Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cafelutza de Emirate (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sar'mana! Spune anului ce vine, Sa-ti aduca numai bine... Si mai spune-i sa iti dea, Tot ce vrea inima ta... Fericire, sanatate si multi bani La Anu' si La Multi [asia] --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
rece? Mie mi sa parut ce-a mai calda iarna, in alte ierni mai puneam geaca de pele, acuma numai plovarashe noi sunt ok, cu scoala.... studiaza acuma figuri geometrice...ah au si probleme de genul ana are 23 de mere, mihai 5 cate au impreuna... ok.... dar el/ si multi nu stiu sa citeasca sa inteleaga pe 3martie plec in ro [pk] yoohoo, in sfarsit! --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie vacanta placuta in RO. De cand nu ai mai fost? Sper sa nu te intorci dezamagita. Iar apelez la voi, poate cineva sa se intereseze de "Wonderland & Splashland", de zilele si orele de deschidere? Duminica e deschis? Se pot cumpara bilete in avans? adica de azi pt. maine? Am tot cautat pe net si pe pagina lor nu spune, iar pe altele sunt contradictorii. Cica no de tel. sunt: 971 4 324 1222 SI 971 4 324 3222 Merci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin nu am mai fost de vreo 5 ani dezamagita.... sigur o sa fiu, dar mi-e dor de multe... placinta cu branza, pateuri, saleuri, savarine [pofta] si alte rubedenii la wonderland se poate face booking online si ai si discount de program ei spun ca se schimba sezonal dar de deschis se deschide a 10am si se inchide 6pm sau 10pm pt ce perioada te intereseaza? Am sa sun, asta numai daca nr sunt corecte, eu pt tarom am gasit 4 nr de tlefon si au raspuns la al 5-lea [alcool] cum sun dau de stire --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...