Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

Buna dimineata! Flori sunt asa de fericita ca totul a mers in regula. Unde este doamna logoped cu baza? Ulcerul ce iti mai face? Fetele celelalte pe unde ati disparut. Nimeni nu ne mai zice ce face Ari...Miha nu mai zice nica. De Laura ce sa mai zic. Nici nu mai stim pe unde mai este... In rest ce sa va zic de mine: sala, servici, durere de spate, emotii cam in asta se rezuma totul. Acum sunt cu cenusa asta vulcanica si am un morcov de nu se poate pentru maine... Va pupic fetele si sa aveti o zi super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cabinetul il are la scoala nr 13 "Matei Basarab", cea din m3. Deci f aproape de casa. [pk] La noi de vreo cateva zile ploua in fiecare dupa-amiaza. Cand vrem sa iesim la plimbare vine ploaia. [alcool] Pupici![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Flori si soata mea se plange de ploaie. Nici Roxy nu a putut iesi.

 

In fine sa va zic ca zbor catre casa. Pe pagina de la Leeds-Bradford Airport nu mai este nici o avertizare deci Doamne ajuta.

 

In rest acelasi program nebun la mine.

 

Deci de maine dispar ca magarul in ceata. Promit sa intru sa va zic ce am facut vineri.

 

Pupici si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Deci de maine dispar ca magarul in ceata. Promit sa intru sa va zic ce am facut vineri.
align="right" id="quote2">

Tin pumnii pt vineri! [flo][pup]

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola fetele ca ici chiar ca ma simt ca in spania. Mi-am scos toate noile toleturi de vara si by the way am fentat moartea si de data asta [:D] si am ajuns vie si nevatatmata dupa ce cu succesiuni mici si marunte am trecuta pe langa THE CLAUD.

 

Merci Frumos Flori de urari!

 

Maine marea zi. Nu stiu am fluturi in burta. Toata aparatura verificata. Vorbesc unele cu altele asa ca sper sa fie ok.

 

Va zic in orice caz maine daca am trecut clasa au ba. LOL

 

Va doresc o seara nu calduroasa ci excitanta.[:D]

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina bafta cu teza de doctorat! Vad ca nu v-a spus Flori ca ne-am vazut si noi fata in fata. De fapt numai fata nu mi-a vazut-o Flori ca m-am lasat luata de val si m-am dus in camera unde erau aranjate fetele (eram la nunta fratelui meu la un hotel langa Targoviste). Si uite asa in loc sa ies coafata de acolo am iesit machiata cu o tona de pudra, fond de ten de am inceput sa stranut, sa ma manance pielea. Asa-mi trebuie daca la varsta mea fac experimente [:I]. Flori e o pustoaica finuta, pare atat de fragila. Edi un nazdravan plin de energie si mereu in miscare asa cum ii sta bine unui baiat. Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! FETELE...AM SCAPAT, AM SCAPAT! a IESIT FOARTE BINE!!!!! Otilia bine ai revenit. Ma bucur ca v-ati intalnit si eu m-am intalnit cu Flori. La intalnire fiica-mea avea bluza pe dos asa ca iti dai seama ce impresie am facut eu. LOL. Cum fuse la nunta? Flori pai mai dau si examene la altceva asa ca ma pre4gatesc intensiv. LOL Pupivci fetele. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia ma faci sa rosesc! [:I] Ai ajuns acasa? Am apucat sa scriu la cozonacei ca ne-am vazut. [:)] Uite aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163362&whichpage=9 (in josul paginii). Oricum, si acum cand ma gandesc la fetele tale ma ia cu [olala]. Pur si simplu sunt superbe!!! Cristina [pk][pk][pk] cand te mai prind prin TGV te pun sa-mi faci cinste. [:D] Vezi ca stiu si unde stai, asa ca n-ai nicio sansa sa scapi. [8D] Felicitari! [flo] Eu azi sunt singura acasa: Edi la mama, soata la munca ( de o sapt nu l-am vazut...i-am spus ca daca nu vine azi acasa pun lacat pe usa [alcool][:D]). E liniste.....wow....[:D] Week-end placut! [pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...