Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

Buna fetelor! Ce distractie pe voi! [pk]

Si noi ne-am distrat...cu temp 40...un week-end superb. [alcool] Azi e mai bine pustiul, dar tot moale si parca tot ar mai zace.

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata,

 

Edi, Flori sanatate maxima. va pup sa treaca.

 

Getik ma bucur ca te-ai distrat.

 

La mine nu prea roz ca m-a sunat ex-bossul meu care imi face capul dreptunchiular in legatura cu o lucrare pe care am trimis-o spre publicare...

 

In rest toate ok.

 

Va pupic.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Nimeni pe aici...

 

Eu ce sa va zic...ieri am avut o zi de kko ca deh a intrat in peisaj stresul meu principal dar scap eu si de publicatia asta si inchid usa, incui si arunc cheia - promit. Daca nu fac asa sa ma dati cu capul de toti peretii.

 

Azi am fost la sala si acum astept sa fiu 'deranjata' din nou din munca mea de zi cu zi cu cine stie ce mofturi si ifose.

 

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

 

Flori si eu sper sa scap. Aseara cand imi era si mie somnul mai dulce la 11 fara 20 ma suna sa-mi spuna ca este totul in regula cu lucrarea...Apoi nu m-a mai luat somnul. Mi-a iesit si o iritatie in zona ganglionilor de la subrat si cred ca este de la tiroida.

 

Abia astept vacanta....

 

Pupici si sper sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Cristina tu abia astepti vacanta...eu abia astept sa incep munca [alcool]...dupa 3 ani de stat acasa![alcool]

 

Eu zilele astea am activitate intensa pe la bucatarie: copt vinete, ardei pt zacusca.[pofta]

 

Pup![pup]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tururu-tururu am scapat ca am inmanta lucarea la jurnal[bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis]

 

Flo ce harnica esti tu mama...Astept una bucata lingura zacusca pentru degustare cand vin acasa.N-am mai mancat zacusca de asta iarna.

In contrast cu tine sa va zic, sa nu va zic ca aseara m-am dus acasa, am mancat ce-am mancat si m-am asezat in canapea si n-am facut nika de treaba ci doar am vizionat Gray's anatomy. Deci n-am facut nimic. Nici macar gunoiul nu l-am dus.[:D]

Nu stiu cum mi-a reusit asa de bine dar azi sunt noua. Se vede no?[pk]

 

No va pupacesc de va zapaces si sa aveti o zi asa in spiritul la a mea.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina felicitari pentru ca ai scapat de lucrare! [flo] Cred ca esti linistita! Ai scapat de stres. [:D]

 

De o ora eu asist la taierea plopului din spatele blocului...plopul cel mare de langa sant. L-au curatat de crengi, a ramas doar trunchiul de el...e chel si urat. [alcool]

 

Flori,id="purple"> mami de [avion]Eduard Stefan id="purple">(12.10.2008)id="purple">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...