Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul de Sept - Oct 2005 (5)


Recommended Posts

Gata, am inaugurat cortul. Au dormit copiii tun in el (numai eu am auzit toate fosnetele[:D]). Ne-a placut mult campingul de la Bran, curat si spatios. Si Miruna e in "tabara" la gradi, saptamana asta face grafica si samba (saptamana trecuta a olarit si a cha-cha-uit[:)]). Si ne pregatim de mers la Disneyland saptamana viitoare. Irina, s-aveti vreme la mare! Codruta, cand plecati in Turcia? Hai ca o sa fie bine[pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana, super ca ati fost cu cortul si au dormit asa bine....Mergem spre sfarsit de iulie si apoi mergem in Germania, unde vreau sa mergem pana la Legoland. Petra tot viseaza ca o sa castige la danone excursia la Disneyland [pk]....cu asta s-a trezit si azi dimineata, m-a sunat sa ma intreba daca n-a casatigat cumva [alcool].. Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salutare, Ma intorc si eu la grup dupa o perioada de absenta. Ne bucuram de vacanta, nu degeaba am asteptat-o atat de mult. Iaris e un smecheras dupa cum il stiti, dar are perioadele lui de afectiune absoluta cand nu mai vreau nimic de la lumea asta decat sa stam amandoi asa imbratisati. Am incercat in vacanta asta sa facem ce si-a dorit el, sa iesim mult, si aici, dar si in alte orasele canadiene, sa petrecem mult timp impreuna, pentru ca ne-am dus dorul unul celuilalt. Nu a vrut nici o activitate sportiva decat sa jucam fotbal impreuna, sa mearga la piscina cu tati, sa isi vada prietenii si asta am si facut. Stiu ca urmeaza un an greu pentru el, intrarea in clasa 1, alti colegi probabil, alta invatatoare, lipsa siestei de la pranz, asa ca l-am lasat sa simta ca are vacanta, desi are program de lectura, scriere si matematica in fiecare zi. Ma unge la suflet sa il aud citind in limba lui Molière, iar el adora cartile, si asta nu pentru ca l-as fi obligat eu cu ceva, Doamne fereste, ci pentru ca vrea sa cunoasca, sa stie. Vorbeati de dintisori. Lui nu i-a cazut nimic pana acum. Vineri am fost la controlul periodic de 6 luni si dentisul lui spune ca va mai dura probabil o jumatate de an pana va cadea primul. In schimb are deja 2 maselute permanente si cateva plombite, cu care nu ne mandrim, dar tind sa cred ca asta e o mostenire genetica, plus lipsa de lactate. El nu bea decat 2 cani de lapte pe zi. Iaurtul nu vrea sa il vada, iar branza mananca poate o data la 6 luni o bucatica mica. Vacanta noastra continua pana in 24 august, cand voi incepe si eu servicul. Anul asta voi lucra la cateva minute de casa, doar o zi voi fi un picut mai departe. Vom ajunge, deci foarte repede acasa si vom petrece mult timp impreuna. Mai ales ca acum ne asteapta temele. Sper ca va bucurati de vacante frumoase si relaxante. Eu sunt super fericita ca pot fi cu Iaris in fiecare zi. Nici nu imi doresc mai mult.Va pup. Mary-mamica de Iaris "On s’aperçoit qu’un enfant grandit quand il cesse de demander d’où il vient et commence à refuser de dire où il va.( Walter P. Sweetson)" [url="http://www.youtube.com/watch?v=XrA2ooglvGc&feature=related"]Evangeline[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Seara buna Am cam tras chiulul [:)]. Ma bucur sa citesc ca ati petrecut concedii frumoase. In mod surprinzator si noi ne-am simtit bine. Ma asteptam sa fie mai greu cu pitica, dar a fost f bine. Bianca si-a schimbat programul la mare a.i. la amiaza reuseam sa dormim toti 4, asa ca pot spune ca m-am odihnit mai mult ca acasa [:D]. Vlad a fost o saptamana la Cluj la soacra-mea (prima data fara mine). A zis ca a fost bine, doar ca data viitoare va sta doar 5 zile [:D]. I se misca si lui un dinte si e foarte mandru de asta. In rest profitam cum putem de vacanta. [pup] Irina, mami de Vlad (26.08.2005) si Bianca (12.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...