Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (15) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

salutare fetele laura draga stai linistita ca poate a dormit rau si de aia o doare un pic .nu te panica.iar pe centru e mai fain sa mereti pe intuneric sa vada si luminile. noi am fo si ieri pe centru printre fulgi. cristina la voi s-a pus zapada?aici a fulguit toata noaptea si dimineata si nu s-a pus nik.... claudia ne vedem maine.sper de fapt sa va vad pe toate[pup] va doresc la toate o duminica faina[flo] DIANA-mami de fetita si baietel [url="http://community.webshots.com/user/digutix"]piticii in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, asa am intrat si eu in panica de cateva ori, in final au fost doar niste ganglioni inflamati ... nimic serios. Eu sunt sigura ca nu e oreion, caci ar fi debutat cu febra mare.

 

Clau, drum bun, dar cred ca deja ai plecat. [flo]

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e cam liniste pe-aici[:D].

Diana, la noi a nins inclusiv azi-noapte, insa nu s-a prins decat pe acoperisuri si pe masini.ma si mir, caci e destul de frig.

 

fetele, mai imi spuneti si mie odata, va rog, care va intalniti miercuri la mall, si la ce ora?

noi venim miercuri in tm, insa depinde de programarile care o sa le avem, depinde si cum terminam cu consulturile.nu vin singura, ci cu inca 2 persoane, si depindem unii de altii.va mai spun eu cum facem, poate resusesc sa vin si eu.[pup].

 

Cristina, mamica lui Denis Mare

 

 

DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am intors .... obositi dar victoriosi , au reusit si dedata asta Podium = locul III ... e tare bine avand in vedere ca erau categoria 12-15, bucurosi de cupa, medalie, diploma, cadouri .... fericit ca probabil ii trece in alta clasa ... e un progres pentru ei

 

mergem sa ne odihnim , suntem de la 5.30 in picioare ... la 7 si ceva eram la Arad deja ... trebuiau imbracati, frezati , incalziti ... destul de obositiau fost cu trezitul devreme .... zicem noi ca din cauza asta e numai atat.. da nah sa ne imbatam putintel [alcool] cu apa rece

 

o seara buna va doresc

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Dana, pentru succesul tanarului dansator! [bis]

 

Cristina, pe miercuri nu se stabilise foarte sigur, de asta nu a zis lumea nimic. Poate stabilim mai exact maine cand ne intalnim.

 

Noi am lancezit azi, am facut mancare (peste pe toata linia, ca e dezlegare azi si e sanatos si pentru ai mici oricum), ne-am odihnit, cumparaturi. A trecut asa de repede timpul, parca mai inainte era dimineata.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna,

inca nici o buba la noi - deci de la rosu in gat fu febra.

 

gata plãsilii?

noi am organizat tot ce am avut de donat in 5 plase. l-am convins si pe Dani sa vina maine cu mine - sa ma ajute cu plasele. o sa se mai plimbe cu Raul prin Mall pana noi ne vedem scurt, o sa-i dea sa pape si apoi mergem spre casa.

 

la chef fu fain - dar Kara facu o boroboata si calca stramb- acum merge schioapa. daca si maine e asa - tre s-o duc undeva la vre-o radiografie.

oare unde o pot duce? tot la Turcanu?

 

poze de ieri - de aici in colo.

 

pupam gras si ne vedem tomorow. [pup] you all

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare - ultimele reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Turcanu, Miro, ca au sectia de ortopedie langa. Poate e doar o entorsa mica, leag-o cu fasa si ceva unguent si las-o sa stea cat mai cuminte. [pup] Pusi.

 

Eu cred ca vin fara copii, ca Lucas tuseste ca magarusul. Si ai mei sunt dinamita, nu pot sa-i tin pe loc in Mall sa nu alerge.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scrisesem un mesaj lung aseara si nu mi l-a trimis, n-a mers forumul[bang]

acum nu mai scriu decat ca ii tin pumnii dianei sa iasa totul bine, sa vina cat mai repede cu timo acasa de la spital.

miro, te rog sa ne spui si tu cum e kara, sper sa nu fie nimic grav[pup](toata noaptea am visat cu tine[:D], probabil din cauza faptului ca nu am reusit sa-ti trimit mesajul).iti scrisesem mai multe, dar acum nu am timp sa reiau, avem si noi o prb, revin mai tarziu.

o dimineata placuta sa aveti[flo]

de claudia stie cineva ceva????

 

 

Cristina, mamica lui Denis Mare

 

 

DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

si eu vin fara copii. dupa ce donam ce avem de donat stam la un suc, o poveste? sper, daca tot l-am prostit pe al meu sa vina mai repede de la birou.

 

si noi ieri am dospit, al meu tot pe la birou, asa ca eu ma taram de pe o canapea pe alta...cu copiii dupa mine sau in jurul meu...

 

Unde ne intalnim? sus lanaga premaman? la ora 18?

eu voi parca la subsol si vin direct acolo...poate intarzi vreo 10 min., caci la 17:30 trebuie sa pape haplea si pe urma o tai spre voi.

 

Miro super pozele, mai ce elegant e juniorul[cool].

Gabi nici eu nu pot veni cu ei, de fapt nu vreau...caci vreau liniste si sa stau si eu relaxata putin.

Si Marco tuseste si stranuta...de vreo cateva zile, sper sa fie ok pe joi la serbare.

Andanii felicitari pt. baiat![flo]

Laura cum e Maya? a facut sau nu oreon? sper sa scapati si sa fie o alarma falsa.

 

revin mai incolo. [pup] si o zi faina sa aveti.

 

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...