Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scrisoare deschisa domnului Geoana


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui andrruzza
Am inteles pana la urma, de vina sunt ziaristii[:D]
ma distram copios aseara, cand pesedistii ne iesplicau marea inscenare. conspiratie in toata regula. [:D] fireste, ziaristii erau de vina ca l-au pozat (parerile erau nitel impartite, se pomenea si de ochi albastri), nu el ca s-a dus; si ca sa vezi tupeu, au tinut pozele 15 ore (cum suna versus 5 ani?), nu le-au dat in miez de noapte, mey, ce tupeu, ci cu doo ore inaintea dezbaterii. nush de ce, intr-adevar pentru "curtea" lui geoana a fost intr-adevar putin, parea ca nimeni nu s-a ostenit sa-i informeze si-au cam primit-o in direct. aa, fain e si mister geoana, care bate moneda pe sinceritate, pretinzand ca i-ar fi fost foarte usor sa nege, "sa faca o pirueta", dar a ales sa spuna adevarul. no shit? [:D] asta cred ca va ramane vesnica mea curiozitate - ce i-a putut spune vantu ca sa-l determine sa se duca tiptil? ma-ndoiesc ca va face parte dintre dezvaluirile din 7 decembrie. Asculta, priveste si taci!... Din brate fa-ti aripi de fier Si zboara cu ele spre cer!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Sirimie credeam c-o banuiesti de pareri schimbatoare "dupa cum bate Vantu"... Si la Academia Catavencu Alexandru Cautis Si ITMorar au fost mereu pro-Basescu, independent de interesele mogulului. In ceea ce-l priveste chiar pe Vantu eu nu-i uit doua replici: 1. "Nu cumpar oameni politici, prefer sa-i numesc" si 2. "Nu ma privesc interesele statului, daca statul e slab, intariti-va statul!" Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine! [url="http://penecolorate.blogspot.com"]Pene colorate... cate putin din toate![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...