Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce citim azi?


corap

Recommended Posts

Iaca, la cererea publicului larg [:D], si pentru a nu denatura alte subiecte cu off topice
CE CITIM AZI?
si, daca tot am inceput, eu citesc "Cantaretul de tango" - Tomas Eloy Martinez, careia pana acum ii dau 3* din 5*, sau cam asa: [il][il][il][xx(][xx(] Despre Buenos Aires si criza 2001, despre Buenos Aires si locuitorii sai, despre Buenos Aires si strazile sale, despre Buenos Aires si istoria sa si despre Buenos Aires.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 424
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io citesc Danilo Kis - 'Gradina, cenusa'. E misto, dar nu stiu cate stele deocamdata. Poate si unde m-am obisnuit cu dat stele filmelor. Putem sa amestecam la subiectul asta cartile citite 'azi' cu ce mai facem noi 'azi'? ______________________ [url="http://cilsart.blogspot.com/search?updated-min=2010-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2011-01-01T00:00:00-08:00&max-results=5"]Lucrarile Ioanei si terapia lui Pinkutz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai io, de exemplu, am cam frecat menta azi iar maine plec sa ma remarc in mod deosebit prin alte parti. Ah, si-am facut o ciorba de leguminoase[8D] ______________________ [url="http://cilsart.blogspot.com/search?updated-min=2010-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2011-01-01T00:00:00-08:00&max-results=5"]Lucrarile Ioanei si terapia lui Pinkutz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelka
iar maine plec sa ma remarc in mod deosebit prin alte parti.
povesteste! si io cam frecai menta la serviciu, n-avusei chef de nimic, mai ales ca in perioda asta am doar sarcini boring [batcap]; compensai in schimb la bucatarie cu pörkölt cu nokedli [pofta] (imi aminteste intotdeauna de copilarie) nici azi n-am chef de serviciu, deaia is si intarziata nici macar cu cainele care ma tot bazaie n-am fost inca. el ii mai stresat ca mine ca depasiram ora de plecare :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...