Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovleceii veseli se simt bine impreuna!(22)


Recommended Posts

Salutare!

 

Imi merge asa de rau netul si m-am chinuit sa vad pozele de la intalnire dar a meritat asteptarea. Am vazut numai mamici frumoase si copilasi pe masura. M-am asteptat sa vad o burticuta rotunjoara de graviduta dar am vazut ca anomis o tine ascunsa.

 

 

 

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">

id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

seara buna,

 

maria, te pup mami! sper sa ne intalnim de data asta cand ajungeti in Bucuresti!

 

cristina multumim pentru poze! d-aia nu ajung eu in moghioros nici taras nici calare ca mai am mult pana departe.....de kg de fotomodel vb [:D], dovleceii niste scumpi si m-am bucurat sa vad cat au crescut....eu ii gasesc schimbati de fiecare data...si abia acum inteleg de ce imi spun bunicii si dupa 2 saptamanii ca ama a crescut mult!

 

mai m-ati cam ingrozit cu decalotarea asta zau! sper sa fie bine cu totii!

 

dia ce vesti ai mami?

 

eu sunt bucuroasa ca am facut ceva drum cu masina ieri si azi si Ama a stat in scaunel si nu a mai vomat...i-am distrat atentia cu carti si cu mickey pe notebook dar nici cand s-a uitat pe geam nu i s-a mai facut rau...doamne ajuta sa o tina tot asa....Luto voi cum sunteti la capitolul asta? a depasit David momentul?

 

 

see you real soon, cum zice Mickey!

 

ps mesajul era de azi dupamiaza....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza neatza! o cafea la nisip, ceva? [;)]

 

Diamar, ati fost in gandurile mele, desi nu am reusit sa intru sa ma pun la curent. Recuperare totala sotzului si tie mult optimism si multa putere in continuare!

 

Nela, Raluk, insanatosire grabnica si tatilor vostri! si la fel ii doresc si bunicului Fragutzei.

 

am vazut cel mai frumos ciobanas din lume, ce noroc pe Andrei ca are un asemenea loc!

si am mai vazut niste dovlecei superbi pe care nu-i mai vazusem demult (Emma e o adevarat domnisoara finuta, ca si Naty, pe care insa o vazusem mai recent cat e de frumoasa [:)], Sophie o elegantica, iar DInu si Alex adevarati cavaleri scumpi foc!), plus mamicile care cand au stabilit intalnirea cred ca si-au spus: "primim numai fotomodele!" [:D]

 

Kawa, te [pup] mami, eu nu mai stiu ce mesaj am scris ultima oara [:I], dar ma bucur ca te-a amuzat

 

Doamna Katy, suntem bine, multumim de intrebare, sper ca si voi si va tin pumnii sa rezolvati problemele cu intermediarii..

 

Mimika, tin pumnii sa nu se resimta puiutii, sa nu-i doara nimica nimicutza!

 

Nela, eu zic: avantaj voi ca Ana are doar 8.5 kg, ca altfel cum va mai plimbati prin toata Londra cu ea dupa voi? [;)] eu de-abia mai pot cara cele 12-13 kg timp de 10 min maxim si nici nu vreau sa ma gandesc la mamicile cu dovlecei mai "impliniti" [:)]. Deci Ana a fost special "croita" pt niste oameni plimbareti ca voi [;)] [pup]

 

Croco, ce bine ca ati gasit rezolvare la greata Amei! asteptam si de la Luci aceleasi vesti bune. Si Ebru e innebunita dupa Mickey si Minnie Mouse, in parc se duce numai la masinutele alea cu Mickey si nu mai vrea sa plece de langa ele, acasa i-am luat un mickey din ala de pus pe perete, dar nu l-a lasat acolo, l-a dezlipit si il cara cu ea prin casa, desi mai are si unu de plush care canta, i-am luat si cuburi din acelea puzzle cu Mickey & co si ma pune sa ii fac tot timpul...ii striga toata ziua "Minnie, Minnie", ca nu poate sa-l spuna pe "c" [:D]

 

vroiam sa ma apuc de pupacit pe fiecare in parte, dar nu va enumar ca imi sunteti prea dragi si nu vreau sa uit pe nimeni! asa ca pupici la toata lumea si sper sa mai intru azi (e ceata rau, asa ca s-ar putea sa nu iesim afara [bang]) [pup]

 

 

[mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatimaid="red"> (29.08.2009) PRIMA POZA!

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

Selen, iau o cafea de la tine, ca abia acum i-a venit randul!

Mimika, pupam baietii sa nu aiba dureri si sa fie bine joi la control; uite tocmai din cauza asta nu vreau eu sa merg, plans si durere... ma doare sufletul cand ma gandesc cum ar putea reactiona...si la noi e la fel, adik smegma acumulata sub piele, dar el e traumatizat de doctori de cand cu buza sparta, nici nu se pune problema macar sa intru intr-un cabinet cu el, ca deja incepe sa planga, sa tipe, fara ca macar cineva sa puna mana pe el... si daca vreau sa-l las jos pe pat, se agata cu mainile si picioarele de mine, se uita fix in ochii mei sa nu-l las.... si atunci plang si eu...cum naiba sa fac, nu stiu...pot doar sa ma rog la Dumnezeu sa nu intample nimic rau...poate daca mai trece timpul, uita si el sau ne decalotam incet-incet singurei;

 

 

Irina, mami implinita si fericita de nazdravanul ANDREI [olala]id="navy">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bon soir!

Am admirat si eu pozici de dovlecei in parc!

Mimika m-am cutremurat cand am citit...ce fac flacaii?Sper ca n-au mai avut dureri zilele astea.

Croco de acu trebuie sa va puneti pe plimbari mami! Trebuie sa se obisnuiasca fata, nu? N-ai apucat sa ii dai nimic inainte, nu?

Va pupa fetele!

 

 

[8**]RAISA MARIA[8**]

BLOGUL NOSTRU

[shopi]POFTITI IN BAZAR[shopi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Vad ca azi n-a trecut nimeni sa faca o cafeluta asa ca mi-am suflecat eu manecile. Deci [cafea] pentru toata lumea. Nu va uitati ca e jumate de cana de zat [;)] dar mai bine de atat nu m-am priceput.

 

Azi ma gandesc la Anomis poate aflam culoarea viitorului carucior. Din pozici n-as zice ca se vede vreo burtica dar se cunoaste clar ca este fericita tare de tot.

Celelalte fete mi-au umplut ziua de frumos, Lull care este atat de tanara si eleganta si frumoasa alaturi de Andra care-i o minune de mamica. Nu mai zic nimic de Cris ca in dreptul ei scrie ca definitie ca este fotomodel iar Fram arata intr-un mare-mare fel [olala].

Dovleceii unul si unul, superbi din cale-afara, eleganti (baietii) si extrem de diafane (fetele). O imagine perfecta!

 

Am fost si noi la un ultim control medical de-ala obligatoriu. I-am facut si un vaccin si vad ca deocamdata este bine.

Avem doar 10,7 kg si nu stiu de ce dar aveam senzatia ca este destul de implinit. Se pare ca este tot la categoria pana. Si Radu mananca, nu se incurca.

 

 

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

„ Am învatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru si pot vedea ceva total diferit”. (Octavian Paler)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit, girls!

 

Lili, vreau si eu o cafea, intravenos, te rog! Am prins cateva minute de somn intre reprizele de alaptat. Incep sa cred si eu ca mi se duce lapticul, asa des suge si pare nemultumita dupa.

 

Anomis, mami, te asteptam cu vesti..cat mai roz! Si abia astept sa-ti arat cum se fac coditze[:D]

 

Vin si eu cu [papica] si [pepsi] din partea sotzului meu, implineste o frumoasa si rotunda varsta azi!

 

Va pupa fata, s-aveti o zi faina!

 

Pentru puiul tau

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Katteryna, Doamne ajuta sa reusesca prietana ta sa faca ceea ce si-a propus.

 

La multi ani tatalui de paunita!

 

Liliac, mutumim de cafea. Dar o doza de cola nu gasesti prin frigider?

[pup]nazdravanul din categoria pana.

 

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">

id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza!

 

buna cafeaua, Lili, daca are mult zat inseamna ca-i tare [:)]

 

Fraguta, La multi ani domnului Paun, sa fie sanatos, sa poata avea grija de cele mai frumoase paunite din lume [pup]

 

Diamar, cum mai sunteti cu recuperarea?

 

Anomis, tinem pumnii sa fie bebe sanatos in primul rand, si in al doilea, sa fie ce va doriti voi mai mult!

 

[mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatimaid="red"> (29.08.2009)

POFTITI LA BAZAR

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...