Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In Banat la noi acasa (15) Sarbatorim si Daruim


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gagici, eu am avut azi o zi foarte aglomerata [alcool] iar partea masculina familiei e tot mai mucita, asa ca nu mai vin azi, ca risc sa ii agravez raceala lui Lucas. Plus ca nu aveti si voi nevoie de virusii nostri, ii tinem pentru noi [:D]

 

Claudia, trebe musai sa ne mai vedem intr-o zi inainte sa pleci. Sa zici cand unde mai iesi, sa ne mai vedem.

 

Giova, si eu sunt de acord sa facem intalniri mai dese, ca o data la cateva luni e deprimant de rar!

 

[pup] Pupez fetele care acuma se distreaza si eu stau acasa. [q] Nu-i bai, data viitoare venim si noi.

 

Despre viata - calatorie prin miezul furtunii

 

Retete disociate, de post si alte gateli

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, dati-mi si mie va rog niste detalii, care mai sunteti la ora asta pe forum: la mall, nu se poate dona decat intre orele 18-21?si unde anume este premamanul asta?[:I]

sper sa nu va suparati pe mine, dar ma gandesc ca daca noi terminan treburile pana in ora 12, parca nu prea imi vine sa mai stam pana la 6.Denis inca mai e racit un pic, copilul prietenei mele (cu care mergem), este foarte bolnavior, cu febra, si ma gandesc ca este prea mult atatea ore pt ei, mai ales ca nu prea avem unde sta, si e frig in masina.eu as vrea sa ma intalnesc si cu voi, care veniti, insa nu stiu cum sa fac sa fie mai bine.ma gandesc ca daca nu vom putea sta pana seara, macar sa las undeva cele cateva lucrusoare care le avem de donat.poate aveti o persoana de contact, ceva....

va rog, dati-mi un raspuns pana dimineata.[pup][asia]

 

Cristina, mamica lui Denis Mare

http://www.laferma.eu/denis_420.html

 

 

DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova [pup] si bebic mic si Marco [pup]

Mirona fata iara fusasi ca accelratul [pup]

Diana cu sorela [olala] si cu piticii voinicii

Laurelu s-a lipit de topogan [alcool] si nici Giova nu se lasa mai prejos [alcool][pk][bibe][:D], Dorina fata esti adevarata imi place de tine maxim,apartament zeiss, copii cuminti, fata descurcareata [olala] love u,

Gabi imi pare rau ca nu ati venit,multa sanatate lui Lucas,deci eu maine merg la mall pe la 4 voi fi acolo si las ce am de lasat apoi ne invartim [alcool][olala] around, cine vine da tel si ne gasim.

Mihi multa sanatate, Aiduc vb si ne vede joi.

Dana pe unde umbliiiiii [pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetilii Maya si-o belit moaca cred ca pe tobogan...de la barbie,buza si nas e rosieeeeeeee.....[bang] o fi pus frana cu fatza. O intreb cum fras o facut de si-o belit mocutza da ea cica " Las' ca trece mami,nu-i nimica." [:D][:D][:D][:D]

Merg la nani ca mis varza de obosita si vremea asta e..... parca numa as dormi.

 

Gabitzaid="red"> muuulta sanatate lui Lucas,e mai bine sa stati in casa,sa treaca viroza asta [pup]

 

Va tzuc [pup] si noapte buna![nani]

 

 

 

[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">

[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">

[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">

 

 

[ruga]Povestea unui licuriciid="size2">id="black">[ruga]

 

[tv]Filmulete cu noiid="size2">id="black">[tv]

 

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]pe toate fetele cu pitici superbi

clauida tare faina denisa ta:)

gabi sanatate baietilor !mihi esti mai bn?copii?

cristina draga eu zic sa nu te mai necajesti cu donatiile si daca termini mai repede, fugi acasa.eu asa stiu ca doar de la ora 18 e tipa acolo.te-as ajuta cu placere insa eu nu am cu ce pleca in oras decat dupa masa.nemotorizata nu ies.[:D]si oricum nu am cu cn lasa copii pana dupa 15.

o fi o alta ocazie pt a dona lucrusoarele.sa fie ok maine la medici si sa reveniti cu vesti bune.multa sanatate puiului mic.[pup]

gabi sper sa ne mobilizam si sa iesim mai des.mie imi prinde tare bn socializarea, in casa cu copii tampesc atata.

gata, va spun noapte buna [pup]

 

DIANA-mami de fetita si baietel

piticii in actiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu cum altfel. doar ca am una bucata marait, care nu ma lasa sa scriu. a zambit destul la gagici la intalnire[:D].

Gabi sanatate lui Lucas. facea schimb de virusi cu al meu, ca doamne ce mai tuseste[bang].

revin maine cu poze[pup].

 

_________________________

Gio[mamica] de [bebic]Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

poze(1)id="blue"> poze(2)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...