Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite (106)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SARUTMANA PTR URARI[pup][pup][pup]

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ii multumesc[ruga] Bunului ptr ajutor

Florin 18 ani [jamaica] si Matei Ioachim [copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari , Lia...bine ai venit matei id="red">[flo][flo]

 


alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="size3">

si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)id="purple">id="size2">id="Script MT Bold">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Fetelor abia am mai gasit subiectul! sper ca sunteti bine cu toatele, am intrat sa va urez din suflet Craciun fericit, bogat in detoate, si daca nu mai intru si un An Nou cu bucurii si impliniri, ma bucur ca v+am cunoscut chiar si asa virtual si de nu ne vom mai auzi va pupacesc si va doresc sa aveti o viata frumoasa. [pup] -------------------------------------------------------- mamica de ingeras in ceruri Cristina-Maria (4-12.02.08) si multumim DD pt Tudor Stefan(12.08.2010) ---------------------------------------------------------- NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITOR ---------------------------------------------- [url="http://family.webshots.com/photo/2504005170105792727dZFKZP"]tudorasul nostru[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello [flo]

 

[help]babiela ce e mama cu supararea asta...pleci undeva unde nu e net???[:D][pup] sarumana de urari. si tu sa ai un Craciun fericit si un An Nou si mai si.[pup][flo]

 

in sfarsit mi-am luat inima in dinti si am pus cercei fetelor. sunt superbe. deocamdata nici vorba de infectie.si avem deja 3 zile cu cerceii.[olala]

au inceput sa mearga si singure...sunt asa nostime cum merg ele cu capusoarele balanganind si membrele dezarticulate [olala][olala].

am facut si bradul...Marta vrea doar sa-l smotoceasca, dar Sara se aseaza in fata lui si bate di palmute si zice babooo, adica bravo.[:D]

 

mvb[flo] ce mai faci? asteptam vesti despre top modela [bibe]

 

restul fetelor??[flo][flo][flo][flo][flo]

 

[pup][pup][pup] sper sa ne mai "auzim".

 

 

[cubrad][cubrad][cubrad][cor][cor][pegeam][pegeam]

 

[mamica] mami de bubuline gemene

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Ce mai faceti fetelor? __________________________________________________________________ MONICA, mamica de topmodela ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Buna fetelor! Am reinceput si eu munca de luni. Alexia a implinit 2 ani si viata isi reia ritmul alert si nebun. Va pup pe toate si toate cele bune va urez! __________________________________________________________________ MONICA, mamica de topmodela ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...