Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul de Sept - Oct 2005 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarat a inviat!

 

Bine v-am regasit! Sper ca ati petrecut cu bine sarbatorile!

 

Eu am intrat sa ma laud putin cu Vlad care a fost afara in parculetul din spatele blocului singur [pk]!!!

Eu l-am urmarit din balcon si cand vroia ceva venea jos si imi spunea [:)].

 

PS Parcul e cam la 50-100m in spatele blocului parintilor mei, care nu stau in Bucuresti [:)]. Aici n-am curaj sa-l las singur, desi el a zis ca ar vrea.id="size1">

 

[pup]

 

Irinaid="red">, mami de Vladid="blue"> (26.08.2005) si Biancaid="red"> (12.10.2010)id="Comic Sans MS">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit si eu!

 

Felicitari Irina, eu inca n-am curajul, poate ca e fata si de aia [alcool]

 

Eu mi-am luat inima in dinti si i-am facut la Petra analizele de sange, ca eram putin impacientata ca imi cerea foarte multa apa in ultimul timp si daca tot ii faceam analiza de zahar am zis sa vad cum sta si la celelalte. Analizele le-am platit, ca gratuite nu stiu cand ne venea randul si daca erau fonduri...id="size1">. Au iesit ok. VSH-ul si Fibrinogenul usor crescute, care cred ca sunt asa de la raceala care inca o mai poarta dupa ea. Iar colesterolul era la limita [alcool] (desi n-ar trebui sa ma mire, dupa masa de Pasti: ou, miel, porc, prajitura)....

 

 

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta Ma bucur ca Petra e sanatoasa. Off.. exact temerea asta o am acum. Peter cere mereu apa de vreo luna. Adevarul e ca altceva nu bea, a venit caldura...Trebuie sa-i fac si eu analiza de glicemie. Diana cu [url="http://dianamim2.shutterfly.com/"]Nicholas Tom[/url] (3 sep 2009) si [url="http://dianamim.shutterfly.com/action/?a=0BbuXDlo2bMX9w"]Peter[/url] (3 oct 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, nu te impacienta (asta imi spuneau si mie resul dar eu tot pe a mea am tinut-o), acuma imi dau seama ca e normal cata apa bea, la fel e poate si la voi, mai ales daca nu sunt alte simptome. Exact asa si Petra, numai apa plata bea, nu vrea sa guste nimca altceva, unori mai bea o jumatate de cana de ceai, canita de lapte, dar sucuri nu vrea, nici macar fresh-uri [alcool] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta ma bucur ca e bine Petra. Diana sper ca si Peter e bine, poate e de la caldura. La noi e fix invers, Vlad bea prea putina apa. Mereu a reiesit asta la analiza de urina. Azi in parc Vlad se juca cu un baietel cu un bakugan. Mama respectivului l-a intrebat pe Vlad daca nu are mai multe jucarii. Si Vlad raspunde: "Am doar doua, asta (bakuganul) si inca una pe care o da mami pe balansoar" [:D]. Irina, mami de Vlad (26.08.2005) si Bianca (12.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...