Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 113


Recommended Posts

Buna seara, De vreo saptamana tot incerc sa va scriu si eu cateva cuvinte si nu reusesc. Ba nu ma lasa Robert, ori nu imi gasesc cuvintele. Eu tot incerc sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu mai am decat vreo 2 zile de stat acasa cu bebelul copilul si inca nu constientizez ca vineri e prima zi de munca. Am tot umblat saptamana trecuta dupa acte si l-am lasat pe Robert cu soacra acasa si la sor-mea (cu ele o sa stea si de la 1) si s-a comportat binisor, adica a plans la inceput apoi s-a jucat frumos. Marea problema a fost ca nu a mancat. A refuzat micul dejun (ca am fost plecata dimineata) si a stat cam 4-5 ore doar cu ce a supt dimineata. Uff sper ca puiul meu sa nu stea nemancat 6-7 ore cat o sa fiu eu la serviciu. Robert este bine, a fost racit si inca mai tuseste putin, dar acum e ok. Face tot mai multe chestii, azi de exemplu o iubea pe verisoara lui Amalia, o pupa si o lua in brate. Ii place foarte mult afara in parc la copii, e innebunit dupa mingii. Ii place sa se joace cu polonicul si paletele de la bucatarie, toata ziua cara matura dupa el prin casa, vorbeste toata ziua. E un copil fericit. Ma bag si eu la somn. Noapte buna! Cristina si [copil] Robert Andrei (14 decembrie 2009)[url="http://picasaweb.google.com/cristina.crissa13/1Ani#"] poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Neatza, Monis, am ramas interzisa, nu comentez mai mult ca in cazurile astea vorbesc ca un birjar Lili, nu recunosc jucaria, deci ia vezi o recunosti tu ? [:)] o saptamana frumoasa [flo] mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Lili, a mea e jucaria, am identificat-o. Oricum, nu cred ca e de mirare ca nu mi-am dat seama ca lipseste, la cat de imprastiate stau jucariile la noi acasa mai mereu... So, avem motiv sa ne vedem [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...