Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (12)


Recommended Posts

Cristina mi-e si rusine sa spun...am petrecut trei zile si trei nopti, mai ceva ca in povesti. [:I]Am inceput de vineri ( o mica iesire la restaurant cu niste prietene dragi) am continuat sambata, acasa, cu alt rand de prieteni si am terminat ieri, de Florii, cu familia la un gratar. [:D] Si azi continui petrecerea cu...spaltat de perdele, frecat geamuri &co....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Dar dupa atatea zile vesele, parca vine altfel cheful si pt activitatile astea 'extra'. [:D] O zi buna, fetelor![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Flori suna bine, suna bine. Vreau si eu asa party ca al tau. Ma bucur mult pentru tine. Lasa ca acum este momentul sa sarbatoresti. Fetele celalate: sunteti bine? Ce mai faceti? In fine sa va zic si de mine: mai bine azi. Am fost la sala, azi este o vreme superba si acum la munca cu mine. Nici nu stiu de ce sa ma apuc... Va pupic pe toate. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [pup] sunt si eu prin zona am avut numai probleme, pe ary a muscato cainele si am tras o sperietura groaznica acu este bine,

florii la multi aniiiii chiar daca este cu intarziere[pup]

eu am fost bagata in curatenie pana peste cap azi am reusit putin sa mai ies.

pe maine diineata ca acu nu ma mai lsa fimea la pc

[bang]

 

getik mami de mica aricica[ispita] 29.12.2009[bis]id="size5">id="limegreen">id="Script MT Bold">

povestea unui aricy bijuteriile lui getik

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Getik multumesc de urari! [pup] ariciul...sper ca e bine acum! Si eu tot cu faimoasa curatenie...parca nu se mai termina odata!!! Azi am de calcat perdeaua de la sufragerie si nu are decat 8 m. [alcool][alcool][alcool]Si mai am multe, multe de facut.... Cristina sper sa ai o zi usoara! [flo] Si pe la noi sunt semne ca ar veni primavara. [:)]In sfarsit! Pup fetele![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai vrea tu lalalala 'Neata! Sunt inca in zona doar un pic intarziata ca a trebuit sa alerg dupa niste liquid nitrogen.[:D] Getik ce face ari? Doamne te cred ca te-ai speriat. [pup]Aricica [pup]si fetele muncitoare la curatenie. Veniti si pe la mine ca deh nu are cine sa faca.... Poate la vara. Flori cat despre perdea pai de ce o calci mama. Eu le bag in masina (a mea are 11m [pk])la 40 grade si apoi o pun uda la geam si se usuca asa de frumos. Incearca. Maine este ultima zi de lucru so friday Ro hre I come. Va pupacesc. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea Sunt inca in zona doar un pic intarziata ca a trebuit sa alerg dupa niste liquid nitrogen.[:D]
si ce ai facut cu el...daca nu's prea indiscreta? [:D] CU perdeaua...la 40 g o spal si eu, dar e un material asa de nasol....nu s eindreapta nici uda daca o pun la geam. [alcool] DAr am scapat de chin..o admir cand trec prin sufragerie si ma gandesc ca am scapt de un mare chin. [:D] Deci faci sarbatorile in RO. Credeam ca vei ramane acolo si vor veni ai tai la tine. [flo] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha sa raspund la intrebare: chestia aia este folosita ca sa ingheti tot ce vre (in cazul meu mostre) si apoi le rupi ca sa le analizezi. Nu zic ca nu as exersa chestia asta si pe niste persoane...dar ma abtin. Saraca de tine cu perdeaua...eu o aruncam in secunda unu ca nu am rabdare de nici o culoare.[:D] Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea Nu zic ca nu as exersa chestia asta si pe niste persoane...dar ma abtin.
Imi dai si mie putin...pt soacra-mea [:D] In alta ordine de idei...nu ti-e frica sa umbli cu el...chiar si in cantitati mici. Daca face 'poc' unde nu trebuie? [alcool] Azi trec la episodul urmator din serialul "Marea curatenie'.[:-@]Urmeaza bucataria. [bibe]Am de alergat si prin oras mai tarziu....cu piticul din dotare dupa mine. O sa fie maaare distractie! [alcool] O zi buna, fetelor! [flo] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata?

 

Flori daca tu vrei iti dau. Mi nu imi este frica de nimic din laborator. Dupa atatea ani lucrand cu chimicale m-am ars din cauza ca mi-am inghetat o parte din palma cu nitrogen deci am vazut ce poate.

 

L amine nu zic decat atat AMR 1 zi! yupy!!!!

 

Pupici fetelor

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...