Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite (106)


Recommended Posts

lorin Ma bucur ca nu ne-ai uitat. Sa stii ca astept barza trimisa de tine [olala] o sa ma uit in fiecare zi pe geam ca mi-e frica sa nu greseasca apartamentul si sa se duca la vreo vecina [:)] Referitor la rochita ptr botez, pot sa iti spun ce a facut prietena mea. Si-a luat o rochita cam cum a avut Andra la Romanii au talent, prima emisiune. I-a ascuns perfect burtica. Bratele si le-a acoperit cu sal, facut din acelsi material. Orice rochita mulata pe sani, cu volane sau creata in partea de jos ascunde kg in plus. Ea mai avea si pb picioarelor umflate, nu putea sa poarte decat balerini. Rochita ei a fost pana in pamat. Hai ca m-am lungit [pup] [pup] pritesele cuminti Eu zic sa te muti la Bucuresti. Asteapta sa se instaleze sotul, sa pregateasca totul ptr voi [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata, poftiti la cafeluta! [cafea] Trutzi, o mie de pupici[pup] si toate berzele din lume sa vina la tine[pup] sfaturi bune, ca de obicei...ne-am gandit si noi la varianta de a ne muta toti, dar e prematur sa luam o asemenea decizie; Miruna mai are un an de gradinita, abia in 2012 incepe scoala, si probabil ca atunci vom lua in considerare si acest aspect. offff, usor n-o sa fie! va pupacesc pe toate[flo] ___________________________________________________________ LOREDANA, mami de printese[zana] MIRUNA 07.05.2005 si [copil] ANTONIA 10.12.201O
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [pup] fetele lia Ce faci? Ai dezertat? lorin Nu am spus ca mutarea va fi usoara dar, eu sunt de parere ca o familie trebuie sa stea unita [:)] Cam mult pana in 2012 [bang] Eu zic ca din toamna va puteti muta, cand incepe Miruna un nou an de gradi. Se obisnuieste cu orasul pana cand incepe scoala [:D] Iti spun din experienta. Intr-adevar noi nu am avut copii mici dar, faptul ca stateam la 200 km distanta era un chin ptr amandoi [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chin o sa fie si pentru noi...ai perfecta dreptate[q] trebe sa ma mobilizez, sa invat sa fiu si mama si tata si sa gasim solutiile perfecte pentru familia noastra noroc ca nu-i sotul acasa sa ma vada plangand[q][q] ma duc sa calc niste rufe, sa ma calmez ___________________________________________________________ LOREDANA, mami de printese[zana] MIRUNA 07.05.2005 si [copil] ANTONIA 10.12.201O
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [pup] [cafea] nu am dezertat sunt acilisha [:D] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [:D], chiar daca nu mai e am intrat sa va pupacim si sa va spunem ca a iesit si al 7lea dintisor, in rest suntem f ocupati [pup][pup][pup][pup][pup] -------------------------------------------------------- mamica de ingeras in ceruri Cristina-Maria (4-12.02.08) si multumim DD pt Tudor Stefan(12.08.2010) ---------------------------------------------------------- NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITOR ---------------------------------------------- [url="http://family.webshots.com/photo/2504005170105792727dZFKZP"]tudorasul nostru[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olaaaaa si [pup][pup][pup][pup][pup][pup] Lorin, ma bucur ca ai mai intrat si pe la noi si sa speram ca si de acum inainte iti vei mai face putin timp sa ne mai spui de gazele tale. [pup] si lasa ca timpul le va aseza pe toate. Trutzi, nu mai am nici un tratament pt SOPC (nu sut actualizate datele pe prima pagina), dar am luat Diane 35 timp de 4 luni su dupa aveam ovarele mult mai curate. Dar tratamentul cel mai bun a fost ....sarcina. Dupa ce am pierdut-o ciclurile mele sunt destl de regulate si cu ovulatie aproape lunar... VA pupacesc. Somn usor http://community.webshots.com/user/diove bb meu e ingeras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele joann creste, creste babi waaaaaw [olala] 7 dintisori supeeeeeeeeeeeer Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! poftiti la o cafeluta [cafea] si o feliuta de tort[papica] zana mica a implinit 4 luni ieri! atat de repede trece timpul... Lia, cum esti ? creste samburelul, creste ?[olala] pupici dulci la toate fetele[pup][pup][pup] ___________________________________________________________ LOREDANA, mami de printese[zana] MIRUNA 07.05.2005 si [copil] ANTONIA 10.12.201O
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...