Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Contestarea alegerilor


Recommended Posts

Eu pun pariu ca mai valideaza niste voduri pentru Geoana - sa zicem vreo 2000, si inca vreo 1000 pentru Basescu - asta daca se pastreaza proportia de 2 psd-isti la un pdl-ist la cei care numara.

daca numara pe bune, o sa iasa 2000 valide pentru Geoana si 3000 pentru Basescu.

E, pune cineva pariu?[alcool]

 

Mama lui Nic cel Micid="Comic Sans MS">id="teal">

"Omnia mea mecum porto" id="teal">id="size1">

Nic cel Mic

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 258
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirela alina
Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
Daca renumararea va dura,cine va fi presedinte dupa 21 decembrie cand expira mandatul lui TB???
align="right" id="quote2">Al doilea om in stat.Ghici cine? MIRCEA GEOANA[alcool]
align="right" id="quote2"> chiar [alcool] , dar vezi ca dauneaza in cantitati exagerate. asa ca lasa-l si mai informeaza-te.Asculta, priveste si taci!...Din brate fa-ti aripi de fierSi zboara cu ele spre cer!... id="green">id="Arial">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mianna
Citat:
citat din mesajul lui mirela alina
Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
Daca renumararea va dura,cine va fi presedinte dupa 21 decembrie cand expira mandatul lui TB???
align="right" id="quote2">Al doilea om in stat.Ghici cine? MIRCEA GEOANA[alcool]
align="right" id="quote2"> chiar [alcool] , dar vezi ca dauneaza in cantitati exagerate. asa ca lasa-l si mai informeaza-te.Asculta, priveste si taci!...Din brate fa-ti aripi de fierSi zboara cu ele spre cer!... id="green">id="Arial">
align="right" id="quote2">Nu de la [alcool]mi se trage ci de la televizor.......Intradevar se pare ce va fi prelungit mandatul lui TB pana la investirea noului presedinte.mamica lui Mateut 11.09.2003www.prorally.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirela alina

Nu de la [alcool]mi se trage ci de la televizor.......

align="right" id="quote2">

de curiozitate, care post? sa ma risc si sa presupun otv sau b1? [:-@]


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...
id="green">id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
A castigat si Geoana cateva voturi in Ilfov, dar...http://www.impactnews.ro/ultima-ora/In-sectorul-1-a-mai-castigat-ceva-Basescu.-25149Monica mami de [copil] cu motoras CRISTIAN (7.03.2009)id="blue">Asa am venit eu pe lume!
align="right" id="quote2">Ce s-ar face ditamai coalitoiu' daca dupa renumararea voturilor nule Basescu iese in avantaj?...suplimenteaza camioanele de probe[:D]?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cat ma distreaza partea asta cu "numarul voturilor nule, cu mult mai mare decat diferenta dintre cei doi". asa, si? oameni buni, voi pe ce lume traiti? vi se pare chiar atat de ciudat ca la un scrutin la care practic nu prea aveai ce sa alegi sunt atatea voturi anulate intentionat? mie mi se par chiar putine.

 

 

*cand spun "voi" nu ma refer la vreun forumist, ci la oficialitati si la cei ce le invart cuvintele.

 

Asculta, priveste si taci!...

Din brate fa-ti aripi de fier

Si zboara cu ele spre cer!... id="green">id="Arial">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...