Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul de Sept - Oct 2005 (5)


Recommended Posts

Salutare M-am mobilizat si am pus si eu poze cu Maria pe albumul comun. M-am uitat si la copii vostri frumosi si m-am minunat de cat au crescut. Anto, daca mai e de actualitate noi am fost cativa ani in Bulgaria la Albena, hotel Kaliakra. Am avut o data apartament si apoi camera mare dubla care avea: pat dublu, pat simplu si canapea asa ca am incaput cu totii in ea. Hotelul e chiar langa plaja si are 3 piscine. Vera, eu cred ca o sa o dau pe MAria la scoala in toamna, insa va fi scoala particulara. In alta ordine de idei, as vrea sa va anunt ca am deschis din decembrie o gradinita impreuna cu sora mea. Care va fi Montessori din toamna. Pentru cei interesati, trimit pe mailul comun mai multe informatii. A fost destul de neasteptat, dar iata ca s-a intamplat. cam asta:) Curaj si Responsabilitate. Moka pe Google
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am pus si eu cateva pozici pe albumul comun, picasa. Am facut un album separat, Petra, ca poate mai pun poze cu timpul.... Tangerine, foarte draguta Maria, si ce par de Rapunzel are, pupici Toti sunt super domnisori si domnisoare..... suntem spre bine cu tusea, putin inca..... Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Multumim si noi de aprocieri [pup]

Are poza si cu peruca roz....."Buna unchiule/pa unchiule......Stefania ti-ai uitat micul dejun!"...cine stie, stie [alcool]..... Doar cu rolul asta isi bea seara laptele din cana [:D]

Buna idee cu gradinita, succes! La Petra la gradi ambele educatoare sunt bolnave, si vin cu rotatie educatoarele din celelalte grupe...

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poze cu fete mari si frumoase [olala]. Abia astept sa creasca si Bianca [:I] Codruta da... stim [alcool]... am trecut prin faza amintita, dar din fericire lui Vlad i-a trecut repede. Ramona felicitari pentru gradinita si succes! edit: nu stiu daca o sa mai am timp sa intru asa ca va urez de pe acum [:)] Sarbatori fericite si pline de lumina! Paste fericit![flo] [pup] Irina, mami de Vlad (26.08.2005) si Bianca (12.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petra e mai bine, dar acum e "virusat" sotul si cum la barbati e mult mai grava raceala decat la femei [:D].....inca nu am facut cumparaturile necesare, desi ieri am fost pana in Kaufland si e o nebunie totala, noroc ca n-am intrat cu cos si m-am putut strecura...

 

Sarbatori Fericite!!!!

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un Paste fericit tuturor ! Codruta aici e la tv o reclama la un medicament si textul e "it works even for the man-cold" [:-)))] Diana cu [url="http://dianamim2.shutterfly.com/"]Nicholas Tom[/url] (3 sep 2009) si [url="http://dianamim.shutterfly.com/action/?a=0BbuXDlo2bMX9w"]Peter[/url] (3 oct 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...