Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][alcool] De-acum sha le mai trebuie...[:D] Ne-am luam un cal impreuna, da' n-are cine-i pune copite si-l duce Iliuta la fierar...[:D] Il tinem cate o saptamana la unul, una la altul, ca sa facem si curat pe rand in apartamente, ca miroase, stii si tu cum e cu calul...nu-i usor...m-am gandit ca daca-i tot la moda prin cartierul Speranta si-n Lenin, ce, noi nu putem??? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] Vreau sa va zic,cantarul meu arata ca am mai slabit vreo 2kg,parca nu-mi vine sa cred,ca nu am tinut un regim anume. Adriana cantarul ala de la tine din baie functioneste corect[:D]? ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai da' de ce cal vorbiti? Asa Lora, tine-te de glume cat mai poti, ca apoi pauza. Laura, drum bun azi si-un weekend fara probleme. Sper sa ne vedem curand la o bere, asa intre adulti[:D] Dana, da' de la ce crezi ca face Ana rosu in gat? ca am vazut ca esti grijulie sa nu bea rece, n-o lasi desculta, nu umbla dezbracata ... de la ce e asa sensibila? Cantarul din baia noastra arata cu un 1kg mai mult. Deci, cat ai slabit pana la urma?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana tocmai de aia te-am intrebat ca arata cam mult si nu prea mi-a venit a crede ca merge bine[:D]Al meu arata acum 55kg,unde inainte arata cam 57kg [alcool] Te inseli,la tara a stat non stop desculta,si ea si frate-su,in ceea ce priveste bautul rece nu stiu daca si tu sau oricare alta fata de aici i-ar da de la frigider suc,de aia i l-am incalzit atunci,de obicei bea la temperatura camerei.Banuiesc ca e un virus care se manifesta asa,ca nu pot sa-mi dau seama de la ce,de asta cred ca sunt si asa de multi copii cu gatul.Acum ceva timp iar a avut o tentativa dar am scapat cu hemeopatice,si am luat-o din timp.Poate e din cauza si vremea asta,nu stiu sa-ti raspund.Si frate-su e la fel,sensibil la gat,deocamdata el e ok. Vad ca a pluat un pic afara [V] ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, are ea ceva o sensibilitate. Si eu am avut cand eram mica des probleme cu gatul; amigdalite umflate, faceam febra etc. Mai tarziu am avut dureri reumatice, ca amigdalele des inflatate duc la asta; desi luam mereu antibiotic, ca alta metoda cica nu era, tot aveam probleme - da' nu stiu de ce; ia s-o intreb eu pe mama Tii dieta de ai slabit asa mult? Carmenstefi, noi ne intalnim la 17 la parc la Aurora. Veniti si voi acolo? sau veniti la noi la bloc, jos la General Construct pe la 16:50, ca sa plecam impreuna. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...