Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli se simt bine impreuna!(22)


Recommended Posts

Lull,Sis[pup]

Sa zicem ca a fost o neintelegere la un moment dat,important e ca a trecut[8D].

Irina legat de decalotare,noi am rezolvat problema demult,intrucat Mihnea era in pericol de infectie urinara si ca sa-l eliminam am mers si l-am rezolvat.Eu tot incercasem,dar nu reuseam,plus ca imi era mila de el...la fel si tati [:D]

Pana la urma l-a rezolvat un domn doctor chirurg dar manual,ca la un moment dat se pusese problema sa-l taie...si eu ,,NUUUUUU"...iti imaginezi...

Indiferent de varianta pe care o alegi,eu va doresc succes!Important este ca tu sa te simti impacata ca ai facut ce-i mai bine pentru copilul tau.Nu exista ,,obligatoriu"!

Diamarva tin pumnii![ruga]

Legat de comportamentul copilului,al meu e un capos si jumatate,tipa,urla daca nu primeste ce vrea si noi ,,are personalitate!".Mai vedem noi mai tarziu cu personalitatea asta...[:D].Oricum,avem de lucru!

Azi am iesit in parc,iubesc primavara [olala]

Va doresc o zi minunata!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sabina, eu nu stiu ce s-a intamplat, sunt complet pe dinafara dar m-a impresionat mesajul tau. Sa recunosti ca ai gresit si sa-ti ceri iertare e un lucru mare, eu te pup![pup][flo]

 

Diamar, Dumnezeu sa va ajute, sa fie bine![flo]

 

Vroiam sa va urez o primavara frumoasa, plina de bucurii..eu mi-am petrecut dimineata cu Ruby in gradina plantand floricele.Soarele asta e minunat!

 

Va pup!

 

Cristina cu Lilly Elisa (27.10.2003) si Ruby Elena (14.09.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, apreciez si eu mult faptul ca ai realizat ca ai gresit si mai mult de atat, ca ai avut curajul sa vii si sa iti ceri scuze. Primul tau mesaj mi-a lasat un gust foarte, foarte amar, nici nu realizezi cat de mult te-ai inselat, in multe privinte. Eu chiar cred ca esti o fata deosebita, am observat ca devine din ce in ce mai dificil sa spunem un simplu "Imi pare rau, am gresit", orgoliile sunt mult mai puternice decat constiinta.Eu sper sa nu pleci de langa noi, sa intri si sa ne mai povestesti de printesele tale si poate intr-o zi, forumul acesta va redeveni ceea ce a fost candva. Mie imi este dor de atmosfera de acum un an, cand certurile, intepaturile, apropourile, erau ceva inexistent. Eu cred ca daca atunci am reusit sa avem ceva frumos, cu putin efort si grija la ceea ce spunem, putem redeveni "o familie".Diamar, ma rog pentru tine si sotul tau, sper sa intri azi si sa ne dai o veste buna![pup]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

Sa o ajutam pe RAISA!!! id="red">id="size3">
POZEid="red">POZE NOIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna!

 

dia ne rugam pentru voi azi sa scapati cu bine!te asteptam cu vesti bune!

 

anomis, sper mami sa fie o greseala la analize! nu te ingrijora cu restul, ia-le usor si sistematic si le dai de cap!

 

cuscra, imi pare bine sa te vad, pai si Ama are o personalitate....frate...m-a capiat! oare ce vor face ei doi cand o fi momentul? unu hai si altul cea? [:D] ce frumos ca va merge la gradi, noi nu am decis inca ce o sa facem!

 

iulika te pupam mami! sper ca sunteti bine!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Sunt si eu pe aici, astept vesti bune de la Diamar.

Noi ne-am plimbat, am fost la biserica si maimutzica s-a impartasit.Anomis stai un pic, si noi avem dermatita atopica dar nu ne-a zis ca se declanseaza de la ,alimente crude, ci ca e un fel de mostenire...de la o tulpina de astm bronsic din familie, ceva de genul,iar Raisa, exceptand para si banana nu vrea sa manance alte fructe sau legume crude.Nu v-a zis sa repetati analizele?

 

 

[8**]RAISA MARIA[8**]

BLOGUL NOSTRU

[shopi]POFTITI IN BAZAR[shopi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabinuta te pupa fetele, am primit banutii in paypal. Multumim mult! Toate cele bune prietenilor din Nagoya si Tokyo!

Eu nu stiu daca ai gresit sau nu, dar daca tu crezi ca ai gresit si ai spus asta, ma inclin in fata ta, si cred ca n-ai fi procedat asa, daca forumul asta, cu bune sau cu rele ti-ar fi fost indiferent sau n-ai fi simtit afectiune pentru noi![pup]

 

[8**]RAISA MARIA[8**]

BLOGUL NOSTRU

[shopi]POFTITI IN BAZAR[shopi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Diamar,Doamne ajuta sa vii cu vesti bune! Am incredere ca DD nu va lasa la greu...[ruga]

 

Mai ales ca azi e Bunavestire...nu are cum sa fie decat bine.Eu acum 4 ani,pe vremea asta,primeam o veste care stiam ca-mi va schimba viata la 360 de grade...si mi-a schimbat-o,in bine. De atunci a inceput adevarata mea viata...si odata cu vestea minunata ca voi avea un copil,au mai venit doua asemenea vesti,la fel de minunate! [olala]

 

Sabina, o [flo] pentru gestul tau de azi!

Cristina,Biafoarte frumoase mesajele voastre![pup][floare3]

 

Anomis,a crescut burtica? [olala]

Pupam dulce pe Dinutu si speram sa fie totul bine! [pup]

 

 

 

 

Mamica de 2 nazdravani si de baietel mic in burtica [gravired]21+ id="green">id="Comic Sans MS">

 

[8**]Trandafirasul are nevoie de noi!id="red">[8**]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiam eu de ce Ama si Mihnea sunt sortiti [:D]...important este ca intre timp o sa mai creasca si o sa se convinga sa mearga amandoi ,,hais sau cea!"[8D]

Ne-am decis cu gradinita pentru ca mi-a placut foarte mult(este particulara),este foarte aproape si am gasit review-uri foarte bune despre directoare...Ne-am dorit sa mearga la gradinita pentru ca el este un copil foarte sociabil,ii plac foarte mult copii si zicem noi ca o sa se integreze foarte usor.In plus o sa invete lucruri noi,o sa fie mai putin egoist si asadar n-are decat de castigat.Multi ne-au zis ca-i prea devreme,dar noi consideram ca nu...acum fiecare cum vede lucrurile...

Succes sa va hotarati si voi![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...