Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul de Sept - Oct 2005 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am ales campingul de la Bran pentru prima iesire. Miruna incerca sa ne convinga sa luam si o camera la o pensiune, pentru cine vrea sa doarma in casa[:D].

 

Anto, la multi ani pentru Sonia!

Raluca, ati continuat atletismul? Noi ne-am oprit la un moment dat, se aglomerasera activitatile de dupa-amiaza, dar din toamna vreau sa reluam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Uff, caldura mare!

Ioana si noi ne-am oprit pentru ca de cate ori ne duceam, dupa 10 minute venea ploaia... Si ce ploaie.... Am plecat de 2-3 ori ude fleasca de acolo.... Patricia zicea sa fugim in sala, dar deja copii erau uzi, nu puteam sa mai stam cu ei in sala asa. Si m-am enervat si nu m-am mai dus. Bineinteles ca in zilele in care nu mergeam nu mai ploua. [:D] Dar din toamna ne intoarcem si noi.

Andreea, felicitari!

 

Pup fetele! Vacanta placuta tuturor!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heloou!

 

Ioana, mersi frumos de urari[pup].

Ne-am intors de la mare. Resortul este superb, nu ai ce-i reprosa. Aerisit, curat, nou, dotat cu toate cele, aquaparc, multe piscine, plaja lata , gaseai locuri peste tot la orice ora, mancarea fff buna si variata, camerele frumoase si chiar luxoase, baie cu bule in fiecare camera, super. Daca vrei mai multe detalii, spune-mi, am povestit pe scurt ca sa nu va plictistesc.

Noi am vrea sa mergem acolo si la anul, sa ne priasca pt ca anul acesta copiii au tusit toata vacanta si am fost cam stresati.

 

pupici, weekend placut

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, ce bine ca ati nimerit cum trebuie la turci. Nu mai stiu daca ai precizat unde ati fost, ca eu nu mai retin [alcool]. In ce locatie ati fost? Ioana, noi n-am fost niciodata la Bran, ne tot pregatim, dar pana la urma sper sa ajunge.....:) Petra abia astepata sa doarma in cort si sa manance pe patura... editez ca sa spun ca v-om participa la saptamana multi sport din Vatra Dornei, organizata de scoala de schi de acolo [:D], vor fi 6 zile si in fiecare zi vom face alt sport [olala] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto sa va fie de bine concediul. Sper ca la anul sa ajungem si noi in Turcia ca e asa de fain. Ioana ati inaugurat cortul? Eu i-am propus lui Vlad sa doarma in cort la bunica-mea in curte, ca sa vada cum e si nu vrea. Ii e frica sa nu intre insecte peste el cand doarme [:D]. Codruta cum a fost saptamana multisport? Noi ne pregatim sa mergem o saptamana la mare la noi, apoi sper sa reusesc sa-l trimit pe Vlad singur la Cluj. Sa vedem ce-mi iese ca el nu vrea in ruptul capului sa plece undeva fara mine... In rest toate bune. [pup] Irina, mami de Vlad (26.08.2005) si Bianca (12.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, [pup], acuma suntem in saptamana "tabara de arta": modelaj in lut, pictura si manufactura din hartie. Saptamana viitoare e cea pe sport, de luni. Pe care de altfel abia o astept, ca nu-si consuma energia in tabara asta, ca vine acasa si sare ca o capra pana seara [alcool] Anto, chiar e frumos aoclo. Incep sa intru in panica, ca n-am ales, din nou, ce trebuia [:-@] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt ca e perioada vacantelor, va urez concedii placute, iar celor care deja au fost, sa va fie de bine! eu fac parte dintre cei care au fost - prin Bulgaria, la un all inclclusive. m-am mai ingrasat cu 4 kg, dar mi-am golit mintea total... nusht cum o sa ma descurc de luni la munca. Radu s-a simtit f bine. inainte sa plecam la mare tocmai invatase brusc si singur sa inoate, asa ca i-a prins bine vacanta acvatica. am inteles bine, incepeti sa schimbati dintisori de lapte?! la Radu nu e niciun semn, dar cred ca ma asteapta sa imi vina sa cred ca se apropie clipa... Cristina, mama Radului (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...