Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul de Sept - Oct 2005 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se pare ca trebuie sa mergem pe cheltuiala noastra la Disneyland [:D]..:) ca n-am castigat la concursul danone. (n-am luat nici macar un ruxac sau altceva) La Multi ANi Vlad!!! pupici [pup][pup][pup] de la Petra, poate cand mai vi la Cluj aranjam o intalnire [flo] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos de urari! Am petrecut la marea noastra, in familie. Miruna isi continua vacanta la bunici, incepem grupa pregatitoare la gradi pe 5 septembrie. La multi ani Vlad![pup] Codruta, vesti bune, e nevoie sa vii doar pana in Bucuresti[:D]. Cica e in constructie un [url="http://www.zf.ro/constructii-imobiliare/un-producator-de-diamante-sintetice-a-inceput-lucrul-la-terra-park-vezi-aici-cum-va-arata-cel-mai-nou-parc-de-distractii-din-bucuresti-8628316"]parc de distractii[/url] si e gata toamna asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna Ne-am adunat si noi de pe drumuri si am reusit sa-mi fac 10 min ca sa vad ce mai faceti. [pup][flo] multe multumiri pentru urarile de la multi ani. Profit de ocazie sa urez si eu tuturor copilasilor LA MULTI ANI cu sanatate si tot ce isi doresc ei [:)]! Noi ne-am plimbat muult... inainte si inapoi... sunt foarte fericita ca m-am intors acasa! Codruta poate reusim sa ne vedem data viitoare, caci noi nu stam prea mult in Cluj... luam soacra si a doua zi dupa sosire mergem la bunicii sotului la Bologa... Lui Vlad i-a cazut dintele care se misca si e tare incantat... se lauda la toata lumea cu zambetul lui stirb [:D]. Cat am stat la parintii mei am fost zilnic la bazin si am resit sa-l dau la cursuri... a facut 3 lectii si acum sta in bazinul mare fara "ajutoare". Reuseste sa faca singur 3-4 lungimi de bazin (cu pauze intre ele [:)]). Sare din orice pozitie si in orice directie[:D]. Cam atat.... De maine la gradi cu el. Somn usor! Irina, mami de Vlad (26.08.2005) si Bianca (12.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarbatoritilor de seaptamana asta! nanadana, succes!!! Ma bucur ca ati inceput cu 'tres bien'[:)]. Carmi, succes lui Fabiano la scoala! Te inteleg cu emotiile, si eu am pentru la anu'. Irina, bine ati revenit[:)]. A fost cineva in Egipt cu copiii, sa imi dea cateva recomandari? Una din ultimele pasiuni ale Mirunei este Egiptul antic, ne jucam cu piramide si faraoni, si citim despre mumificare. Si vrea sa vada piramidele adevarate[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...