Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

Buna fetelor, asa mai pe la pranz dar azi am avut un meeting de la 8.30....

 

Uhu Flori ce ti-am zis eu. Doamne ajuta. Sa stii ca am intrat ieri de vreo 3 ori sa vad daca ai scris ceva dar aveam eu o presimtire pozitiva. Nu ai de ce sa multumesti iubita de sustinere. De asta suntem aici. sa stii ca vin la cinste. Pe 18 august zbor acasa. Poate ne vedem o fuga la joaca.LOL

 

Fug la treaba ca am o gramada.

 

Pupici.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo Flori! Felicitari mami [flo]!

Prima pe judet, ce tare esti.

Vezi ca se poate si fara pile si interventii. Si scoala de muzica suna tare bine.

 

Si eu fug la treaba ca am niste termene de predare, valeuu. Dar odata pe zi imi permit intr-o pauza sa trag cu ochiul pe forum [:I]

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004), Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) si Iulia Alexandraid="red"> (14.08.2010)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Flori ce ai patit mama de suni asa de trista? Nu stiu dar nu pari deloc entuziasmata. La mine euforia tine zile, chiar saptamanai. In fine poate este prea obosita sa realizezi cat de tare esti: cea mai tare din judet!!!!!

 

Otilia ce fac fetele? Soata ta cum se descurca la servici?

 

In fine la mine sunt 11 grade afara, nor deci imi ploua si imi ninge in cap plus ca ieri nu am avut o zi prea roz la servici ca de dimineata m-am enervat (na ca am spus-o) dar trece....

 

Va pupic!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina toata lumea imi zice la fel...ca daca ar fi fost in locul meu ar fi sarit in sus de bucurie. Stau putin cu sufletul la gura pt ca maine se afiseaza rezultatele dupa contestatii...abia apoi o sa ma linistesc! Daca se trezeste cineva sa faca contestatie si ajunge in fata mea? [alcool] Teoretic e cam imposibil pt ca am nota mult prea mare, dar, totusi, daca...si e doar un post in oras...e f mare miza.

 

Azi m-am trezit la 10. [:I]Si baiatul meu la fel. Nu-mi venea sa cred. E prima oara cand Edi se trezeste la ora asta! Ma simt fresh! [:)]

 

Pupici si o zi excelenta![pup][flo]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea

In fine la mine sunt 11 grade afara, nor deci imi ploua si imi ninge in cap plus ca ieri nu am avut o zi prea roz la servici ca de dimineata m-am enervat (na ca am spus-o) dar trece....

align="right" id="quote2">

Iti trimit eu cel putin 10 gr...la noi tot cald ar fi! [alcool]
Stii sa te enervezi si tu?[:D] Nu mi te pot imagina nervoasa![pup]
Poate azi ai o zi mai usoara!

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha acum am inteles eu de ce esti tu asa un picut moroc dar nu iti face probleme iubita totul va ramane la fel.

 

Cat despre cele 10 grade: come to mama si de enervat...uhu am si eu dracii mei tu ce crezi LOL?

 

Pupici!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Hai la cafeluta! [cit]

 

Eu pe net...astept rezultatele contestatiilor. Sper sa n-am vreo surpriza! [:-@]

 

In rest...aseara ne-a rupt furtuna...la noi incartier era ca dupa razboi: pompieri, politie, salvare...masini distruse, acoperisuri 'zburate'...dezastru....suntem fara apa de aseara....nici lumina n-am avut aseara...cu tot termopanul meu mi-a inundat balconul si cele 2 dormitoare...Edi e cam speriat...dezastru!

 

O zi excelenta va doresc![flo]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata... ca vad ca prea buna nu este...La mine soata mea nu este acasa, sunt la mare deci nu stiu ce s-a intamplat la mine in casa...Dara daca zici ca a trecut prin termopan deci si la mine ca la tine mai ales ca noi stam si la 7...imi este groaza pana maine cand o sa ajunga el acasa.

 

Flori lasa ca va fi bine draguta. Nu iti va lua nimeni locul pentru ca il meriti pe deplin.

 

Va pupic!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...