Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (15) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

haideti fetelor ca acum se face ora 18 si nu stim unde ne adunam.

la premaman direct?

 

Diana ma bucur ca e ok smecheria mica, doamne ajuta.

la mine pufosi au fost amandoi, diferenta a fost doar la nastere, dar Edi a recuperat, de l-a intrecut deja pe frate-su' la aceleasi luni. Marco nu a mai pus pe el asa bine de cand i-ua dat dintisorii.

Claudia bine ca ati ajuns cu bine. sa va fie de bine...si eu merg sa papa o supica d epui de casa.

 

va las, caci imediat plecam dupa Marco la gradi.

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

giova id="red"> premaman e langa locul de joaca ???? ne intalnim acolo in fata ????? si eu o sa parchez probabil in parcarea de jos si urc cine stie pe unde ... sper sa nu ma ratacesc [alcool][alcool]

 

claudiaid="red"> bine ai ajuns [pk]

 

si eu sunt plina de viteza .... am uitat ca am programare la epilat (mi-a sunat alarma [bang]).... da vin direct de acolo ... ajung io dca am promis ca vin [:D][:D] noroc ca am plasele in portbagaj, am fost inspirata sa le aduc cu mine [bibe][bibe] oricum nu am reusit sa adun tot ce am vrut , cred ca mai fac o plimbare intr-o zi ... cate zile putem sa aducem ?????? stie cineva cat dureaza campania asta ??????

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, perfect , si prememanul ala e langa locul de joaca sau unde ???

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, eu am plecat ... ne vedem acolo .... sper sa dau de voi [:D][:D][:D]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa ma sune si pe mine cineva sa stiu pe unde o sa fiti pe la ora 18.30-19 ca am schimbat tura sa merg cu Maya pana la dr ca se pare,ca e doar o otita si de acolo vin si eu da cu mascota dupa mine numa ca stiam de hainute pe ziua de miercuri nu azi....da las ca pot sa merg in oricare alta zi cu hainutele.

 

Clauid="red"> tu ai nr meu de mobil suna-ma ca io te sunai da poate nu mai e acelasi.

Fetele va trimit PM si voua poate una din voi ma sunati sa imi spuneti si mie pe unde va gasesc.

 

 

[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">

[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">

[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">

 

 

[ruga]Povestea unui licuriciid="size2">id="black">[ruga]

 

[tv]Filmulete cu noiid="size2">id="black">[tv]

 

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...