Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cine a cistigat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Exact in momentul asta amindoi. TB a plecat acasa fericit in Loganul lui, el zice gata am cistigat, geoana & CO au baut sampania si s-au pupat de ieri seara. Is ambii aproape de 50%-50%, diferenta va fi data de ultimele voturi numarate, citeva zeci de mii de voturi. Nu stiu sigur unde a ajuns numaratoarea oficiala, sa fie la vreo 60-70% din voturi. Ce poate fi clar acum e ca diaspora l-a pus mai bine in scoruri pe basescu si pina la final tot votul din afara va face diferenta. Oricum va iesi cu cintec si telenovele. Dupa ce o sa fie anuntat oficial eu inchid televizorul[:D]. Vikinga [gravi]36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica AMR 4 saptamini[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cica at cind zice Monitorul Oficial. Deocmadata ne luam dupa numaratorile facute in paralel de catre PD-L pe de o parte si PSD pe cealalta parte. PDL istii is mai rapizi in ultimele ore in a anunta numaratorilor, ceilalti s-au grabit sa bea sampania si vad ca acum is mai lenti la numarat si incet incet le da mai cu minus. Numaratorile PDL-ului zic ca Basescu a citigat cu 50,23%, avind in fata 60.257 de voturi si asteptindu-se alte voturi pro basescu de pe la voi de peste ocean. Acum la tv se astepta si numaratoarea PSD-ului. Si daca ieri seara MG era la ei cu 51-52% acum e si la ei pe la 50%. Si nu e a buna ca amina iesirea asta, la tv se vede sediul PSD si totusi nimic pe acolo. PS: incep vremuri ciudate cind cei din diaspora vor fi cam injurati de catre romanii din tara pro geoana ori felicitati de catre pro-basescu, din capsunari ai caror bani trimisi nu fac nicio diferenta ia uite ca toata lumea e cu ochii direct peste granite. citesc ba colo colo ori pe la tv ca ia uite astia de afara care au de toate, ce stiu ei...etc etc Vikinga [gravi]36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica AMR 4 saptamini[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai da' voi ce faceti la 4 jumate dimineata inca treji:))? Eu-s cu insomniile de gravida, am scuze[:D]. Plus ca-s declarata f curioasa in toate:)) Dar vreau sa-l vad si pe Hrebengiuc cu numaratorile PSD-ului:)) nesimtitul, auzi la el, diaspora cu votul "negativ" care nu face doi bani la votare. Cica au inceput sa se inchida sectiile de votare si in USA, auzi ce cifre pe acolo 88% TB:)) Vikinga [gravi]36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica AMR 4 saptamini[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...