Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Contestarea alegerilor


Recommended Posts

Daca se contesta alegerile si se face un nou scrutin mie imi e egal. Nu ma mai duc la alegeri nici mort ([:D]desi daca mor nu se stie). Nu l-am votat pe Basescu dar daca 5 milioane l-au votat... Nu mai am cuvinte. Ca eu ii consider intr-un mare fel pe cei care voteaza Basescu e treaba mea. Dar daca 5 MILIOANE l-au votat, ce ma mai omoara pe mine grija care a furat mai multe voturi? Cei care il vor pe Base sunt egali cu cei care nu il vor pe Base. La revedere! Mai cumpar 5 ani lamai si ne vedem la urmatoarele alegeri. La care o sa votez doar daca o sa am pe cine, nu ca acum, oricine numai nu Base.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 258
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olympia
Citat:
citat din mesajul lui gabi3604
mda... si acum 5 ani Base a zbierat din rasputeri "frauda". El nu trebuia atunci sa fie decent si sa înghita hapul, cu sau fara frauda? Asa, din decenta? (ca voi asa îi cereti acu' prostanacului). Una peste alta, eu cred ca PSD trebuie sa conteste, chit ca i se va da dreptate din parti.
Gabi, care "hap", ca doar a castigat! [url="http://penecolorate.blogspot.com"]Pene colorate... cate putin din toate![/url]
Nu de la început! Initial parea ca e invers, ca iese Nastase, iar Baselu' s-a apucat sa guitze din toti rarunchii (de parca venise deja Ignatul [:D]) ca PSD a fraudat alegerile, si ca va face si va drege sa întoarca situatia în favoarea lui (si desigur, A Dreptatii, a Libertatii, a Poporului [:-@]) He-he, ce repede se uita episoadele penibile :D EDIT: iileana a dat si linkuri, nu le-ai vazut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay
Sper ca sunteti ferm convinse ca au furat ambele tabere. Problema a fost, asa cum a spus chiar unul din PSD (nu imi amintesc numele): "Sistemul lor a functionat mai bine decat al nostru".
Ponta. Victor Ponta ________________________________ http://containerulverde.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Almo, nu ma mai acuza degeaba, ca n-am introdus nici o "barfa" noua - ma refer la faptul ca nu da nr. total de voturi. S-a pus in discutie si asta, in afara de chestia cu CNP-urile false, votul mortilor si altele. Mai exact, s-a vorbit de mai multe ori despre faptul ca "nu se inchid cheile", ceea ce in traducere inseamna ca nu da nr. final de voturi. Si deja s-au descoperit 42 de voturi valabil exprimate, care fusesera trecute la nule. Si, coincidenta, erau pro-Geoana. Nu am facut propaganda pe forumuri, nu fac parte din nici un partid politic, sunt jurnalist si chiar nu vorbesc din filme. M-am referit la sesizarile facute de presa si de reprezentantii organizatiilor civice. Ca ii crezi sau nu, e problema ta. Eu cred doar ca meritam sa aflam adevarul. Atat. God, if I can't have what I want, let me want what I have.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Este doar circ. Nici PSD nici PDL nu vor de fapt repetarea alegerilor caci, daca nu se masluiesc voturile poate iese ... Crin [:D]
Nu-i exclus. Asta-i probabil circul oferit romanilor ca sa uite de adevaratele nevoi, primare. ________________________________ http://containerulverde.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De#351;teapt#259;-te, române! Frauda electorala trebuia semnalata la orele 21.00 cand sarea pe scena ca o capra ca este presedinte conform SONDAJELOR..........sunt curioasa cum o sa explice delegatii lor semnarea proceselor verbale din respectivele localitati......mai mare rusine nu exista pentru aceasta tara.......o sa ridice occidentul si america ziduri de jur imprejur si-o sa puna pecetea...."bravo" celor asta inteleg din libertatea noastra numai ce vor ei.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...