Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (26)


Recommended Posts

'Neata! Mai fetelor, Laura, Adriana, Ianusca, imi pare rau de bebeii vostri ca sunt bolnaviori...poate ca pana maine n-or sa mai aiba urma de raceala sau febra! Sa speram ca asa va fi! Multa sanatate si aveti grija! Carmenstefi, sper si eu sa ne putem intelni in strand. A mea nu sta locului o secunda pe acolo, nu-ti prieste sa stai la plaja sau la bazin, ca ea alearga dupa pigan - adica tobogan. Ana....ce ametita sunt...am uitat sa-ti aduc ce iti spusesem ieri...aduc maine dimineata! [bang][bang][bang][alcool] Scuze, scuze!!! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Heeeeei!!!! Eu am chef de vorba, voi unde umblati??? Dana, sa stii ca aseara mi-am luat costum de baie! [:D] Fain, nu ca ala...stii tu! Adriana, cum se mai simte Lara? Si-a revenit? Laura, dar strumfii? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Fetele intru si eu in club,Ana are gatul rosu,pana aseara nu parea sa aibe ceva [q]trebuia sa-mi dau seama ca e ceva cu ea ca de 2 zile nu-mi doarme la amiaza decat cate 20-30 de min,am inceput sa-i dau Belladonna,e hemeopatic si e pt febra si gat,i-am dat si nurofen preventiv.Toata noaptea s-a foit,cred ca am niste cearcane pan' la pamant,acum termometrul arata ca ar avea 37(ea de obicei are sub)am sa vad daca face febra mai mare.Am sa ma duc sa-mi iau in casa si niste antibiotic,ca nu se stie.Mie cam frica sa nu se agraveze,asa ca Ana nici eu nu stiu daca putem ajunge,ca daca e cu febra,iti dai seama[bang]. Dana [pirat], Ana Maria [indecis]Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora sa-l porti sanatoasa!E fain,cat ai dat pe el,si eu treb sa-mi iau dar nu ajung prin oras [bang] Ianusca s-ar parea ca nici noi n-am scapat,stii ca ti-am zis la tel ca n-are nimic cea mica a mea,iaca ca are un rosu in gat de toata frumusetea [bang]Sanatate la puiut si sper sa treaca repede! Dana [pirat], Ana Maria [indecis]Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Sanatate multa la puiutzii bolnaviori. Dana, Ianusca, Adriana sper sa treaca repede, ca altfel...ma vad numai cu Lora, Ellinia si Carmen?[:0] Sau ma vad cu voi sapt viitoare?[:D] Mai vedem in cursul zilei de maine care-i treaba. Eu abia acum ma simt mai in forma - aseara au venit bunicii, nasii si 2 prieteni la Casandra si au plecat la ora 23. S-au simtit bine iar Casandra era rosie in genunchi de cate exibitzii a facut pe aici. Sufrageria e plina de baloane si jucarii acum[:D] Azi oricum nu merg in parc dimineatza cu ea, ca acus va vrea 'nani'. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, asa e si Belladonna e pt. febra. Si noi il avem. Eu insa nu prea i l-am dat, mie mi-a zis doct. mai mult de Ferrum si Euphorbicum. Larei i-a scazut febra. I-am dat aproape din ora in ora globuli, si in timp. noptii si dupa vreo 1 ora de incercari m-a lasat sa-i pun la incheieturile manutelor comprese cu lamaie. I-a scazut imediat febra; azi noapte avea insa din nou, dar acum dim. e bine, a si mancat, a si baut, deci cred ca suntem pe drumul cel bun. Ma bucur ca am reusit fara medicamente si fara vizita la doctor. Dana, 37 grade nu e febra. febra se considera cand e peste 37,5 sau 38 - depide unde o masori - sub brat sau in fundulet. Eu o masor in fundulet ca e cel mai exact. Ianusca, sper sa-i scada febra lui Ian, multa sanatate! Lora, mai, da' ce costum de baie (sexy) ti-ai luat? Ia pune o poza, ca nu mai avem rabdare sa te vedem cu el la mare Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...