Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

buna fetele ce facetii?

sper ca suntetii bine [pup]

 

eu am avut niste probleme in familie cu rudele si apoi cu cezar care m-au pus jos acu sunt pe cale sa ma ridic, pentru ary ca ea are nevoie ff multa de mine. cand o sa am puterea o sa va povestesc.

 

 

getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]id="size5">id="limegreen">id="Script MT Bold">

povestea unui aricy bijuteriile lui getik

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele!

 

Sa incep cu Getik: ce ai patit mama? Dai drumul, nu tine in tine ca poate te putem ajuta cu ceva.

 

Flori hai sa ne intalnim maine seara pe platou ca e tare frumos si fac si cinste.

 

Oti v-ati acomo dat?

 

Miha nu mai zici nimic?

 

Pupici!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

Flori hai sa ne intalnim maine seara pe platou ca e tare frumos si fac si cinste.

Cristina si Roxy (2.10.2004)
align="right" id="quote2">

Ce tare sunt! [pk][pk][pk][pk] M-am scos cu o cinste! [:I] Acolo o sa fiu! Vin si cu cioara din dotare in parc, daca nu-i cu suparare.
pe la ce ora aterizezi pe platou? [pup]

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Getik imbratisam si noi fata suparici. Pai se poate sa nu iti versi amarul aici. Cristina pai cat de cat ne-am acomodat de vreme ce am mai prins momentul sa scriu si pe DC [:D] Cam asa se masoara timpul liber la mine. Apropo de asta am adus din Ro 2 reviste si o carte. Sa vad peste cate luni pot spune ca le-am citit [:I] Nunta a fost faina insa asa cum ma asteptam fiecare si-a vazut de distractia lui iar eu cu cele 3 mimoze pe cap. Ca sa va faceti o idee la cununia civila am ajuns nepieptanata iar la nunta pe la 11 seara m-am dus cu fetele in camera de hotel sa doarma si nici ca a mai venit cineva sa ma intrebe ceva. Pe la 2 parca m-am enervat ca la telefon nu raspundeau si am dat un sms sa-mi aduca si mie apa macar. Am primit apa cu bonus adica o portie de friptura rece. Astept sa vad si eu video de la nunta daca tot am ratat aproape toata seara. In concluzie nervi dar macar am mai clatit si eu ochii. Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Hai flori ca ne-am ratat pe platou. Eu am zabovit vreao 1.5 ore la pictatul pe fata...vai de noi...Eu nu-ti mai stiu nici numarul de telefon. Ca naiba. Oti imi pare rau ca nu ai avut pe cine sa lasi fetele sa ai un pic de respiro...[pup] Va pupic pe toate. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea Hai flori ca ne-am ratat pe platou. Eu am zabovit vreao 1.5 ore la pictatul pe fata...vai de noi...Eu nu-ti mai stiu nici numarul de telefon. Ca naiba. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Noi am fost in parculet...nu l-am putut scoate din nisip. [:D] In jur de 7 am ajuns si pe platou la Sindicate. Pupici![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata hai la o [cafea]

 

dragelor multam de incurajari o sa va povestesc dar sa am puterea.

 

ce sa va zic de arici ca este argint viu care ma epuizeaza fizic[alcool] face nummai nazbatii dupamasa sau diseara pun poze cu ea.

 

fetele miercuri la 11 veniti si voi la spectacolul papusilor vii?? poate ne intalnim mi-ar place eu am fost ieri pe la 11 pe plaou cu ary si nu era cine stie ce[q].

 

acu plec in oras ca am cate ceva de rezolvat daca imi iese sunt ff fericita si va povestesc detalii.

 

[pup][pup][pup]

 

getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]id="size5">id="limegreen">id="Script MT Bold">

povestea unui aricy bijuteriile lui getik

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele. Eu ma pregatesc de plecare...Gata cu vacanta.Deci imi pare rau ca nu pot sa vin si eu la intalnire. Flori tu nu ai reusit sa-l iei de la nisip si eu pe fiica-mea de la pictatul pe fata. Am stat acolo cred ca 1.5h.... Apoi am fost si noi la plasa dar nu mai stiu cat era ceasul. Getik sper sa fie bine totul bine cu tine.[pup] Eh dar eu azi nu sunt in cea mai buna forma asa ca va zic doar sa aveti o zi super si sa ne auzim cu bine maine. Pupici! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...