Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 112


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

in primul rand...cu intarziere,dar din suflet vreau sa-i urez dragei noastre Monis tot binele din lume ,multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi sufletului sau!!! sa traiesti o mie de ani si sa ramai la fel ..tanara in suflet si-n simtiri!!!LA MULTI ANI!!![pup][pup][flo][flo] miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licu,mihamora,lila ma mai linistesc si eu cand citesc ca si alti fulgusori fac la fel... acu o constatare de ultim moment ,am observat ca face mai des chestii de astea cand sunt cu maica-mea sau cu taica-su..daca e doar cu unul din noi e mai cuminte...cred ca am un mic santajist in dotare[:D] lumi tare ma bucur de progresele voastre.. ca mult v-ati mai chinuit [pup] ce face Richard? simina nasoala treaba..zic si eu ,poate ar trebui sa faci o vizita la un doctor ,sa excluzi surprize de acest gen.. andre "welcome to the club!!"..tare faza cu pediatrul...deci,un dus rece nu i-a stricat[:)][pup] miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pregateste bine tati de Vlad! [:-)))]Si eu sunt taree [pis] cati ochisori sunt in uterica[:D][:D] Continuare la capitolul [url="https://picasaweb.google.com/laurairina13/AccesoriiPtParBentiteElasticeClamiteComenziLaLpetrascaYahooCom#5586576212315459714"]clamite[/url],... poate poate o pereche de ochisori din uterica or fi si cu codite[8D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si [gravi] 15+ cu Iris/ul[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnlineComenziLaLpetrascaYahooCom#"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara [flo] Multumesc inca o data de atat de multe urari, tare frumos e sa ai oameni carora le pasa de tine in jur [olala]. La mine au venit ai mei si urmeaza sa stea o luna, asa ca sper sa apuc si eu sa respir macar putin... mi-am facut o lista cu tot felul de lucruri care stau pe lista de asteptare, unele de 1 an sau chiar mai mult [batcap] [alcool]. Pe de alta parte, timpul trece cam la fel de repede si acuma, dar tot sper sa mai fac si eu una-alta. Cer scuze celor care m-au sunat si nu am reusit sa le raspund [:I] si nici nu am sunat inapoi - dupa ce tati a reusit sa-mi rada agenda din tel de serviciu, acum am primit un telefon nou si pana mi-am transferat agenda veche, nu am recunoscut nici un numar de tel [:I] Miany la noi super - super frig, asa ca toata lumea e la cotet, nu cred ca e nimeni pe strasse [:D]. E clar ca acum copiii stiu cu cine isi permit diverse. Iulian cu bunicii e doar prin bratele lor, sta agatat de ei pana il iau pe sus [:D][:D]. Eu care am si treaba si spatele frant cand stau singura cu el, il mai iau in brate, dar ii mai si explic ca am treaba, ca il iau mai tarziu etc... Andre pe unde ati fost? [pup] Super tare faza cu apa [pk] Lumi ce bine ca a venit vremea pe care ti-am urat-o cu toatele: sa ne povestesti cum papa Annabelle [pk][pup] Licurici eu zic sa te pregatesti sufleteste ca asa va fi mereu de acum incolo [alcool]. Orice va face sau nu Amalia, vei fi trimisa la doctori, vraci, popi sau cine mai stie [:D][:D][:D] ca asa-s neamurile. Ia-le si tu ca atare si nu te mai necaji degeaba [:)]. Lili iti las offline pe mess, daca mai stii ce-i ala [:D][:D] cu numerele mele de telefon [pup]. Si ia-o ca pe o ocazie sa ai un telefon nou [;)].
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca Lumi cu mami si fetita ei s-au intors cu bine in Ro, am povestit cu mandrie sotului din dotare gestul lui Richard, acela de a ajuta oamenii nevoiasi [asia]. Astept cu nerabdare numaratoarea din uteras [bibe] sa vad daca punem mana de la mana pentru gemenasi, am admirat pozele de la Londra si mi-am inchipuit ca eram si eu acolo cu Dankutza, m-am minunat de restul de ata de la operatia Siminei, am admirat clamitele made by Licurici si am oftat in gol dupa fetita mea cu codite si ma tot uit sa vad care se potrivesc la [url="https://picasaweb.google.com/DominicAndreiC/1an#5581646002554815570"]cositele lui Dominic[/url] si sigur m-am mai minunat si de alte chestii citite pe aici, dar nu imi vin acum in minte. Imi e tare dor de o seara pe bancuta cu voi, dar nu imi mai gasesc locul pe aici. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Many faine versuri dar doi pitici si o pitica nu rimeaza? abia astept rezultatul la eco.Parca eu as fi gravida.Asa emotii am.Sa nu ne tii mult in suspans. Ionela nu stiu daca am apucat sa te felicit pentru rezultatul de la eco.Mereu mi-am pus in gand sa iti zic felicitari dar nu imi aduc aminte daca ti-am si spus. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Many! [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...