Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli se simt bine impreuna!(22)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Am intrat special sa ii zic la Luto sa o ingnore pe Fram si sa dea cu zahar! Cam asa, o mana, doua, la pahar! Cat sa stea paiul, daca il infigi!Ralu poate sa confirme ca stiu ce zic! Ralu 2, nu Fram, of course!Cu drag,Nela si Ana Banana
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diamar esti o continua sursa de inspiratie pentru mine cu atitudinea ta extraordinara. Poate ca sotul tau va avea nevoie de terapie logopedica pentru vorbit, dar sper din tot sufletul ca recuperarea sa fie rapida si sa mearga spre mai bine.

 

Anomis, te imbratisez tare si sper ca o sa ma suni si daca e cu roz samburelul. [olala] Nu ma prea pricep eu la fetite, dar imi place tare sa te aud. Imi pare tare rau de Dinutz cu analizele. Ai gasit un medic competent si in care sa ai incredere sa te ajute?

 

Pe Liliana o pup [pup] cu mare drag, ca de obicei.

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

"... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nela, si pe tine te imbratisez cu mare drag si imi pare tare rau ca suntem mereu in contratimp fiindca tare mi-ar placea sa ne prindem uneori la un pahar de vorba.

 

Maria, mi-a placut mult mesajul tau. SI eu imi ba tare capul cand e vorba de cadouri. Daca colega ta are parul lung, ai putea sa-i iei ceva de prins la par, o clama mai eleganta.

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

"... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fete dragi!

 

Dia...Dumnezeu sa va ajute...sa fie o recuperare totala si rapida! Si tie multa putere in continuare!

 

Sabina...am spus eu ca pentru mine esti o persoana speciala. Asa cum bine zice Maria nu multa lume e capabila sa zica imi pare rau, am gresit...Chapeau!

 

Miha (Kawa) ce bine ca ne mai dai vesti. Oare am spus ca am vazut poze cu Josh si e minunat?[olala][olala]

 

Nela, Lili, Bia [pup]!

 

Fragutza...bine ca e ok bunicutul. Recuperare rapida si lui! (ioi ce te invidiez ca inca mai ai bunic).

 

Si Luto...subscriu la ce a zis Nela...eu as fi pus si niste glutamat sa fiu sigura ca sta pana miine shake-ul ala [:D][:D]

 

Ma duc sa il vad pe Andrei ca l-ati laudat toate...

 

Va pup, seara faina!

 

[flo] Isabela Maria [flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia, ne bucura tare tonul tau optimist!

 

Luto, s-a cam zis tot ce era de zis despre shake,am ras pe cinste.... la modul serios de data asta....eu i-am dat Amei cu o banana la un pahar de lapte si o lingurita mica de miere sperand ca asa o va tenta si altfel de lapte...dupa 3 guri gata, atat de mult i-a placut!

Eu imi fac destul de des fara miere, ca sa-mi mai treace de dulce!

 

Sper ca lui David i-a placut!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna, fetele!

Diamar, in primul rand ma bucur tare pentru voi, te simt optimista, si asta face tare bine la psihic! Doamne ajuta in continuare!

Fraguta, ma bucur si pentru bunicul tau, chiar daca recuperarea e mai inceata, incet, dar bine!

Luto, eu ii fac lui Andrei fructe la blender dar ii pun iaurt ca sa iasa mai consistent, cu lapte simplu n-am incercat! cu inghetata nici atat [:D] astept caldura [8D]

 

am vazut ca au aparut atatea fete dragi, m-am bucurat tare sa va citesc in seara asta si ca v-au placut pozele noastre din natura; pacat ca nu puteti simti si mirosul...ceva de vis, va zic; iese doar dupa ce stai 1/2 ora la inmuiat in baie [:D]; noi azi am petrecut inca o zi de vis la tara, am pus cele necesare prin gradina (salate, doclecei, rosii, castraveti, verdeturi si ce mai pune omul gospodar primavara [8D]), dar am facut si rondul de rigoare pe la toate animalele; nu va inchipuiti cata fericire e in privirea lui cand aude gaina cotcodacind [:D] dupa ce a facut un ou, sau cocosul cantand; dar dragostea mare e tot cu vitelusul, pe care atat il mangaie, toata ziua ar sta numai in grajd la el; in rest azi a mai dat noroc si cu porcul, pe inserat a prins gainile de coada, ca deja intrasera in cotet la culcare si el dupa ele [:D]; aaa si am uitat esentialul : a gustat din mamaliga catelului [:D] si cat pe ce sa ia si din boabele gainilor [:D]; e argint viu, cat sta afara nu sta intr-un loc 5 min; poze din pacete nu am deocamdata ca n-am luat camera, dar primavara abia incepe si vor fi atat de multe ocazii sa stam pe acolo....si va tin la curent...putem organiza si vizite, daca sunt doritori[:D]

 

hai ca deja am vb cam mult, ma duc la inmuiat [8D]

 

Irina, mami implinita si fericita de nazdravanul ANDREI [olala]id="navy">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diamar [ruga] sper din suflet sa fie totul bine, sa va bucurati impreuna de copilasi cat mai multi ani de acum inainte.

 

Luci, hai ca a venit mamica Bio sa-ti dea niste sfaturi, baga mama un praf de tarate de psyllium ca sa stea batz shake-ul (da nu prea mult cal faci budinca). NU le asculta pe fetele astea care-si otravesc copiii [:D][zz]

 

SAbina,[asia] ma bucur tare ca nu m-am inselat in privinta ta. Te pup si sper sa revii si sa scrii

 

Miha, mamis, JOshulinu e MINUNAT, este un copilas superb, superb, imi place mult de el. MAmis, tie nu iti este teama sa te intorci acum in Jp? Sper ca familia ta de acolo este bine si nu au fost afectati [flo]

 

NEla [asia] cand te citesc pe tine, ma napadeste asa un sentiment de liniste, ti-am mai zis eu.

 

Laura, poate mai beti o cafea si cu mine saptamana asta [:D]

 

HAi va pup pe toate.

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Zgatie cu Blogid="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal!

 

Eu ma bucur ca parca se misca mai bine forumul, tot apar fete scumpe la "vedere".

 

Monica, tu unde crezi ca dispari asa fara sa ne spui 2 vorbe despre Atomix? Cum e de cand te-ai intors la serviciu?

 

Apropos de ce spunea Irina de mirosuri, mie chiar imi place mirosul de vaca. Cel mai urat miros si care nu iese prea repede din piele e cel de porc.

 

Fragutza, lasa ca incet incet o sa-si revina bunicu.

Noi nu se stie cat o sa stam la spital pt ca iar face febra care nu cedeaza la algocalmin/perfalgam iv, mai are si o sputa urata de la intubatie pe care nu reuseste sa o elimine, dar toate astea trec, suntem obisnuiti de la penultima operatie.

 

 

 

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">

id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello doamnelor again,

 

multumesc mult pentru idei. crystina chiar un picture frame am vrut sa le iau, unul din ala digital....dar am optat pentru un teapot englezesc, la set cu canita de lapte si cea de zahar (pe care am sa ii sfatuiesc s-o umple cu miere sau sirop de agave). Si fetitei i-am luat o salopeta de blugi pantalonas scurt si gogosar. sper sa le placa. ea bea multa cafea, dar ii place si ceaiul...el e american...cred ca e un coffee man, dar am zis sa le dam ceva traditional sa le aduca aminte de Londra cand or fi in Leipzig.

 

ah si am vazut si baiat frumos in vizita la oi. cred ca a fost mega fericit toata ziua.

 

ce idee buna mi-ati dat cu milk shakeul. nici nu mi-a trecut prin cap sa-i fac asa ceva. Acum ca stiu si cu ce sa-l fac tare pe cale naturala [:D](monica tot respectul. uite cine isi face temele. nu am decat o deplina admiratie pentru ca te tii de raw foodism.)

nela sanatate multa tatalui tau.

fram happy to hear ur grandpa is doing well.

crocomam pe tine vreau sa te salut in mod special si sa te strang in brate virtual, ca de multa vreme nu te-am mai vazut. stiu...e vina mea, ca am fost disparuta de aici.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Love is when my mummy makes coffee for my daddy and she takes a sip before giving it to him, to make sure the taste is OK."id="Script MT Bold">id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...