pauza nu strica niciodata.

 

Oricum voiam doar sa raportez evenimentul serbare, de care am fosr absolut incantata. A se intelege incantata peste masura de piticii mei amandoi. Alex a fost incredibila, frumusica foc asa costumata in tigancusa, plina de energie, cu zambetul pe buze, sigura de ea si minunata. A dansat, a cantat, a recitat foarte mult (avea cel mai greu rol) si si-a trait intens rolul. A fost un adevarat leader de grup (e drept ca e si mai mare) si s-a bucurat de prietenii ei de la gradi (chiar sunt un grup foarte sudat). La fel de vesel si frumusel si sigur pe el a fost si Andrei, micul Motan incaltat. O sa incerc sa pun maine ceva pozici.

 

Pana atunci insa va doresc o zi superba.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk][pk][pk] Anduta a obtinut media 9,93 de intrare la liceu. Cu media asta intra la orice liceu doreste!Sunt super happy...asta dupa ce 2 zile ,,m-am stricat'' la stomac de emotii...A terminat cum v-am spus cu media generala 10; a luat 10 la matematica si 9,75 la romana...

Va doresc din tot sufletul ca pe viitor sa aveti parte de bucuria pe care o traiesc eu acum!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Felicitari, Anduta! Si tie mami, sigur ai oferit tot suportul. [flo] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">sa stii ca Anduta chiar a muncit 4 ani! Notele de la evaluare nu sunt un noroc...sau inspiratie...sunt urmarea muncii si sacrificiilor ei...si sincer nu-i meritul nostru...nici macar meditata n-a fost...meritul nostru....poate doar genetic??! hihihihi pupici...Multumesc tuturor!imi face tare bine ca sunteti alaturi de mine.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...