Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce citim azi?


corap

Recommended Posts

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru cititoarele din Bucuresti - vreti sa ne cuplam la o comanda pe elefant? Eu deja am discount suplimentar de la ei, ca am dat iama in carti, dar cu mai multe comenzi creste discountul (pana la 15%, dar tot e ceva). Ce ziceti?

 

Ioana, mami de zambarici

 

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat Seducatoarea din Florenta a lui Salman Rushdie oarecum dezamagita. M-a cam plictisit, nu e la inaltimea cartilor anterioare.

Am inceput Padurea norvegiana de Haruki Murakami. Deocamdata imi place, da' nu-s chiar cucerita.

 

In privinta reducerilor, probabil ca stiti, da' pentru siguranta scriu totusi: Polirom are permanent 30% reducere pentru membrii clubului cartii (fidelitate practic), iar Humanitas are Happy Day cam o data pe luna (aflati daca va abonati la newsletter) cu 20% reducere.

 

Roxana, Maria (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot e vorba de reduceri, Nemira are lichidari de stoc cu reduceri f. mari. Iar Teora da mereu 30-40% reducere celor ce au mai cumparat de la ei. Chiar acum am primit un mail cu un cod-cupon de reducere, daca intereseaza pe cineva, il ofer cu placere (nu mai cumpar nimic luna asta)

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 'fidea' si la Polirom dar elefantul ii bate la pret la propriile carti. [:D][:D][:D] Editurile mai mult de 30% nu am vazut sa dea. Libhumanitas mi se pare ca si-a restrans mult baza de titluri disponibile. Oricum, e bine ca stim de cat mai multe variante. Si ideea mea ramane inca 'open'.

 

EDIT: acum reduceri pana la 80%. Printre multe balarii [:D] am gasit enciclopedii pentru copii cu 55%.

 

Ioana, mami de zambarici

 

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...