Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui tuinea
'Neata... ca vad ca prea buna nu este...La mine soata mea nu este acasa, sunt la mare deci nu stiu ce s-a intamplat la mine in casa...Dara daca zici ca a trecut prin termopan deci si la mine ca la tine mai ales ca noi stam si la 7...imi este groaza pana maine cand o sa ajunga el acasa.
align="right" id="quote2">Off...nasoala asteptarea...cred ca o sa gaseasca un mare pocinog acasa...voi pe ce parte stati? Spre micro 3? Daca stati pe partea cu magazinele totul e ok...ploaia a batut dispre autogara, de asta mi-a intrat apa in casa.Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata si contestatiile...nimic schimbat...acum pot sa ma bucur in voie!

[bum][batetoba] [bis][bis][bis] [harp] [berica][berica] [ispita][ispita] [majoreta][majoreta][majoreta]

 

Sunt titulara la o super scoala![9cer][9cer]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuhu tare buna veste Flori. Sa iti ajute Dumnezeu sa ai colegi super, copilasi cuminti (baba si mitraliera LOL). Bravo!!! Vezi ca se poate ma si fara pile.

 

Cat despre ploaie ...eu nu stau catre autogara eu am vedere la strada catre manastire. S-ar putea sa fie bine. Vedem diseara...

 

In rest eu ce sa va zic: ieri am avut o zi nebuna, nebuna de tot. Azi se anunta mai liniste. Om vedea.

 

Va pupic.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi e nor..ploua de 2 zile de zici ca e toamna...

Printre altele, ieri dimineata m-am trezit inundata in bucatarie [bang]...Vecinii nu au raspuns la usa...nimeni nu e vinovat [:-@].

 

O zi execlenta![flo]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh Flori ce rau imi pare sa aud...Si eu am patit anul trecut asta. Si in bucatarie si in sufragerie m-a inundat. Si am zis hai ca oricum fac curat sa nu le cer nimic dar m-am dus la spalatoria lor auto sa spal un covor care facea 30 lei sau cum era in baii vechi 300 de mii si mi-a luat banii draga mea....In lume nu mai exista bun simt pe cuvant deci nu-i lasa sa-ti scape ca tot tu iti auzi cuvinte urate pe la spate. Ti s-a intamplat trebuie sa platesti. Mi se intampla - platesc.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata![flo]

 

Da...am lasat-o balta cu vecinii nesimtiti. M-am bucurat, ca sa spun asa, ca mi-a udat doar tavanul in bucatarie, singurul loc din casa unde nu am apucat sa renovez.

 

La noi in continuare atmosfera a la Bacovia. M-am trezit si cu o durere de cap...probabil tot de la vreme!

Asa ca hai la [cit] sa ne limpezim creierii! [:D]

 

Pup![pup]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Ma inscriu si eu la un ceai. Si la noi ploua...de dimineata am ajuns la sala fleasca ca nu mi-am bagat capul pe geam sa vad daca da de sus si nu am indraznirt sa rascolesc prin geanta sa caut umbrela.

 

In rest creierii mei ca si ai tai: trap ce sa mai. Ma gandesc la vacanta... si mai este o gramada pana pe 18...

 

Va pupic fetele!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

CE faci Flori? Lenevesti? Profiti de ultimile luni de vacanta. Fa asa mama ca meriti din plin.

 

La noi este nor dar nu ploua. Eu ca deobicei la servici, sunt de la piscina rupta de maini. In timp ce ma spalam pe cap am realizat ca nu le mai pot ridica. Am si dat din ele 1.5h....

 

Va pupic si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...