Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (12)


Recommended Posts

Buna dimineata! Flori nu stiu nimic draguta dar daca vrei ma interesez de cineva bun si capabil. Imi pare rau ca a amanat....#In rest ce-ti face ulcerul? Eu ca in fiecare zi: sala, acum la servici si dupa ce va scriu incepe dansul pe aici. Saptamana viitoare miercuri zbor catre casa. Nu stiu de ce dar parca ma apuca asa o teama de sustinerea de vineri... Va pupic si sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina daca ai putea sa-mi sugerezi un logoped bun ar fi super! SI tipa cu care trebuia sa ma intalnesc ieri e tot o reomandare... a fostei mele diriginte. Dar daca nu reusim sa ne intalnim... Ulcerul il tin sub control...cu medicamente.[alcool]Incer sa elimin mancarurile care-mi fac rau. Stai linistita pt vineri. Ai trcut prin atatea examene, ai sustinut atatea lucrari incat nu ai cum sa nu reusesti si de data asta![flo] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Flori am doua nume de d-ne profesor logoped: Marilena Andreescu care lucreaza la Sc. Mihai Viteazul care zice ca este foata numarul 8 si daca suni la scoala la 211762 poti sa intrebi de ea iar a doua persoana este la scoala nr. 6 (Tudor Vladimrescu) si se numeste Ciornei Floare si nr. de tel este mai ciudat 0372716585. Sper sa iti fie de flos. In fine eu ca in fiecare zi: sala, acum servici cu un muschi de la picior blocat (parca as fi alergat numai in el) si afara burniteaza si bate vantul... Va pupic si sper sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Flori nu ai pentru ce. Sper sa-ti fie de folos. Si ai mei dragi de acasa tot asa se bucura de vremea de afara asa ca una bucata Roxy a luat ieri o cazatura cu biciclul de s-a suparat si taica-su pe ea...dar e bine deci nimic grav. Eu ce sa va zic: ieri am fost sa iau ceva de la medic si am sateptat autobuzul sa ma intorc acasa o ora si jumatate...Dupa ce aveam toti piticii sarind pe creier in ritm de JLo - on the floor, on the floor am ajuns acasa unde am picat lata. Si acum mai dorm chiar daca am alergat 50 de minute la banda si am mai facut si alte chestii pana acum. Cat despre vreme: cand se insoreaza vcand se inoreaza. Loa momentul asta este nor dar din coltul feresterei vad o raza - parca, nu sunt sigura... Va tuc pe toate si sper sa aveti o zi super, super eu fug la experimente blahhhh Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Pai asa va laudati: nu mai intra nimeni? Bag de seama ca e cald afara si va ocupati mai mult cu statul pe afara. La mine toate tot cum le stiti: sport de dimi-dimi, acu la servici. Ah uitai sa va zic: am vazut mai fetelor aseara un film...toata noaptea m-am cam invartit prin pat: Never let me go. Super merita vazut. AZi vine prietena mea poloneza de la Belfast sa ma viziteze si abia astept. Va pupic, sa aveti un weekend super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Vad ca am ajuns pe pagina 2...asta este daca nu avem activitate. In rest eu ce sa va zic: aici este o vreme oribila, un vant puternic de abia poti merge si vine iar cenusa vulcanica deci zborul meu de miercuri este nesigur...Ma rog la dumnezeu sa pot sa zbor ca tare vreau sa termin odata cu toate astea. Va pupic fetele si sa aveti o zi superba. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...mai pe la pranz! [:D] Cristina nu te-am parasit! [flo] Sper sa nu ai probleme cu zborul miercuri! Am ajuns in sfarsit la logoped cu Edi. Sunt f incantata de dna cu care o sa lucreze. Edi a fost f receptiv, comunicativ....i-a dat si 2 pupici pe obraz dnei cand a plecat. [olala] Ma bucur ca a acceptat-o asa de usor. Logodia propriu-zisa o sa o incepem abia in toamna, pt ca pe vara nu lucreaza. Cabinetul e in cadrul unei scoli si vine vacanta mare. Acum o sa vedem din toamna cum o sa fie. Pupici![pup] Flori, mami de [avion]Eduard Stefan (12.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...