Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (56)


Recommended Posts

hello, Intru scurt inainte de X-mas lunch si sper apoi sau dc nu maine sa revin cu detalii,ca poze clar nu voi avea de la concert, e interzis[bang]anul asta au schimabt locatia si cica ne dau ei dvd-asa mai fac un ban nu[:D]-Moni ziceai de "criza"???sanatate la junior[pup] Alex a scapat ieri de EEG, din ce zicea tehniciana, no worries, dar rezultatul real il aflam camin 10 zile, asa ca...copilul intre timp imi da sperante si puetre ca vom invinge bariera de vorbire, il zice pe SS si SH de 2 zile, il mai striga pe tasu, culmea[bang], incearac 2 cuvinte sa le repete dupa Dora-Astery-sanatate, nu te-am uita cu Dora si Diego,sper sapt ceal sa mai respir putin si voi scrie DVD.. Diseara for sure o sa dau [q]-am aflat ca Emma pe linga 3 cantece in limbi diferite normal, mai bag ai un dans, f. putini au fost selectionati, plus ca in anumite chestii, e f. matura si sufletista-lucru observat si de profi, sper sa devina asa si cu Alex curand,cand si-o da asta drumul la vorba, faza e ca e cam incapatinat.. Ingrid-am filmat-o deja cu pianina, vreau sa il mai rpind si pe Alex probabil maine in ceva actiune si apoi pun filmele..Pup papusa ta frumoasa.. Stau cam prost cu moralul ca e greu sa gasesc juma de zi la gradi pt Alex la standardele dorite, dar asta e, probabil ca continuind cu ce facem inca juma[:D] de an ,cu afectivitate si ce specialsiti mai primeste din ianuarie va fi ok oricum...cum zic astia pe aici, noroc ca CEEA CE FAC EI, ma TIN IN PRIZA SI POZITIVA!! Va pup ca tipa astia ca sa ne stringem ca ne dau de mincare... Daniela-rabdare si tutun,dar asa sunt baietii, si mai dureaza un pic, dc vrei sa ceri sfaturi sau sa elimini dubii,nu strica, mai ales pt moralul tau..eu de ex vad la emma ca desi baiatul nasilor lui A e cu 6 luni mai mare si e alta fire,mai docil si mai calm per total, desi 80% se inteleg,tot mai apar scantei ca ea e mai bossy,asa ca...[pup]-aveti rabdare, cum sunt cizmele, se potrivesc Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CRISTINA aoleu bataie pentru o biata perdea? [bang] Io macar n-am avut lupa defel,microscop sau telescop nici atat deci [:-@] Apropo de perdele m-a sunat mami ca a cumparat din Ungaria ceva perdele crem sa merg sa vad daca imi plac ... acum i s-a nazarit sa isi schimbe perdelele si la ea si vrea sa mi le schimbe si mie.Cica acum vrea pastel,s-a saturat de cele albe. Drept sa va zic e ultimul lucru care ma intereseaza la ora asta [alcool] Culmea ca si pe-astea de le am tot ea mi le-a luat,ca era disperata ca veneau Pastele si eu tot fara perdele eram [:D],nu ma grabeam defel,parca era mai sexy in apartament nou fara ele ,doar cu jaluzelele.La fel a facut cu covoarele [bang] Si mai fain si comod era numai cu parchet [olala] Aaa ce voiam sa-ti mai zic ce bine ca reventi la vana [pk] Diana e in vana la balaceala acum,iar Tudor dupa baita si papa a adormit. DENISA tu concediu cand iti mai iei? O pauza acolo nu ti-ar strica defel! Fain ca a fost selectata la dans Emma,sa filmezi tot ! Si poze cat mai multe! Si Diana anul trecut cand au avut mai multe dansuri si erau mai micuti a fost selectata la toate dansurile,ca la cele mai complicate nu i-au pus pe toti.In schimb la cantat ... [:D] canta ea saraca pe-acasa toata ziua,dar la voce nu exceleaza defel [:-@].Am auzit eu la gradi cand cantau o voce de baietel - ala da intradevar avea voce nu gluma [pk] Merg sa vad ce face sirena mea in vana.
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales." Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bna fetele. SI noi pe aici. Am scapat de gheata de acum cateva zile si urmeaza viscolul. Ce-a fost prin tara ati vazut, dar ce-a fost la noi, n-a aratat nimeni. Totul in jur e sticla. Iarba, copacii, firele de curent: totul e inghetat si casant ca sticla. Sinistru, ce sa spun. In noaptea cu pricina pe la 12 a picat curentul si nu a mai venit pana dimineata, ceva linie de inalta tensiune avariata. Radu a aterizat ok si a plecat la ai lui ca era deja 2 noaptea si a 2-a zi a mers la munca. Toata zapada la noi e de maxim 5 cm. Sper sa mai ninga maine. I-am pus pe ai mei pe sanie, dar din pacate nu putem profita la maxim, fiidca Razvi e racit rau si face febra! [bang] Denisa, daca tanti aia a zis ca e ok, sper sa fie asa, ca doar a vazut ea multe EEG-uri. Deci Emma va fi vedeta! Felicitari. Nu ne prea spui cum sunt ai tai pitici cand sunt impreuna. Cum se inteleg? Moni, tot tuseste strumful mic? Dragul de el. Pupam. Si DIana pe ponei? WOW. Cred ca o duc si eu pe a mea in oras de ziua ei. Va fi mai interesant asa. Daniela, ce draguti tb sa fie cei mici. Dar Raresh pare fff iute, din ce spui tu. Si autoritar. Ce sa spun, am disperat si noi cu cel mic, a trecut. Nici la noi nu merge cu inchisul in alta camera! Nu la Razvan. Ana e resemnata si pleaca imediat la pedeapsa. Razvan nici gand. Nici recompense, nici pedepse. Astery "sortam si gandim"? Sa poarte sanatos cizmulitele de zapada! Sa va zic de ai mei? Azi se jucau de-a doctorul cu o papusa si un catel: le faceau injectii, le dadeau apa, ii iveleau in paturi si mai stiu eu ce le faceau? Ai mei in general se joaca impreuna. Sau fac orice impreuna. Razvan e umbra Anei. Face tot ce face ea, cand face ea. Impart absolut tot. Razvan ii da Anei tot ce primeste si invers (cu mici exceptii). Ana il manipuleaza la greu, iar Razvi o apara: se cearta cu noi sau ne ataca, daca o pedepsim pe Ana (Ana in schimb nu-i ia apararea niciodata). Astazi faza cu Razvan: imi varsa el cafeaua pe covor- ma jucam cu ei nu stiu ce joc- EU ma supar (vb vine) si el se duce pe masa, ia o cana de cafea aproape goala (a altcuiva) mi-o da si zice "Bea, taci" [:D] Adica a rezolvat problema si mi-a inchis gura. [pup] Ana Teodora (22.12.2005), Razvan Dimitrie (26.10.2007) si Petru Octavian (11.08.2009) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bee ia o cana de cafea aproape goala (a altcuiva) mi-o da si zice "Bea, taci" [:D] Adica a rezolvat problema si mi-a inchis gura.
[:-)))] mortal Razvi,te-a rezolvat ,ce mai! Ce dragut ca se joaca impreuna asa cuminti! Tudor mai tuseste,dar rar,azi nu stiu daca l-am auzit de vreo 4-5 ori maxim de-azi dimineata.Parca e mai bine fara niciun medicament [alcool] Sirena mea inca nu vrea sa iasa din apa ... Azi daca tot am terminat in sfarsit cu fabulele , ii citesc mini-enciclopedia cu insectele,o sa ii expic si de microscop cu ocazia asta ca sa fie pregatita teoretic pe cand l-o primi [:D] Cat despre fabulele alea, chiar nu ma asteptam sa ii placa atat de mult!
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales." Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la noi! MONICOOO da' rea mai esti bre. Macar o papusa sa primeasca si fata... ce mare scofala ca nici macar n-a costat o avere. Daca-i luai vreun Baby Born d-ala de x milioane, ha?Mai da-le-n puii mei de microscoape si lupe ca o avea timp toata copilaria sa studieze cu ele[alcool].O fi ea interesata de tot ce e nou, deh ca toti copii, dar nici tu nu te lasi si o duci in directia in care vrei tu. Vad ca s-a distrat la gonflabile si ca tati cel mandru de fata lui ii face poftele[pk]. Si-al meu sot l-a scos si astazi pe ulite la sanius si la derdelus la marginea satului pe Nicolas[pk]. In plus pe seara am iesit in parc ca taare frumos au amenajat cu reni, pinguini, omuleti de zapada, ursi polari, comete, stelute, braduti[:-@] toaaaate luminate. BEE - ma bucur ca sunteti pe curent acum... deci in noaptea cu pricina ati indurat fara[bang]. Nasol cu clima neprietenoasa de la voi de -acolo ... la noi e chiar ok cu stratul de zapada. Inca azi Robert a confectionat si un om de zapada desi zapada-i moale rau si s-a chinuit destul de mult... a iesit caraghios rau la final[:D].. o sa pun si poze... Sanatate lui Razvan sa=i treaca febra. Vad ca v-au apucat renovarile ... eu nu vreau sa mai aud desi si eu trebuia sa schimb cabina de dus cu o cada mica... n-am reusit.. probabil ca la vara[:D] de-o fi mai cald si bugetul mai dospit[bang].E clar ca pt bebei e musai cada... desi Nicolas e obisnuit in cabina de dus... macar o cada d-aia mai adanca si tot o schimb pe actuala, nah[bang]. Am avut noi de gand si vara asta sa facem operatiunea dar n-am gasit ceva sa ne inspire rezistenta[:D].. plus ca tocmai eram in perioada cand murise taica-miu ...chiar n-am mai avut chef de cautari si schimbari ... vroiam sa termin santierul din casa cat mai repede. DANIELA - lasa-l pe-ala mic ca e la varsta critica 2-3 ani cand nu stie sa se exprime verbal si gestioneaza totul prin miscari bruste[:D]... si-al meu era mare "pocnitor" [bang] si n-avea nici o sora de bombardat[:D]. In rest... e bine ca sunteti sanatosi si cu renovarile terminate[pk]. DENISA - abia asteptam impresii despre spectacolul Emmei...e normal sa fi emotionata pana la [q].. pai si eu daca as fi fost la serbarea copilului cred ca ma dadeau aia afara ca ii inundam de la atatea [q][:D]. Io-s tare[q] de fel[bang]... mostenire de familie... zic io "labilitate psihica"[:D]. Eh... ca nu mai stiu...mai bine ma duc sa ma pregatesc de nani, asa ca pupicei la toate si pt Cristina si pt Ingrid... ca voua nu v-am zis nimic[pup][flo]. Noapte buna, pe maine! LILIANA [gravi]32+ [baietel]si[bonjovi] NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005) [url="http://www.dropshots.com/teonic"]POZE[/URL] "Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit si eu desi ai mei nici acum n-au adormit [cusca] dar i-am lasat in dormitor cu lumina stinsa doar doar se indura odata sa pice la datorie [nani] A iesit si cu circ,va zic imediat,numai sa ii raspund Lilianei: maai ce-s io asa rea? Ca am doar un apartament cu doua camere,n-am camera separata doar pentru Diana sa aiba acolo o biblioteca numai cu rafturi plina cu papusi, cum are Nicolas cu masini! Pai in dulapul din dormitor un raft din ala adanc e indesat numai cu papusi mai mari,plus ca mai are si pe la frate-meu cateva si chiar la mami! Nici macar cu cele trei papusi-bebe pe care le are, nu se mai joaca defel! Asa ca nu e vorba neaparat de bani (pe care oricum nu-i am, deci sa ii iau baby born d-alea de la 250 lei in sus nici poveste [:-@]),ci de spatiu si de faptul ca nu se mai joaca defel cu papusile,cel putin de vreo trei luni incoace ... ca inainte de-a se naste Tudor macar mai tavalea bebeii aia si o coafa de zor pe roscata Giulia. ... Mda intre timp l-am adus pe miorlaitor in carucior langa mine si vad ca prefera mai mult muzica de la PC decat pe cea de la radio din dormitor,ca macar tace si moflaie pe bibe,chiar daca e cu ochii deschisi inca. Ei si sa sa va zic de circ.Pe cand a terminat Diana cu baia s-a trezit Tudor,care dragut cum fu n-a vrut sa stea cu taica-su in camera de zi nici macar in brate la el - cred ca stia randuiala cum ca sunt la ora de lectura cu Diana si nu voia sa o rateze [:-@] Asa ca n-am avut ce face si l-am adus cu bouncer cu tot la noi in pat,desi stiam ca asa o lungesc rau cu Diana [bang] Si chiar asa a fost,ca in loc sa fie atenta la cartea cu insectele mai mult se prostea si radea cu Tudor si nici el nu se lasa mai prejos! Dar nu ma lasa nici sa intrerup lectura ca sa ne jucam doar,asa ca am tot continuat sa ii citesc cu viteza melcului in conditiile astea si inevitabilul s-a produs: Tudor a obosit si a inceput maraiala pe cand eram doar la jumatatea cartii,iar Diana n-a vrut defel sa accepte sa continuam lectura maine si da-i si zbiara si plange cu lacrimi de crocodil si ea,pe langa frate-su [bang] Daca am vazut ca n-am cu cine ma intelege, am lasat-o acolo si am venit dincoace sa il calmez macar pe bebe la [balcon] care bebe dupa ce-a tras doar doua guri,a inceput sa rada la mine si mai statea si cu urechile ciulite la zbieretele sora-sii [alcool] Deci iar m-am dus cu el in dormitor,am calmat mandra cat de cat si pe urma iar [balcon] si la ora asta stiti ce face dumnealui ??? Sta cu capul dat pe spate intr-o parte si cu mainile trage de husa aia de la carucior de la capatai [alcool] La miezul noptii nu??? [bang] Cam asa arata seara la noi [alcool] intre ora 22 si miezul noptii ...
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales." Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei si pana fiu-meu continua sa demonteze interiorul caruciorului [alcool] sa va mai zic. LILI super ca ati iesit iar la zapada si in parc! N-a fost frig? Si Ghita voia sa o mai scoata acum seara iar pe Diana,dar erau deja -11 grade si ea e friguroasa rau,asa ca am abandonat: ar fi inghetat pe sanie [alcool] Deci a stat si a pictat printre altele.A pictat o floare imensa rosie (cica trandafir).Nu m-am abtinut [:I] si am intrebat de ce a facut-o atat de mare.Mi-a raspuns ca de-aia e asa de mare pentru ca e ... aproape. Macar are logica [:D] Aseara ne-am jucat cu un set de mini-masinute ,vreo 15 chinezisme printre care si utilitare,ambulanta,masina de pompieri,autobus.Ne alegeam fiecare pe rand cate una pana aveam numar egal si pe urma faceam concurs doua cate doua,care din ele merge mai departe.Noroc ca fiind chinezisme se mai impotmoleau pe drum cand le faceam vant [:D] si n-a iesit tot timpul egalitate.Ne-am distrat grozav.In timpul asta Ghita si Tudor radeau si ei de zor in hohote,au ei sistemul lor: Ghita il gadila pe burta cu nasul,Tudor e ancorat in timpul asta cu manutele de parul lui Ghita.Scotea Tudor niste sunete vorba lu' husband,fix ca matzele in calduri [:I][:I] Ma intreb oare de ce jucarii o fi pasionat Tudor ... De exemplu frate-meu nu prea era pasionat de masinute,el era cu mingea de fotbal sau cu dragutii de cowboy! LILI apropo ca ziceai ca o indrept pe Diana spre ce vreau eu: eu una nu ma omor defel dupa insecte/animalute/plante ,dar am vazut ca ei ii plac,la faza asta il mosteneste pe taica-su.Asa ca de ce sa nu ii iau de-acum un microscop sa fie mai palpitant ? Si telescop la fel,asta e si mai si,la cum ii plac ei povestile despre planete si stele.Si taica-su a fost super entuziasmat de asa achizitie,mai rau ca un copil [:D] Eu prefer sa i le iau de-acum mai ales pentru ca mai am doar un an jumate de stat acasa si in perioada asta vreau sa ma "destrabalez" si eu jucandu-ma cu ea ,cat de mult si variat reusesc.Cand ma voi reintoarce la munca ... nu cred ca voi mai putea avea nici timp,nici energie pentru asa ceva.Probabil cele care ati stat doar cu copiii acasa de cand s-au nascut, nu veti putea intelege in veci punctul meu de vedere. A dormit in sfarsit Tudor,dar mai bantui pana adoarme suficient de adanc ca sa il pot muta. Gata l-am mutat,am plecat la nani,noapte buna! Aici filmul de-asta seara cu strumfii hohotind de ras: http://www.dropshots.com/monica70#date/2009-12-17/23:18:04
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales." Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Noi iar blocati (orasul nostru, adica). Ne pregatim de o mare expeditie: iesim in piata. Aici ninge cu fulgi minusculi, dar si viscoleste usor. Sotul zice ca-i ger, eu trebuie sa verific [:D]. Mai vorbim cand revenim, o zi calduroasa va dorim!
Cristina si [bonjovi] [blue]Razvan (31.01.2006) "Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
[url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro5"](6)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! La noi ninge, toata noaptea a nins, macar strada e partial curatata de zapada, dar aluneca grozav. Cum a fost ger azi-noapte, a inghetat ce se topise ieri. Bee, cum adica sticla? Vrei sa zici ca asa frig e la voi? In facultate aveam pe un coleg din Ucraina, povestea ala ca la geruri mari, sticla geamului era ca untul..pai frate, cate grade minus suportau aia? Noi avem semineu, nu i-am dat never drumul, dar in caz de necesitate, arunc lemne si incalzim....voi nu aveti ceva pe lemne? Fratele meu a plecat la Bucuresti la sotie, pana la urma i s-a rezolvat cu transferul, vine acasa. Si vroia sa plece cu masina..[alcool], l-am convins sa ia trenul, pai ajungea la Bucuresti saptamana viitoare la cat e de inzapezit. Astery, sa va fie de bine iesirea, iti urez si eu mai multe grade, acolo la voi e tare frig. Ma bucur ca s-a distrat Razvan cu saniuta. Il astept pe tata de la cumparaturi, s-a dus sa caute o sanie de lemn pt fiica-mea, avem doar de fier, grea ca frasul. Ce cizmulite de zapada i-ai luat? Vrei sa schimbi dusul cu cada, spor la treaba, dar..nu de acum incepeti, nu? Dupa sarbatori. Lili, ati iesit si voi. Noi, de cand a nins, am scos-o pe Diana zilnic cate o ora in zapada. Si apoi urla ca nu mai vrea in casa. E rosie, mainile reci, mucii ii curg...dar e fericita cat cuprinde. Azi n-am servit zapada, asteptam sania. Moni, wow, microscop cu telescop? Si care e pretul daca nu-s indiscreta? O sa fie mereu preocupata de ele, investitia e buna. Cu H. Montana parca s-a mai linistit, a cerut ea cate una, alta, dar se multumeste acum cu ce i se aduce. Are apucaturi de veverita strangatoare. Orice, numai sa fie.[:D] Stii ca am intrebat-o ce ar vrea sa fie? Nepoata mea, a raspuns inaintea ei: profesoara. Diana, a spus: pictor![:D] Io-te unde era talentul.... M-a sunat tata ca vine, merg sa ma si s-o imbrac, plecam in parc. [pup] la restul fetelor si scuze, mai pe seara iar am musafiri, sunt musafirii de vineri seara. Probabil dupa aceea sunt cei de sambata dimineata, sambata seara...duminica e pauza![:D] Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo1"] FILME 3 [/URL] Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau si de la mine pe ziua de azi! Numai ce m-am trezit ca am tras un pui de somn cu Diana,sa recuperez noaptea trecuta cand strumfii mau tot trezit cu schimbul [bang] INGRID deci asa cu Diana ta ,vrea afara! Si a mea a fost azi cu sania vreo ora si s-a intors congelata ! Cu nasul rosu de Rudolph si rosie si rece la maini si picioare , chiar cu manusi si cu doua perechi de ciorapi si cizme imblanite.Asa ca nu e o idee buna plimbarea cu sania pe asa vreme,eventual daca si-ar trage-o ea singura in fuga.Intrebai de setul ala a costat 60 de lei,e pentru copii deci nu profesional,dar scrie pe cutie ca mareste de 900x presupun ca microscopul.De telescop nu scrie,desi pe mine ala m-a tentat mai mult.Eu i le-as fi luat cadou de Paste,dar m-a tentat oferta asta de-aia le-am luat acum.Pe net am gasit multe in general profesionale la scoruri de scoruri,iar pentru copii am vazut asa un set la 400 lei ,cred ca mai de firma.Pe asta de l-am luat scrie made in China,dar oricum ideea conteaza nu performanta lor,ca doar nu ne-apucam noi de studiat chiar super profesionist [:-@][:D] CRISTINA cum fu expeditia? Merg sa ii dau papa lui Tudor ca tocmai s-a trezit,iar dupa ce se trezeste Diana s-ar putea sa plecam iar la toboganele alea si sa ne si benoclam la targ - vine si mami cu noi.
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales." Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...