Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

50 roni


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000
nerantula, spune-i bunicii ca la varsta dansei excesul de grasimi este daunator [:D]...acum, ca tot s-a ales cu ingredientele, geoana nu a iesit, poate gateste ceva bun din ce a primit [:D] pun pariu ca si daca ii dadea base de-o tocanita, tot cu geona vota, nu-i asa?
Deci, inca o data, textul initial era asa [:)]: tocanita a fost de la PDL si a votat Geoana. [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
chiar te rog sa nu-i spui bunicii... sa-i dea Dumnezeu sanatate, eu cu tine vorbeam aici si daca ai vrut sa intelegi ce-am vrut sa spun e ok , daca nu .. tine-o pe-a ta cu ntz, ntz.... nu ma mai mira nimic deja. alina
Eu am inteles ce-ai vrut sa spui si nu mi se pare frumos sa fi spus asta, daca ai fi citit cu atentie ce am scris. Cum insa nu ai facut-o, nu se pune. [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum inteleg si eu cum a luat nastere turismul electoral...imi imaginez prietenii discutand la tel: "cat se da in cucuietii din deal dc votez pt x sau y? pai ...atat. ok.sunt pe drum!" la mine nu s-a dat nimic.nici bani,nici mici atentii.cativa cunoscuti au primit sms-uri.dar si aici e haios.sms-urile erau de la ambii candidati:) mentionez ca eu locuiesc in cta.si mi s-a dat ultimatum de la primar:'pleaca el(basescu) sau plec eu(mazare)!panouri pe strada,pliante in usa...sunt cu sufletul la gura...si-o fi facut bagajele sau e deja in drum spre brazilia? [url:"http://good-times.webshots.com/slideshow/565599276BXsacl"]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu de aceste practici ale ambelor "parti" , insa nu voi intelege niciodata cum si-au putut inchipui ca omul voteaza cu cineva anume pentru o "galeata , in kg de zahar" ? Caci in cabina de votare esti singur !! Eu nu mai votez in Romania de ani buni, dar ambii candidati consider ca au cheltuit sume de bani pt a cumpara voturi , credeau ei , insa fara nici un rezultat palpabil . Trebuie sa fii naiv sa crezi ca merge . Poate la tara , la pers in varsta sau la oamenii chiar spre simpli de spirit !! Insa chiar si la ei am indoieli . Aceasta e parerea mea ! Alte ilegalitati ? Vor avea grija "partea perdanta" sa gaseasca !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula
Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000
nerantula, spune-i bunicii ca la varsta dansei excesul de grasimi este daunator [:D]...acum, ca tot s-a ales cu ingredientele, geoana nu a iesit, poate gateste ceva bun din ce a primit [:D] pun pariu ca si daca ii dadea base de-o tocanita, tot cu geona vota, nu-i asa?
Deci, inca o data, textul initial era asa [:)]: tocanita a fost de la PDL si a votat Geoana. [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
isteata batranica [:D] le-a luat mancarea si i-a lasat cu ochii in soare. macar a fost buna tocanita? [:D] sa nu te superi pe mine, glumesc si eu...[:I] sincer, mi-e o foameeee! tare mi-ar prinde bine o tocanita gata facuta de altii [:D] mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008) " SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
Citat:
citat din mesajul lui adelle6
Am auzit si eu de aceste practici ale ambelor "parti" , insa nu voi intelege niciodata cum si-au putut inchipui ca omul voteaza cu cineva anume pentru o "galeata , in kg de zahar" ? Caci in cabina de votare esti singur !! Eu nu mai votez in Romania de ani buni, dar ambii candidati consider ca au cheltuit sume de bani pt a cumpara voturi , credeau ei , insa fara nici un rezultat palpabil . Trebuie sa fii naiv sa crezi ca merge . Poate la tara , la pers in varsta sau la oamenii chiar spre simpli de spirit !! Insa chiar si la ei am indoieli . Aceasta e parerea mea ! Alte ilegalitati ? Vor avea grija "partea perdanta" sa gaseasca !
Din cate am auzit, repet am auzit, nu vazut, citit concret, cica te punea sa faci poza cu tel la buletinul de vot cu stampila pusa .....[alcool] _____________________________________________________________________ "Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!" __________________________________________________ happy mom & [buburuza] ladybird Iasmina Alissa 2+ [buburuza] ________________________________________ [*][*][*][detectiv][*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000
Citat:
citat din mesajul lui Nerantula
Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000
nerantula, spune-i bunicii ca la varsta dansei excesul de grasimi este daunator [:D]...acum, ca tot s-a ales cu ingredientele, geoana nu a iesit, poate gateste ceva bun din ce a primit [:D] pun pariu ca si daca ii dadea base de-o tocanita, tot cu geona vota, nu-i asa?
Deci, inca o data, textul initial era asa [:)]: tocanita a fost de la PDL si a votat Geoana. [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
isteata batranica [:D] le-a luat mancarea si i-a lasat cu ochii in soare. macar a fost buna tocanita? [:D] sa nu te superi pe mine, glumesc si eu...[:I] sincer, mi-e o foameeee! tare mi-ar prinde bine o tocanita gata facuta de altii [:D] mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008) " SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"
Nu ma supar, si pe mine m-a amuzat povestea [:)] Si sa stii ca are grija de sanatatea ei si puiul l-a papat catelu', ca ei nu-i prieste. Sau trebuia sa-l trimita pe cutzu la vot? [:-/] Scuze de off-topic [flo] [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
se pare ca tu nu ai stiut sa dai un exemplu mai concret... eu as fi spus in locul tau , ca sa ma creada lumea, EU am vazut ca sefa scarii i-a dat bunicii un kl si o litra. zau ca e trist. alina
Pentru mine e mai important sa o cred pe bunica, si sa o respect, decat sa ma crezi tu aici. Sau altcineva. Era un fapt expus, nu faceam o demonstratie. Mai exista si altceva decat minciuna si fals in oamenii de pe aici. [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai auzit una, nimic confirmat...dar tot ce e posibil, in judetul nostru rosu prin definitie, la marile intreprinderi angajatii cica au fost pusi sa se fotografieze cu telefonul cu buletinul de vot stampila pe G! Altfel amenintati la locul de munca! Nu e nimic confirmat, repet sursa "auzite"! A, si mi se mai pare suspect ca nu a votat soacra-mea, cica a preferat sa stea acasa ( e la tara cand e de vot merge repede la socializare) cica era pre multa galagie treceau cand masini PSD cand PDL strigand hai cutare! Cand ajungem la tara o sa aflu adevaratul motiv...sper sa nu ii fi spus astia ca ii taie pensia !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...