Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Basescu, presedintele romanilor


Recommended Posts

Mirela, Xeno, multu! :) Liana Alexandru nu a vrut sa faca o emisiune cu Paunescu? Wow!!! Mai exista asa ceva in zilele noastre? [:)] E atat de inteligenta, are atata clasa (si e atat de frumoasa [:)]), incat nici macar Vantu, care, cica, face numai fapte necesare ([ups]) nu a putut sa o concedieze :D. Am citit si alte articole ale ei si mi-au placut mult. Si, fiindca o vazusem de atatea ori la Realitatea si-i stiam fragilitatea aceea atat de speciala, aproape ca simteam rau fizic cand citeam anumite comentarii... Bravo, Liana!!! [asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

denizel bine facusi ca ne-o recomandasi[:D] caci am facut eu o presupunere de scenariu a la Sherlock Holmes: citez din ea: Se relateaza ca despre vizita nocturna dinaintea dezbaterii, unde si-a pierdut ca o Cenusareasa pantoful fermecat al gloriei, n-a stiut nimeni din staff. De-aia n-a avut un raspuns. Ca nu i-l pregatise nimeni! Bey ma gandeam asa[8D]...daca taman Vantu l-a dat in gat pe Geoana cand l-a vazut ce prostanac e?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot la capitolul: un prostanac avem cu el defilam...ma gandeam ca virgula cu toata "perierea" cv de catre unii altii ca sa dea bine vezi Doamne[8D] omul la intelectuali, tot nu a reusit sa depaseasca handicapul (ca la golf oameni buni, va rog sa nu interpretati altcumva) de a fi fost numit "prostanac" si culmea culmilor, ghicitoarea ghicitorilor...de catre cine...de catre insusi [8D]Ilici...bey stia bunicutza ceva[:D], ca doar au fost la scoala de vara PSD impreuna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel Liana Alexandru nu a vrut sa faca o emisiune cu Paunescu? Wow!!! Mai exista asa ceva in zilele noastre? [:)]
Dap :) Uite aici vorbeste Andrei Gheorghe despre Liana (la vremea respectiva) Patras. http://www.paginademedia.ro/2009/08/andrei-gheorghe-despre-realitatea-catavencu-tot-sistemul-paraie-pe-la-incheieturi/ Adrian Paunescu incasa 30.000 de euro pe an de la Realitatea pentru a'si exprima "opiniile". Imi aduc aminte de o emisiune in care Bunul Simt a fost efectiv macelarit in studioul RTV. Emisiunea era a Andreei Cretulescu, se numea "Nesimtiti in trafic" iar invitatul special era ... Paunescu Adrian. [vom]
Invingem impreuna Romania bunului simt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel In alta ordine de idei, voua va place Liana Alexandru??? [:)] Cum de nu ati vorbit pana acum de ea? :) Articolul asta l-ati citit? http://voxpublica.realitatea.net/politica-societate/mihaela-dragostea-mea-20543.html Parca era la Realitatea, nu? N-am mai vazut-o demult, dar, din alte articole, rezulta ca ar fi totusi la Realitatea. Dar nu gandeste dupa tipare Realitatea. Ma poate lamuri cineva?
Dar comentariile la articol le-ati citit? Mie mi se par ingrozitoare... Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005) [bis] [bis] [bis] www.psihologiafamiliei.ro [url="http://picasaweb.google.com/veronica.iva55"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit pe mail cateva banculete.[:D] Zambiti si nu va mai ciondaniti.[flo] Ce au facut romanii in timpul presedintiei dlui Mircea Geoana ? Au dormit ! Cum se saluta pesedistii? "esti mai geoana decat prevede legea" Ce i-a pus Mos Nicolae lui Mircea Geoana în ghetute? Programul “Geoana-Presedinte”, varianta demo. De ce a acceptat Bush sa apara în fotografii alaturi de Geoana? Pentru a parea mai destept. Geoana va tine maine o conferinta de presa. Filmuletul cînd el se bucura si topaia pe scena este trucat! Ce mai fredoneaza Geoana in ultimul timp? "daca-as fi pentru-o zi, presedinte".... "Cine este în spatele lui Basescu? Mircea Geoana" "Când te culci cu un presedinte si te scoli cu altul, e clar, politica e o... femeie usoara." "Ce face acum Vanghelie? - Cauta pe google sa vada ce înseamna diaspora, sa o cheme la ordine". "Geoana, foarte vesel, se întâlneste cu bunicuta. De ce esti asa vesel? Mi-am facut testul IQ. Si? A iesit negativ". Cel mai scurt banc: "Geoana, presedinte!" (Edit: ca nu recunostea diacriticele) Bertha, mami de frumuseti rare - [bonjovi] Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si [zana] Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008) [url="http://community.webshots.com/user/bertutza"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=131933"]Cum s-a nascut Ioana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...