Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

hai dragelor la o cafea un capucin sau ce vrea sufletelul vostru

 

tuinea am facut o prajiturica din piscoturii cu budinca, zmeura si pe deasupra frisca facuta in casa din smantana si zahar nimik deosebit reteta a la geta[:-)))]

vapup si va urez o zi buna

 

getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]id="size5">id="limegreen">id="Script MT Bold">

povestea unui aricy bijuteriile lui getik

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetelor!

 

Cristina [pup] sunt f stresata din cauza examenului asta, mai ales dupa ultimele 'intamplari' cu bac-ul. [alcool][:-@]

Mai am putin si scap. Abia astept! Cu cinstea...sa vedem daca o sa am motiv. [:D]

Ma uitam la pozele de pe Fb cu Roxi...ce mare s-a facut ! Cresc copiii astia ca din apa!

 

Va pup![pup]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

[pup] Flori sa nu mai fie stresata. hai ca mai ai doua zile si scapi. Eu sunt sigura ca va iesi bine. Tu ar trebui sa nu te mai ingrijorezi. Cei cu pile ar trebui ca inseamna ca sac nu mai merge deci tie iti cresc sansele iubita. DEci capul sus si dai inainte cu tupeu.

 

Cat despre Roxy...oh doamne ce mare s-a facut si cat este de sic. Ma mir ca nu v-ati intalnit pe la locul de joaca. Sunt sigur ca daca il vad pe Edi nu-l mai recunosc.

 

Getik ce faci? Ce face ariciul?

 

Miha, Laura mama nu ati mai zis nimic de un car de vreme. Sunteti bine?

 

Pupici.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele va invit la o [cafea] cu frisca asa o savure eu acum[:D] sau ce va doreste inimioara.

 

cristina nu am primit pm[?][q]

 

flori iti tin pumni pt examen, da la bac a iesit o mare incurcatura,lasa ca o sa fie bine, ce face edi? dami si mie adresa fb a ta[pup]

 

getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]id="size5">id="limegreen">id="Script MT Bold">

povestea unui aricy bijuteriile lui getik

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Mama ce cafetuta (cum spune fiica-mea) buna!

Eu ma inscriu chiar daca nu sunt cafegioaica si beau mai mult ceai.

 

Getik am vazut ca m-ai gasit mama. Deci acum suntem conectate.

 

Flori AMR 1 zi si ai scapat. [flo]Sunt sigura ca o sa iasa bine.

 

In rest eu ce sa va zic: tot cum stiti servici-acasa-sala-servici si tot asa. Asta este sirul.

 

A nu stiu daca v-am spus ca vineri ma duc la Harry Potter. Youhu.

 

Va pupic fetele si sa aveti o zi super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...