Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (212)


Recommended Posts

Am veniti si noi din vacanta. A fost frumos!!! Diana imi pare bine ca ai rezolvat mai aproape de casa . Maru felicitari pentru avansare . Pt cine vrea sa iasa la teatru cu copiii mici: http://www.petitsbonheurs.ca/2000onze/index.html
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihaela, numai atat ne spui de vacanta. Cum a fost ? Lui Marc i-a placut ? E drept ca la Sezatoare nu mai suntem vorbarete in ultimul timp, dar poate-poate, resuscitam subiectul. Cu intarziere "La Multi Ani!" Floriilor ptr ieri ! Si sa vina o data primavara ! O sapt. frumoasa, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello si de la noi, am revenit din Jamaica cea insorita si superba la niste burnita si fulgi ieri de ne luase brusc depresia. Recomand resotul Holiday Inn pt familii cu copiii,este superb totul-de la plaja, mincare, show-uri, si pretul a fost 850 pe persoana,noi ne-am incadrat 4 pers sub $3000. O sa trimit niste poze pe contul comun. Maru-felicitari si da-mi un telefon azi-maine,pup fata![pup] Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati revenit din vacanta ! Noi rezistam eroic si ne gandim ca o sa vina ea si vremea calda. A, si ma simt mai bine cand aud ca si in Romania e frig :) sa moara si capra vecinului. Intrebare: cat se plateste un baby-sitter pentru vineri seara, pentru doi copii, de la 6 la 10.30, acasa la baby-sitter ? Educatoarea lui Victor va face asta dar mi-a spus ca e prima data, si nu stie cat sa-mi ceara, sa ii dau eu cat consider. Eu i-as da oricat, ca e prima data cand iesim singuri ca doi porumbei de cand ii avem pe astia mici, dar nu vreau sa stric piata [:D] si ma gandesc ca abia prindem gustul si o sa mai vrem. Multumesc de info Inca ceva pentru CGE, intrebai tu de vopsea de oua, am luat anul asta un kit din ala de decorat ouale, am gasit la Maxi la 2$ si zice ca are si vopsea si stickere si niste suporturi de oua. De o luna vrea Victor sa le decoreze. O sa-ti spun cum au iesit, culorile sunt cam pastelate, nu cred ca vom avea rosii ... dar sigur vom avea cu Lightning si cu Printese [pk] Gata pauza, ma intorc la Controlul meu bugetar, incep examenele, iar ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, eu stiu o familie de francezi care foloseau ca babysitter o educatoare de la gradi a Ancutei, si stiu ca ii dadeau parca cu 2 dolari mai mult decat la gradi. Dar nu mai tin minte exact cat avea educatoarea la gradi. E tare bine sa mai respiri fara copii. Multumim de sugestie cu kitul de oua, noi nu mai ajungem la Maxi dar avem vopsea de toate culorile, cred ca putem vopsi o caruta de oua.[:)] Denisa, wauu, Jamaica, ne arati si noua poze. Cate dureaza zborul din Toronto ? O seara buna, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va fie de bine vacantele doamnelor! Chiar asa mqqm-ul a ramas pe la mexicani?[pup] Denisa, e totul inclus in Jamaica? Uite mi-ai dat o idee buna pt la anul. Anul asta ne papam vacanta cu mersul acasa. Dar abia astept sa imi fac planuri pt la anul[:)] Dar nu in Jamaica zicea Ana ca vin aia pe plaja si te zapacesc? (Chiar asa Ana unde te-ai ascuns?[pup]) Voi ati facut vaccin contra hep A la bebei? Nu stiu daca sa ii fac lui ast mic inainte de plecarea in vacanta, caci am constatat ca si asta are aluminiu. Eu ma declar suparata pe voi ca nu mai scrieti[:I] Imi lipsiti. Stiu, stiu eu de ce nu scriu, da am zis ca is vremuri grele, ca in singurul loc unde as putea sa scriu nestingherita nu am voie, iar unde pot nu am loc[:D] Mona, magdone cineva pe acolo? sa nu mai zic de d-nele care erau active Danap, piti (nu mi-ai zis unde vaz si eu podoabe frumoase[:I]) oanagabriela, simona, nelia, donia, laurajr, Ana Stroe,ange,ankalaura,bebitzu,Dragaica,Ica_1975,ktrinel,mimitete,monicutz_bb, lorelaim, lorelai, khristin (felicitari d-na),mamaana. Hai ca am striagat catalogul[:)] Pe fetele de la mine nu le strig ca m-am delectat cu scumpa lor prezenta de curand[:I] Si mi-ar fi placut sa mai citesc despre fetele care s-au dus acasa, carmen77, cricor. Ca pe cele care tocmai au scris le pupam in grup:simi, cge, denisa, codritu, casandra, diana, delia, exclusive, doloress. Mult succes fetelor din tara sa ni se alature rapid;) Vai ce mandra sunt de memoria mea[:I]In speranta ca nu am uitat pe nimeni va dorim Un Paste Fericit! Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru pt tine aveam mesaj special cu felicitari[flo] [bang][bang]asa fac cu locul unde e memoria si organizarea mea. [pup]mult mult sa ma ierti. Chiar vroiam sa te felicit dincolo pt realizarile tale si sa zic ca mi-ar face placere sa te vaz[:I] Stiam eu ca nu ar tb sa strig catalogul ca fac vreo prostie[q] Ma ierti, da?[flo] Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Daiopri
Maru pt tine aveam mesaj special cu felicitari[flo] [bang][bang]asa fac cu locul unde e memoria si organizarea mea. [pup]mult mult sa ma ierti. Chiar vroiam sa te felicit dincolo pt realizarile tale si sa zic ca mi-ar face placere sa te vaz[:I] Stiam eu ca nu ar tb sa strig catalogul ca fac vreo prostie[q] Ma ierti, da?[flo] Numai bine tuturor
pup iu si ma bucur enorm ca te vad! you made my evening![pup] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca scriu 2 cuvinte ptr tine Dana[pup][pup] desi e tirziu tare si mor de somn. Sunt ff aglomerata la servici, in plus ne-am apucat si de vopsit, in weekend (stiu au fost Floriile[bang]) noi am zugravit la copii in camera(pardon adolescenti ca cica culorile facut in 2007 dupa ce am venit de la 1000 insule sunt de "bebe lala"). Asa ca aseara am cazut lati. Nici nu stiu sa zic unde nu ma durea de dimineata. Dar in rest suntem bine...ah si eu m-am rasfatat cu un capriciu personal.(fetele de pe FB stiu ce e). Nu mai apuc sa citesc daramite sa mai scriu. Va pup pe toate si sper sa mai intru pina de Pasti. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...